Bielenda, Skin Clinic Professional, Aktywny tonik odmładzający anti-age

Średnia ocena: 4.81/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Profesjonalny kosmetyk do cery dojrzałej:
- silne odmłodzenie,
- redukcja zmarszczek,
- rewitalizacja komórek skóry.
Aktywny tonik odmładzający skutecznie oczyszcza i odświeża cerę. Delikatnie i stopniowo złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu doskonale wygładza zmarszczki, poprawia strukturę i napięcie skóry, wyrównuje koloryt i pobudza naskórek do regeneracji, nie podrażniając go. Intensywnie nawilża już w fazie oczyszczania, profesjonalnie przygotowuje cerę na przyjęcie kremu lub serum. Zmniejsza zaczerwienienia, dodaje skórze blasku. Nie wysusza, przywraca skórze właściwy odczyn pH 5,5.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - najnowsza, najbardziej skuteczna forma silnego składnika nawilżającego, którego cząsteczki mają zdolność penetracji do głębokich warstw skóry. Dzięki temu skóra zostaje intensywnie nawilżona od wewnątrz - jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna. Witamina B5 nawilża i koi skórę, ułatwia procesy gojenia jej mikrouszkodzeń. Kwas mlekowy silnie nawilża, normalizuje procesy złuszczania naskórka.
Efekt: świeża, gładka, jędrna, rozświetlona, ładnie napięta cera.

Naprawdę nawilża!

W mojej pielęgnacji tonik spełnia rolę głównie.. tonizacji, dlatego nie nastawiałam się na specjalne odmłodzenie i odbudowę komórek - cudów nie ma, a moja skóra nie do końca uważa takie własności za niezbędne.

Produkt jest zamknięty w estetycznej, przezroczystej butelce. Osobiście preferuje rozpylanie toniku na twarzy, więc przelałam go do ulubionej buteleczki. Po zastosowaniu na skórę była przyjemnie nawilżona, nie odczuwałam nieprzyjemnego napięcia. Minusem jest dość intensywny zapach, nie przypadł mi do gustu. W składzie nie dopatrzyłam się niczego budzącego podejrzenia i mogącego wywołać u mnie alergię. Jak za tę cenę - bardzo przyzwoity produkt.

Jest OK

Kosmetyk dość przyjemny w użytkowaniu. Nie podrażnia, tonizuje twarz przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. Po użyciu czuć napięcie skóry.
Zapach ma dość mocno perfumowany, który nie kojarzy się zbyt naturalnie. Nie jestem fanką takich zapachów, ale nie jest on nieprzyjemny czy drażniący.
Tonik zapakowany w wygodne opakowanie.
Dla mnie jego wydajność jest średnia, szybko zuzylam go, choć może wynikać to z nakładania zbyt dużej ilości na wacik.
Produkt jak to produkt tego typu. Nie widać jego działania gołym okiem dlatego ciężko się nad nim rozwodzić i uznać za coś niezwykłego. Z tego względu nie wiem czy będę do niego wracać bo chętnie przetestuję inne toniki.

Super

Tonik jest w wygodnej lekkiej butelce. Z mocnym zamknięciem. Używam go już na zmytą twarz tak na doczyszczanie skóry. I zdaje egzamin. Oczyszcza mam wrażenie że chłodzi skórę. Nie lepi się i nie zostawia dziwnego uczucia. Jak czasem tonik. Zapach ma lekki i przyjemny. Nie ze wszystkimi produktami bielendy się lubię ale ten tonik przypadł mi do gustu. Raczej do twarzy

Fajny

Aktywny tonik odmładzający skutecznie oczyszcza i odświeża cerę.Można kupić go za niewielką cenę.Delikatnie złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu doskonale wygładza zmarszczki, poprawia strukturę i napięcie skóry, wyrównuje koloryt
Używało mi się go miło i przyjemnie, zawartość kwasów w nim nie jest może zbyt duża ale jak na drogeryjny kosmetyk to jest naprawdę w porządku.
DOBRY tonik -oczyszcza, odświeża, fajnie matuje i jest doskonałym uzupełnieniem całej, dobrze przemyślanej

Fajny

Bielenda, Skin Clinic Professional, Aktywny tonik odmładzający anti-age zakupiłam w drogerii Laboo za ok 12 zł. pojemność 200 ml.
Stosuję go na naprzemiennie z innymi tonikami które posiadam w zależnosci jakie kosmetyki po nich nakładam.
Kosmetyk bardzo fajnie tonizuje skórę i szybko się wchłania, przygotowując skórę do dalszej pielęgnacji.
Moja cera po jego użyciu jest nawilżona, ukojona i leciutko napięta.
Tonik mimo iż ma w składzie kwas mlekowy nie podrażnia skóry ani oczu.
Jestem z niego bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę go polecić.

polecam

Tonik wybrałam ze względu na fajny skład. Może nie znam się szczególnie, ale przekonuje mnie krótka lista i substancje nawilżające zaraz na początku.
Mimo, że buteleczka ma tylko 200 ml, produkt wystarczył mi na jakieś 2-3 miesiące codziennego użytkowania. Opakowanie jest przezroczyste, dzięki temu widzimy, kiedy zaopatrzyć się w kolejny egzemplarz. Przez korek, wylewa się odpowiednia ilość produktu.
Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny, lekko kwiatowy.
Działanie, jak dla mnie jest genialne. Jestem posiadaczką bardzo suchej skóry, a ten tonik idealnie koi, nawilża i przygotowuje na dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Nie przekroczyłam jeszcze trzydziestki, ale zauważyłam, że po nocy wokół oczu robią mi się delikatne zmarszczki w wyniku odwodnienia, które znikają po wklepaniu toniku, Mam wrażenie, że moja skóra go "pije".
Moim zdaniem produkt nie posiada, żadnych wad, dlatego polecam go wszystkim wizażankom, tym starszym i tym młodszym :) Cena nie jest wygórowana, więc warto przetestować go na własnej skórze.

Znikome działanie pielęgnacyjne, nie warty kolejnego zakupu

Ostatnio z dna zapasów kosmetycznych wyciągnęłam właśnie ten tonik. Bardzo często używałam hydrolatów, ale przy okazji spróbowałam odmiany włączając ten tonik od Bielendy do pielęgnacji.

Obietnic producenta sporo jak na zwykły tonik, a ja nigdy nie wymagam od toniku szczególnie dużo. Ma wyrównywać ph skóry, ma ją koić i delikatnie nawilżać.

Jeśli chodzi o sam tonik, buteleczka ma 200ml, standardowa pojemność jeśli chodzi o tego typu produkty. Tonik posiada otwarcie typu clip-on. Nic specjalnego.

Jeśli chodzi o działanie i efekty, to można by nie napisać nic, bo tonik oprócz (mam nadzieję) tonizowania cery po myciu nie robi nic. Warto wspomnieć, że tonik ma moim zdaniem zbyt perfumeryjny i intensywny zapach, aż szczypie w oczy. Jego działanie trudno ocenić i jeśli mam być konsekwentna i zmierzyć je z obietnicami producenta zamieszczonymi na etykiecie to wypada bardzo blado. Nie zauważyłam bowiem szczególnego napięcia naskórka, czy efektu odmłodzenia o wygładzeniu drobnych zmarszczek nie wspominając.

Jest to naprawdę przeciętny produkt, którego niestety działanie sprowadza się do zwyczajnego tonizowania skóry. Minusem z pewnością jest jego zbyt mocny zapach, który jest raczej niespotykany w tego typu produktach. Nie polecam, warto wydać kilka zł więcej i kupić hydrolat.

Męczę

Tonik wydajny, bez jakiegoś szczególnie przyjemnego lub nieprzyjemnego zapachu. Niestety szczypie w oczy kiedy spryskuje nim twarz, musiałam niestety przerzucić się na waciki. Nie zauważyłam szczególnego nawilżenia, ani innego działania, nic nie zepsuł ale i nic nie zdziałał. Męczę go i szukam następcy

Bielenda, Skin Clinic Professional, Aktywny tonik odmładzający anti-age zakupiłam z polecenia koleżanki. Tonik jest niedrogi a ma sporą pojemność 200 ml. Stosuję go zarówno rano jak i wieczorem. Bardzo przyjemnie tonizuje skórę i szybko się wchłania. Moja cera po jego użyciu jest nawilżona, ukojona i leciutko napięta. Bardzo dobrze przygotowuje cerę na serum i krem. Nie podrażnia skóry ani oczu, a moje są bardzo wrażliwe.
Tonik Bielendy spełnia wszelkie moje wymagani, dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić.

Stosuję każdego wieczoru do ostatniego etapu oczyszczenia twarzy. Tonik świetnie przygotowuje cerę do wieczornej pielęgnacji, posiada wygodne opakowanie, nie uczula, przyjemnie odświeża, jest fajnym dopełnieniem demakijażu.
Na pewno będę polecała ten produkt i wrócę do niego jeszcze nie raz jako mój bezpieczny tonik.

Bardzo przyjemny produkt

Oczywiście jeśli chodzi o początki moje z tonikami marki Bielenda, to nasza przygoda zaczęła się od klasyka tej marki, a więc zielonej serii do cery z niedoskonałościami( która nota bene mnie zachwyciła). Jednak potrzeby mojej cery się zmieniły, więc nie potrzebuję toniku z kwasami. Szukałam czegoś ze świetnym składem, więc ten jak najbardziej taki ma.

Czego oczekuję od toniku?
Lekkiego oczyszczenia, odświeżenia buzi oraz przywrócenia odpowiedniego ph, przy czym tonik KATEGORYCZNIE NIE MOŻE podrażniać, wysuszać- wtedy ląduje w koszu na śmieci.

Jak się sprawdza?
Super! - Rano odświeża,pobudza mi cerę, świetnie przyjmuje potem kremy i kosmetyki. Jeśli chodzi o wieczorną pielęgnację, bardzo często tonik to ostatni etap mojej pielęgnacji, gdyż często rezygnuję z kremu, aby skóra wypoczęła, pooddychała.

Tonik zostawia buzię jak powinna być, żadnego przesuszenia, ściągnięcia, czy wyświecania, albo lepienia. TO co ma być! Dodam, że skład sprawia, że skóra regularnie jest pobudzona do regeneracji, procesów naprawczych, przy czym ona także ustabilizowała ilość wydzielanego sebum, które właśnie jest przez nadmierne przesuszenie, lub przesadne nawilżanie, czy natłuszczanie.

Ogólnie moje cera ma się dobrze przy stosowaniu tego toniku i myślę, że będę go dalej regularnie stosować.

Opakowanie wygodne, nie wylewa się. Widać ile produktu jeszcze nam zostało do dyspozycji.

Zapach jest piękny, choć nie do końca lubię jak produkty typu tonik, czy kremy pachną, ale ten jest tak przyjemny i relaksujący ( mam problem ze scharakteryzowaniem go ) , że wybaczam mu ten podpunkt w składzie perfum :)

Jeśli chodzi o to odmładzanie i redukcję zmarszczek, to podchodzę sceptycznie, że sam tonik ma taką moc ;)

Cena niska, wydajność bardzo dobra- produkt wysokiej jakości.

Fenomenalny

Bardzo dobry tonik, świetnie oczyszcza, łagodzi i napina skórę, nie pozostawia lepkiej warstwy czego wprost nienawidzę. Mam cerę wrażliwa, naczynkowa, mieszaną, większość kosmetyków uczula mnie, podrażnia lub zapycha, ten tonik nic złego nie robi mojej skórze, wręcz przeciwnie.