Paula`s Choice, Resist, Cellular Defense Daily Moisturizer SPF 25 (Krem ochronny na dzień)

Delikatny krem o jedwabistej konsystencji:
- zapobiega powstawaniu zmarszczek i przebarwień,
- zapewnia doskonałą ochroną przed promieniowaniem UVA i UVB,
- pozostawia skórę promienną i nawilżoną,
- antyoksydanty zwalczają efekty szkodliwego działania wolnych rodników,
- idealny jako baza pod makijaż,
- odpowiedni dla skóry wrażliwej i z trądzikiem różowatym,
- bez substancji zapachowych i barwników.
Do skóry normalnej i suchej.

i tak i nie...

Krem jest drogi, jest wydajny, jest go dużo ( 60 ml) - to na wstępie. Ma filtry, jest kremem dziennym dla osób, które nie muszą nakładac SPF 50.
Kosmetyki Pauli nie wprawiają mnie może w wyjątkowy zachwyt, ale jednak budza zaufanie. mam poczucie, ze za swoje pieniądze dostaję solidny produkt, napakowany rzeczami pożytecznymi dla skóry, a nie nadmuchany reklama, pustymi obietnicami i rzekomo cudownymi składnikami. Nie znaczy to jednak, ze każdy kosmetyk będę stosowała kolejny raz, ;)
Przy tym mam meszane uczucia. To krem z filtrem, przypominam, a nie filtry, do stosowania na inny krem ;) Mojej cerze - aktualnie przesuszonej po zimowym retinolu - wystarcza, gdy nałoże go na serum. Cery mieszane musza się poważnie zastanowić przed zakupem, tłuste raczej go sobie odpuścić. Nie jest lekki, wbrew opisowi, bliżej mu do półtłustego, niż nawilżającego, jednak nie natłuszcza za mocno...ani nie pielęgnuje wybitnie. W pierwszej chwili lekko bieli, ale to zaraz znika. Wchłania się przyzwoicie, zostawia lekki film. Nie matuje. Dla przesuszonej skóry będzie niewystarczający, suche skórki nie sa zregenerowane.
Teoretycznie nie jest zły - nie ma zapachu, nie wałkuje się, nie nabłyszcza przesadnie, nadaje się pod makijaż...ale cos w nim nie do końca mi pasuje. Jest jednocześnie za ciężki i za lekki, jeśli można tak to okreslic - wersja kremu z tej serii, bez filtrów - jest bardziej komfortowa :) Używam go, lecz bez wielkiego entuzjazmu. Wolałabym tez inne opakowanie, zwykła tube, bo tu trzeba uważać, by nie wycisnąć za dużo, zwłaszcza przy zakręcaniu.
Jest wydajny, a ja zamierzam stosować go do końca, ale następnym razem poszukam czegos innego.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiecy