Avon, Naturals, Winterberry & Shea, Shimmering Swirl Body Lotion (Dwufazowy balsam do ciała `Owoce leśne i masło shea`)

Dwufazowy balsam do ciała Avon Naturals z dwukolorową formułą i witaminami C i E z masłem shea. Nawilża i nadaje połysk. Zapewnia skórze miękkość i satynową gładkość. Pozostawia na ciele piękny zapach.

Bardzo dobry

No więc na początku sprawy, które widać na pierwszy rzut oka. Balsam zamknięty jest w tubce z zakrętką. Szata graficzna minimalistyczna. Po otwarciu i wyduszeniu produktu, pojawiają się na dwa kolory. Balsam pięknie pachnie, dobrze się rozprowadza po skórze, jest wydajny. Po rozsmarowaniu jest efekt delikatnego świecenia, ale nie jest to chamski efekt :) Zapach długo utrzymuje się na skórze, tak samo jak blask. Polecam go dla osób, które nie mają problemów z suchością skóry, ponieważ nawilżenie jej minimalne. Balsam ten bardziej jest jako gadżet niż kosmetyk, bowiem oprócz błyszczenia i zapachu nie ma żadnych innych działań. Po zastosowaniu skóra nie lepi się.

Błyszczące cudo!

Mam oba z tej serii, kocham je cholernie!
Ten ma piękny słodki owocowy zapach. Pięknie mieni się na skórze, nie nachalnie a delikatnie. Efekt tak samo jak zapach zachowuje się na skórze bardzo długo. Za taką cenę pojemność kremu jest wielka, jest również bardzo wydajny. wchłania się szybko jednocześnie zostawiając skórę gładką i nawilżoną. Jest moim numerem jeden na wakacyjne wieczory.

Bardzo fajny

Bardzo lubię ten balsam jesienną porą, kiedy to skóra po lecie nie jest przesuszona, a już mam ochotę na mocniejszy, bardziej otulający zapach.
Balsam przepięknie pachanie - słodko, owocowo. Zapach nie jest nachalny ale długo pozostaje na skórze. Ma dwufazową, gęstą konsystencję która świetnie rozsmarowuje się w na ciele i szybko wchłania. Balsam ma delikatne złote drobinki które rozświatlają ciało.
Całkiem nieźle nawilża, ale bez większego szału - dla skóry wymagającej i przesuszonej będzie to zdecydowanie za mało. Świetny produkt od Avonu.

świetny

Przepięknie pachnie. Bardzo dobrze nawilża i zmiękcza skórę. Nie wywołuje żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych. Dość gęsta konsystencja ale szybko się wchłania i nie lepi się do ubrań

Pachnie obłędnie

Zapach balsamu utrzymuje się dość długo na skórze. Jeśli miałabym dokładnie określić czas to myślę, że ok 4-5 godzin. Jak już wspominałam wcześniej aromat jest przyjemny więc fajnie jak skóra tak długo pachnie. Z perfumami raczej się nie gryzie. Balsam dobrze się rozsmarowuje, potrzebuj jednak troszkę czasu aby całkowicie się wchłonąć. Nie zostawia tłustego filmu. Dobrze nawilża, skóra jest miękka i gładka. Balsam polecam szczególnie latem. Drobinki pięknie mienią się w słońcu a skóra wygląda promiennie.

Średnio nawilża, ale za to jak pachnie......

Lubię ten balsam głównie za zapach - ciepły, waniliowo-owocowo-budyniowy.
Co do nawilżenia, jest ono wg mnie średnie, ale moja skóra akurat nie potrzebuje mocnego nawilżania, czy natłuszczania, nie lubi gęstych, lepkich mazideł i ten balsam w zupełności mi wystarcza.

Poza tym:
- balsam zawiera drobinki, które lekko mienią się w świetle, nie jest to jakiś brokat, ale dyskretny złocisty pyłek.
- jego dwufazowość polega na tym, że zawiera on dwa kolory: kremowy i łososiowy, które podczas wyciskania z tubki mieszają się i łączą w jeden kolor (szczerze mówiąc nie wiem, czemu to ma służyć).
- balsam ma lekką konsystencję, gładko rozprowadza się na skórze i szybko wchłania.
- tubka jest wykonana z miękkiego plastiku i bez problemu można wszystko z niej wycisnąć do samego końca.
- jak zauważyła Recenzentka poniżej, balsam ma wygodną, małą objętość, bo tylko 150ml. Ja też wolę częściej zmieniać balsamy i kupować mniejsze opakowania, niż męczyć się z jakąś butlą o pojemności 400ml.
- cena w promocji do przyjęcia, zapłaciłam za niego coś ok. 8zł.
- mój balsam ma nieco inną szatę graficzną niż ta starsza wersja na zdjęciu.

Ogólnie: bardzo przyjemny balsam dla niewymagającej skóry. Za jakiś czas na pewno kupię go ponownie.

Interesujący

Kupiłam bo ma drobinki i podobało mi się opakowanie :D ale nie rozczarowałam się działaniem, bo balsam jest super. Może, jak dla mnie, nie nadaje się na wielkie upały, bo pozostawia lekko tłustawą warstwę, ale w inne dni jest jak najbardziej przydatny i pięknie rozświetla skórę. Zapach ma ładny, a wydajność dla mnie też jest ok. W ogóle lubię balsamy z Avonu, bo mają małe pojemności, a przez to nie trzeba ich męczyć miesiącami i szybko się nie nudzą, no i w każdym katalogu jest promocja :) Nie wiem, czy kupię ponownie akurat ten konkretny, bo jest tyleeee do przetestowania .... :D ale wiem, że w razie co na tym mogę polegać.

Oryginalny, zgodny z opisem

Byłam miło zaskoczona! Nie dość że cudownie pachnie - i zapach ten się długo utrzymuje - to jeszcze rozświetla skórę dzięki drobinkom, ale nie jest to zbyt natarczywe świecenie się. Oczywiście też nawilża.

+ Naturalnie rozświetla skórę
+ Piękny zapach
+ Nawilża

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

lubię :)

Nie będę się nadmiernie rozpisywać, po prostu przypadł mi do gustu. Wzięłam na próbę, jak większość nowości z Avonu i byłam pozytywnie zaskoczona. :)

Plusy:
+ tubka (lubię opakowania, które można rozciąć i wydłubać paluchami produkt do ostatniej kropli- cebula :D )
+ przyjemna szata graficzna, opakowanie lekko przezroczyste czyt. widać zużycie
+ przyjemny zapach, długo pozostaje na skórze, ale nie smrodzi i nie dusi
+ fajnie się rozprowadza, kremowa konsystencja, dosyć treściwa, ale nie klajster, który zostawia smugi na ciele
+ NAJWAŻNIEJSZE! nie szczypał i nie podrażniał, co często się zdarza u mnie w przypadku mocno pachnących produktów, a Avon to już w ogóle wiedzie prym w fundowaniu i wysypki i czerwonych "placków"

Minusy:
- drobinki są w stanie upaćkać wszystko. Od bielizny, poprzez ciuchy, a na pościeli kończąc, no ale cóż... taka dola drobinek ;)
-cena bez promocji trochę żenada, ale to Avon (często są promocje)

Podsumowując- całkiem dobry zakup. Gdyby nie to, że ostatnio zaprzestałam zamawiania z Avonu (przeprowadzka, brak konsultantki drzwi obok), to chętnie bym wzięła drugi raz. Kiedyś może się skuszę. :)

Używam tego produktu od: rok temu

Nie dla mnie

Z opisu w katalogu wynikało, że jest to przyjemny balsam z masłem shea i drobinkami.
Plusy:
- drobinki są naprawdę śliczne, bardzo delikatne
- miękka tubka
- na przecenie za niecałe 10 zł
- fajnie wygląda do sukienki

Minusy:
- słabo nawilża
- brudzi jasne ubrania (jakby od pudru czy makeupu)
- zapach na początku przyjemny, potem znika
- starczy może na 3 razy

Fajny gadżet do odsłoniętych nóg i ramion, jako balsam u mnie się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

słodka rozkosz dla zmysłów

Do zakupu zachęciła mnie cena promocyjna (7 zł) oraz dwufazowa formuła produktu. Już po pierwszym użyciu byłam miło zaskoczona i poluję na kolejne opakowanie :)

Plusy:
- piękny zapach
- konsystencja (nie jest ani zbyt gęsty, ani "lejący" )
- szybko się wchłania
- nawilża skórę
- złote drobinki nie wyglądają nachalnie, dają subtelny efekt rozświetlonej skóry
- ładne opakowanie
- nie uczula
- nie podrażnia

Minusy:
- szybko się kończy :D (pojemność 150 ml)
- cena regularna (18 zł)

Urzekający zapach

Balsam jest dwufazowyi ma fajną zbitą konsystencję. Zostawia drobinki na ciele,które pięknie się błyszczą. Do tego pięknie pachnie.
Cena odpowiednia do jakości. Tubka jest miękka, łatwo dostać się do ostatnich resztek produktu.
Jeżeli chodzi o właściwości pielęgnacyjne moim zdaniem nie ma ich wcale. Nie nawilża skóry. Do tego długo się wchłania i ma bardzo kiepską wydajność.

Może kiedyś bym jeszcze kupiła ten balsam, ale tylko ze względu na cudowny zapach, który utrzymuje się na ciele.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno - 150ml