Bielenda, Vanity, Kasztan, Krem do depilacji ekspresowy do skóry naczynkowej (nowa wersja)

Krem do bezpiecznej depilacji skóry naczynkowej do ciała, twarzy, bikini. Aksamitny i delikatny krem przeznaczony do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i bardzo dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację wyjątkowo szybką, skuteczną i bezbolesną. Zawiera bogaty w witaminy i związki mineralne ekstrakt z kasztana, który wzmacnia naczynia krwionośne, przywraca im elastyczność, przeciwdziała podrażnieniom i obrzękom. Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane. Efekt: jedwabiście gładka i miękka skóra, naczynia krwionośne mocniejsze i odporniejsze na pękanie, drobne żyłki i "pajączki" mniej widoczne.

Całkiem dobry

Krem jest delikatny, trzymany przez maksymalny czas (10 minut) nie podrażnia mi skóry. Nie usuwa 100% włosów, ale żaden krem tego nie robi, natomiast jest blisko tej wartości.
Zapach jest dość znośny; jak na krem do depilacji nie śmierdzi mocno. Jest niedrogi i łatwo dostępny.
Żadnego zmniejszenia widoczności "pajączków" nie zauważyłam, ale też na to nie liczyłam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze