Yves Rocher, Riche Creme, Anti-Rides Bienfaisante Nuit (Krem przeciwzmarszczkowy intensywnie regenerujący na noc)

Krem do twarzy do codziennego stosowania na noc, idealny kosmetyk przeciwzmarszczkowy dla suchej, dojrzałej cery. Gęsty, aksamitny krem o różanym zapachu, głęboko odżywia i regeneruje naskórek. Wygładza skórę dzień po dniu, nadaje jej uczucie komfortu i miękkości, zmarszczki stają się mniej widoczne. Sen staje się prawdziwą regeneracją również dla skóry.
Działanie:
- odżywia przesuszoną skórę twarzy,
- regeneruje i działa przeciwzmarszczkowo,
- zmiękcza skórę.
30 drogocennych olejków roślinnych:
- 10 olejków bogatych w nienasycone kwasy tłuszczowe pomocnych w regeneracji skóry: ze słonecznika, kukurydzy, krokosza, lnianki, róży muscat, winogron, brzoskwini, orzecha włoskiego, moreli, wiesiołka,
- 10 olejków bogatych w witaminę A i E oraz składniki niezbędne do ochrony skóry przed starzeniem: palmowy, rzepakowy, kokosowy, pistacjowy, z orzecha laskowego, awokado, bawełny, orzecha nerkowca, ryżu, pszenicy,
- 10 olejków bogatych w skwalen, woski i sterole nadające skórze miękkość: z makadamii, oliwek, arganowy, z owoców Gevuina avellanami, z rośliny limnanthes, z jojoby, rycynowy, z andiroby, kamelii i mango.

krem
50 – 100ml
na noc
w tubce
Struktura
bogate

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA•GLYCERIN•METHYLPROPANEDIOL•HYDROGENATED COCONUT OIL•ETHYLHEXYL STEARATE•GLYCERYL STEARATE•DIMETHICONE•CETYL ALCOHOL•STEARETH-2•BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER•COCOS NUCIFERA OIL•BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL•STEARETH-21•HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL•MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL•SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL•CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER•SESAMUM INDICUM SEED OIL•PHENOXYETHANOL•LECITHIN•PARFUM•OLEA EUROPAEA FRUIT OIL•ETHYL LINOLEATE•ZEA MAYS GERM OIL•XANTHAN GUM•PANTHENOL•RICINUS COMMUNIS SEED OIL•PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL•CORYLUS AVELLANA SEED OIL•CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL•RETINYL PALMITATE•GLYCINE SOJA STEROLS•SORBIC ACID•TOCOPHERYL ACETATE•PRUNUS PERSICA KERNEL OIL•PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL•PISTACIA VERA SEED OIL•PERSEA GRATISSIMA OIL•ORYZA SATIVA GERM OIL•ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL•MANGIFERA INDICA SEED OIL•JUGLANS REGIA SEED OIL•GOSSYPIUM HERBACEUM SEED OIL•CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL•BHT•SILYBUM MARIANUM SEED OIL•ROSA CANINA FRUIT OIL•OENOTHERA BIENNIS SEED EXTRACT•LIMNANTHES ALBA SEED OIL•CARAPA GUAIANENSIS SEED OIL•CAMELINA SATIVA SEED OIL•ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL•TETRASODIUM EDTA•SODIUM HYDROXIDE•ROSA DAMASCENA EXTRACT•SODIUM BENZOATE•TOCOPHEROL•POTASSIUM SORBATE•CITRIC ACID•CITRONELLOL•ALCOHOL•PROPYL GALLATE

Świetny krem dla dojrzałej i wymagającej skóry

Moim zdaniem to bardzo dobry krem dla dojrzałej i wymagającej skóry. Wzbogacony o 30 naturalnych olejków tak wzbogaca potrzeby skóry, że nie potrzebuje ona już nic więcej. Można się tylko cieszyć zregenerowaną, odżywioną i promienna cerą. Krem świetnie nadaje się dla osób z cera wrażliwą i delikatna. Każdy poranek przyniesie bardziej promienną i elastyczna cerę. Cała seria jest bardzo skuteczna i warta uwagi. Kupiłam już z kilkadziesiąt słoiczków tej serii i nadal będę stałą klientką bo naprawdę warto.

Wykorzystała: kilka próbek

Odżywienie i bogactwo

Krem bardzo bogaty w 30 różnych olejków. Ładne porządne opakowanie , słoiczek z plastikową zakrętką. Pachnie różą co może nie pasować wszystkim. Rzeczywiście mocno odżywia odwodnioną skóre ale ma skłonności do zapychania i to bardzo poważnie. Osobom z młodą skórą bym odradzała na codzień ewentualnie w ramach kuracji raz na jakiś czas. Do skór dojrzałych będzie świetny.

Świetny dla skóry która potrzebuje mocnego odżywienia

Krem kupiłam po sprawdzeniu konsystencji w sklepie. Gęsta, treściwa i mocno odżywcza. Dokładnie taka jaką lubię. Skład też świetny, głównie naszpikowany odżywczymi olejkami.

Mimo, że kupiłam świadomie i z pełnym przekonaniem że będzie to strzał w dychę, musiałam się z nim dobrze poznać. Po kilku użyciach byłam zachwycona. Skóra zyskała porządne odżywienie i wróciłam do dobrego stanu. Szczęście nie trwało długo, potem miałam wrażenie, że krem zapycha. Nie wchłaniał się tak dobrze jakbym chciała i czułam że pozostaje na twarzy nie tyle tłustym film, co warstwa która lekko spływa z twarzy. Miałam wrażenie że skóra mi się „poci”. Odstawiłam i wróciłam ponownie po jakimś czasie.
Wniosek jest prosty. Krem działa świetnie pod warunkiem że nasza skóra potrzebuje dokładnie tego co on oferuje. Czyli jak jest sucha i wymaga odżywienia to on się tym świetnie zajmie. Suche skórki, placki i zaczerwienienia szybko znikną. Wtedy trzeba krem odstawić, bo zacznie się robić bałagan. Od czasu do czasu używam profilaktycznie 1-2 razy w tygodniu na noc. To trochę taki "inteligentny krem", od razu da nam znać kiedy przestać używać.
Zapach jest dość mocny, trochę różany. Przypomina zapach eleganckiej, dojrzałej kobiety. Kiedyś tak pachniały kosmetyki mojej mamy, dlatego mi osobiście się dobrze kojarzy.
Przy takim użyciu wydajność jest bardzo dobra i krem wystarczy spokojnie na kilka miesięcy. Nie wiem jak sprawa się ma jak ktoś jednak korzysta z kremu codziennie.

Opakowanie to szklany słoiczek, z plastikową nakrętką, która niestety przegrała bliskie spotkanie z podłogą. Stylistyka tej serii jest taka sama odkąd pamiętam. Ciemno brązowa ze złotymi napisami. Nie wiem czemu ale zawsze mi się kojarzyła z bursztynem.
Cena dość wysoka (ponad 100 zł), ale YR zawsze ma promocje -40% na wybrany produkt, więc bez problemu można go kupić taniej.

Różany

Krem kupiłam już po raz kolejny. Zapach intensywny, różany mi bardzo odpowiada. Krem jest dość tłusty. Odżywia, regeneruje. Dość ciężko się wchłania. Bardzo ładne opakowanie. Ma w sobie coś uzależniającego moim zdaniem.