Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem` (nowa wersja)

Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem` (nowa wersja)

Zapewnia właściwą higienę dłoni. Nawilża i pielęgnuje skórę po każdym myciu. Łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty. Nadaje skórze ciepły cynamonowo-herbaciany zapach.

mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa, bez alkoholu, bez parabenów
z pompką
w płynie

Fajne

Myslalam ze zapach cynamonu bedzie intensywny i bedzie bil po oczach, tak sie nie stalo. Ale mydlo myje, ladnie sie pieni i nie wysusza rak. Mocno przyczepic sie nie moge bo fajne to jest :) jak wszystkie z Ziaji

Gdzie ta herbata z cynamonem?

Pojemność: 270ml
Cena: >10 zł
Dostępność: drogerie i hipermarkety

Opis producenta:

Skusiłam się na zakup tego mydła licząc na to, że intrygujące połączenie herbaty z cynamonem fajnie wkomponuje się w zimowo-świąteczną aurę. Mydło zakupiłam na parę złotych w jednym z hipermarketów.

Opakowanie ma minimalistyczną szatę graficzną i całkiem elegancko prezentuje się na umywalce w łazience. Pojemność całkiem przyzwoita, choć za taką kwotę śmiało można by oczekiwać mydełka co najmniej półlitrowego.

Co do zapachu - jestem zawiedziona. Na dłoniach nie zostaje, to mówię od razu. Dla mnie ten zapach to typowy "mydlany" zapach, lekko kremowy. Absolutnie nie czuję tam nic herbaciano-cynamonowego. A dla zapachu głównie ten produkt kupiłam.

Konsystencja kremowa. Dobrze myje ręce, nadaje się też do prania pędzli. Niestety, jak większość mydeł, wysusza dłonie i po myciu konieczne jest nałożenie grubszej warstwy kremu.

Nie kupię ponownie głównie przez fakt, że tak boleśnie zawiódł mnie zapach. Miało być obłędnie i nastrojowo, a jest nijako.

Plusy i minusy:
+ ładnie prezentujące się opakowanie
+ dobre do prania pędzli
+/- cena
- zapach - to zwykły kremowy aromat, nie mam tam żadnej herbaty czy cynamonu
- wysusza dłonie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przypadło mi do gustu

Bardzo spodobało mi się opakowanie, przykuwa zwrok, pasuje do wnętrz w typie retro. Dodatkowo pompka i niska cena skusiły mnie do zakupu.
Konsysencja jest dla mnie w porządku, ładnie się pieni i domywa ręce. Nie powoduje przesuszu, jest wydajne.
Zapach ...no cóż ani w nim herbaty ani cynamonu. Tio dokładnie zapach żelu arganowego pod prysznic z Biedronki.
Podobną nutę mają kosmetyki Ziaji właśnie z mleczkiem arganowym.
Polecam.

Używam tego produktu od: od kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Ulubione

Moje ulubione mydło do rąk.

+ Nie wysusza rąk (!)
+ Przyjemnie pachnie (nie jest to zapach herbaty cynamonowej, ale jest bardzo przyjemny)
+ Myje bez zastrzeżeń
+ Przystępna cena
+ Ładny design opakowania

Nie mam zastrzeżeń i kupuję ponownie gdy tylko mi się kończy.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 5 butelek

fajne mydlo

Od razu zaczne od tego, ze nie lubie kosmetykow firmy Ziaja i bardzo sceptycznie pochodzilam do tego mydla. Okazalo sie, ze zaskoczylo mnie bardzo pozytywnie i zebralo wiele komplementow od znajomych, ktorzy mieli okazje go uzywac!
Zapach jest bardzo oryginalny i dosc mocny.
Nie oczekuje cudow po mydlach do rak, a to spelnia swoje zadanie w 100%. Nie wysusza mi rak co sie czasami zdarza przy innych tego typu produktach.
Dobrze sie pieni i pozostawia efekt czystych rak co nie jest tak oczywiste w przypadkach innych mydel do rak...

Do tego jest na prawde bardzo wydajne- uzywalam go przez pare miesiecy.
Niewygorowana cena, plus za praktyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

gdzie ta herbata i cynamon?

Kupiłam to mydło jako żel pod prysznic- spełnia swoją rolę, dobrze się pieni, jednak jest mało wydajne, wysusza bez stosowania mocnego balsamu nawilżającego, a na dodatek zapach jest nijaki.Na pewno to nie herbata z cynamonem!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

cynamonu nie czuć ale nie jest źle

Nie lubię kosmetyków Ziaji i każda z nimi styczność jest dla mnie traumą, ale te mydełka zwróciły moją uwagę w aptece swoimi opakowaniami. Kupiłam herbatę z cynamonem i tamaryndowiec. Po raz pierwszy jestem zaskoczona Ziają i to pozytywnie:

-dobrze myje
-delikatnie oczyszcza dłonie
-nie wysusza ich, ale też nie nawilża
-raczej nie czuć cynamonu, ale zapach nie jest zły
-nie podrażnia suchej skóry rąk
-wygodne opakowanie z dozownikiem, przyjemne dla oka
-gęsta, kremowa konsystencja
-dość wydajne
-super cena
-neutralizuje przykre, kuchenne zapachy

Bardzo przyjemne mydełko, które warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Nieciekawe

Mydło kupiłam w stoisku firmowym Ziaji za kilka złotych. Pani ekspedientka polecała je jako nawilżające o kremowej konsystencji, idealne na zimę, taaa jasne...

Zacznę od zapachu, który na pewno nie jest zapachem herbaty z cynamonem. Pachnie delikatnie herbaciano i to tyle, zero cynamonu. Konsystencja kremowa, owszem, dobrze się pieni i neutralizuje zapachy, tutaj duży plus dla Ziaji. Opakowanie ładne, pewnie stoi na umywalce, nawet kiedy jest już prawie puste, pompka się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość kosmetyku.

Mydło ma jednak potężną wadę, jak dla mnie, mianowicie strasznie wysusza dłonie. Zmieniłam mydlo na Lindę z Biedronki i problem suchych dłoni nie był już tak dokuczliwy. Kolejnym minusem jest słaba wydajność, po ok 2 tygodniach się skończylo, a używałam je sama.

Czytając opinie poniżej mam wrażenie, że dostałam jakiś wybrakowany produkt... Nie spodziewałam się po Ziaji takiej fuszerki. Nie kupię produktu ponownie.

Ziaja wie co to cynamon ?

Gdy czytam wcześniejsze recenzje, to mam wrażenie, że podmienili mi produkty *-*

Napaliłam się na to mydło, jak szczerbaty na suchary, jakieś dobre 3 miesiące temu. Kocham cynamon i jesienią/zimą kupuję mnóstwo kosmetyków/świeczek o tymże zapachu. Gdy skończyło mi się mydło, nie miałam wątpliwości co kupię następne.

Po przyniesieniu do domu czar prysnął - czy ludzie z Ziaji kiedykolwiek pili herbatę z cynamonem ? :O

Przecież to nawet nie leżało obok cynamonu - mydło pachnie czymś kremowym, świeżym, coś w stylu płynu do kąpieli z jedwabiem Apart czy nawet serii arganowej z Joanny albo z Ziaji. Co ten zapach ma wspólnego z herbatą, a co więcej z cynamonem ? Przecież to tak charakterystyczny zapach, że się nie da aż tak odbiec od tematu. Minus jak stąd do kamczatki *-*

Po drugie, strasznie wysuszył mi dłonie. Skład produktu nie zachwyca (co mnie trochę dziwi, bo Ziaja ma nienajgorsze produkty w swojej półce cenowej, jeśli chodzi o ilość substancji aktywnych), więc nie nastawiałam się na mycie dłoni olejach. Niestety, ale moje ręce stały się szorstkie, suche, napięte. Nie pomogło regularne kremowanie. Kupiłam najtańszą Isanę i wszystko wróciło do normy - da się? Da się.

Po trzecie - totalnie niewydajny produkt. Poszedł bodajże w 2 tygodnie, a używały go jakieś 2-3 osoby i to nieregularnie, bo na spółkę z mydłem w kostce.

Jedynym plusem jest ładne, minimalistyczne opakowanie, ale co z tego. Szkoda tych kilku złotych, miałabym za to dwie Isany, a tymbardziej żal, że gnałam po te mydło na drugi koniec miasta *-*

Używam tego produktu od: może 2 tygodnie ?

cynamonowe dłonie!

Świetne mydło, warto wypróbować. Myślę, że skusi wszystkich, którzy uwielbiają jesienią zapach cynamonu.
+ działanie: oczyszcza dokładnie dłonie, dobrze myje
+ zapach: intensywny cynamon, herbaciany, aż ma się ochotę na prawdziwą herbatę z cynamonem!
+ opakowanie: wygodne, praktyczne, z dozownikiem
+ konsystencja: gęsta, kremowa
+ właściwości: nawilżające, pielęgnacyjne
Nie wysusza, nie podrażnia dłoni. Bardzo wydajny i przydatny w każdej łazience, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Kuchenny skarb

To mydło kupiłam w sklepie firmowym Ziaja, zachęcona przez ekspedientkę. Kosztowało kilka złotych, więc nie spodziewałam się po nim wiele.
Tymczasem jest to wspaniałe mydło kuchenne, znacznie lepsze od droższych produktów innych marek!
Zalety to:
-zdolność usunięcia najmocniejszych kuchennych zapachów. łącznie z cebulą, czosnkiem, rybą i wszystkim innym
- duża łagodność
- delikatne nawilżenie rąk
- przyjemna "jedwabista" konsystencja
- uroczy zapach, kojarzący się z pieczeniem ciasteczek :-)
- niska cena
Jedyną wadą jest słaba dostępność poza sklepami firmowymi.

Nalot na Ziaję

Kocham wszelkie pachnące myjadła. Dlatego, kiedy napadłam na sklep firmowy Ziaji, wzbogaciłam się o kilka kolejnych do kolekcji. Jak tylko "zwąchałam" to mydło, przepadłam; kocham cynamon.
Mydło pachnie cudnie, ma taki ciepły, kremowy aromat.... Na początku używałam go jako żelu pod prysznic, ale zgodnie z przeznaczeniem sprawuje się znacznie lepiej. Mydło jest kremowe, dobrze się pieni, ma wygodną pompkę, dobrze myje, najważniejsze, że naprawdę neutralizuje zapachy, cebuli, czosnku i inne tego typu aromaty kuchenne, nie wysusza ale niestety nie nawilża za bardzo, suchej skórze przyda się krem.
Spodobało się też moim dzieciom, nie szkodzi ich delikatnym łapkom, przypadło im do gustu, więc muszę uzupełnić braki, bo butelka pusta :) ostatnio moje dzieci często myją ręce....

Używam tego produktu od: ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: całe