Lierac, Precision, Soothing & Balancing Priming Serum for Sensitive and Intolerant Skin (Serum przygotowujące do skóry nadwrażliwej i nadreaktywnej)

Serum przygotowujące ma działanie:
- łagodzi,
- nawilża,
- przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji,
- przywraca i zachowuje naturalną równowagę skóry.

Skuteczność:
- tolerancja potwierdzona w testach przeprowadzonych pod kontrolą dermatologów,
- hypoalergiczne,
- nie powoduje powstawania zaskórników,
- bez substancji zapachowych.

Łagodzi skórę

Moja bardzo wrażliwa skóra uwielbia ten produkt.Łagodzi,koi,nawilża i przynosi ulgę mojej cerze.Produkt godny polecenia.Konsystencja bardziej wodnista,szybko się wchłania,nie pozostawia tłustego filmu na skórze...

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczke

przyjemne w uzyciu i skuteczne

Serum uzywalam jednoczesnie z zelem z tej linii i roztworem do przemywania. Przed roztworem ostrzegam, poniewaz moze wyrzadzic sporo szkod. Zel i serum sa naprawde skuteczne i przyjemne w uzyciu.

Serum zdecydowanie lagodzi skore, chociaz zlagodzic tego, co skorze zrobi roztwor keratoliczny nie jest w stanie. Do tego delikatnie nawilża, chociaz jesli uzywaloby sie go solo moze dac skorze troszke za slaba pielegnacje.

W duecie z zelem sprawil, ze moja cera wrocila do normalnosci, przestala sie przetluszczac, wszelkie zaskorniki zniknely, a buzia leciutko sie wygladzila. Nie umiem powiedziec jaka zasluge w tym stanie rzeczy ma samo serum, a jakie duet serum + zel, ale zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

doskonałe

Stosowałam już kilka rodzajów - w różnych cenach. Gdy moja skóra została podrażniona z niewiadomego dla mnie powodu kupiłam serię z Lierac właśnie na ten problem.
Serum jest bardzo przyjemne. Jakby lekko chłodzące, kojące moją skórę. Wchłania się bardzo szybko. Nawilża nawet samo! Doskonale!
Mam mieszaną skórę w kiedunku tłustej ale odwodnioną.
Nałożone pod krem z tej samej lini spisuje się rewelacyjnie.
Jestem bardzo zadololona z zakupu.
Nie zapycha!
Jest bardzo wydajne.