Avon, Advance Techniques, Styling Heat Protection Spray (Spray termoochronny do stylizacji włosów (nowa wersja))

Nowy spray termoochronny do stylizacji włosów skutecznie zabezpieczy włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur, na które są narażone włosy podczas ich suszenia czy prostowania. Spray zdecydowanie ułatwia układanie włosów, a także dogłębnie nawilża i odżywia je, jednocześnie przywracając im zdrowy wygląd. Po zastosowaniu włosy będą jedwabiście miękkie i mniej podatne na wysuszanie. Produkt należy nakładać na wilgotne włosy przed kolejnymi etapami stylizacji.

wygładzające, termoochronne, nabłyszczające
zapachowa
lekkie
w sprayu
termoochrona

Dobry.

Spray termoochronny jest produktem dobrym, choć nie rewelacyjnym.

Zalety:
+ po jego zastosowaniu przed suszeniem czy prostowaniem sprawia, że włosy są gładsze i nie puszą się
+ wygodne opakowanie
+ cena - w promocji około 6-8 zł
+ wydajność
+ zapach

Wady:
- przy dłuższym stosowaniu nie zaobserwowałam lepszej kondycji włosów niż bez stosowania tego preparatu

Myślę, że do niego wrócę, chyba że znajdę lepszy preparat.

Taki sobie

Produkt przeciętny. Mam długie, falowane włosy. Stosowałam przed suszeniem i prostowaniem ale nie dawał praktycznie żadnych efektów. Nie kupie ponownie.

bez szału

Spray jest przecietny, ładnie pachnie, nie skleja włosów, włosy ładnie po nim wyglądają, cena jest bardzo korzysta. Niestety nie zauważyłam aby jakoś bardzo chronił on przed temperatura i jest bardzo nie wydajny.. mam dość długie włosy i żeby je pokryć muszę naprawdę duzo się napsikać aby w ogóle spray znalazł się na włosach, ponieważ spryskiwacz wszędzie psika( czyt. podłoga) oprócz włosów

Ciężko mi to stwierdzić

Zamówiłam sobie go w katalogu, ponieważ już od dawna się rozgladalam za sprayem termoochronnym. Ma całkiem przyjemny zapach, jest wydajny, nie kosztuje za wiele, ale nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób chronił moje wlosy. Jeśli mam zamiar prostować włosy na jakieś wyjście, to staram się go używać na umyte włosy, spryskać, rozczesac i wysuszyć, ale nie zawsze mam taką możliwość :/ A jeśli stosuje go na suche włosy i dopiero wtedy pryskam i rozczesuje, to on placze i skleja włosy. Z użyje go do końca, bo normalnie mi go szkoda :P
Nie polecam! ;)

Niezadowalający

Niestety ten spray, przynajmniej moim włosom, niezbyt sprzyja. Może zacznę od plusów.
+ ładny zapach
+wydajny

Jednak minusy są o wiele istotniejsze:
- przede wszystkim gdy go używam włosy szybciej mi się przetłuszczają
- trudniej się je układa, w moim przypadku prostuje, ładniej wyglądają gdy nie użyję tego sprayu

Czy dobrze chroni nie jestem do końca przekonana, bo włosy mam dość zniszczone przez częste prostowania, jednak na pewno moje poszukiwania dobrego sprayu termoochronnego na nim się nie skończą.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

Dobry, ale bez rewelacji

Mam dosyć mieszane uczucia w związku z tym produktem. Nie wyrządził żadnej krzywdy moim włosom, ale nie jestem przekonana czy jego używanie dało im jakieś korzyści. Używałam go około raz w tygodniu, przed prostowaniem włosów (spryskiwałam wilgotne włosy).
Ładny zapach, wygodna aplikacja, poręczne opakowanie, ale samo działanie ciężko mi ocenić.
Myślę, że jednak wrócę do niego, by nie mieć wyrzutów sumienia, że nie zabezpieczam włosów przed prostowaniem

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużywam pierwsze

spełnia swoje zadanie.

Zapłaciłam za ten produkt 9,99.

Zapach: ładny, lekko słodki, delikatnie czuć go na włosach.
Działanie: spray nie skleja włosów, nie obciąża ich, nie lepi się, ma je chronić przed wysoką temperaturą i tak też jest.
Produkt posiada łatwy w użyciu atomizer. Jedyny minus to taki, że wiemy ile pozostało w opakowaniu.

Dobry spray.

Spray rozpylony na włosach nie oblepia ich, jest lekki, włosy po suszeniu nie są przesuszone, ładnie układają się, spray dodatkowo prostował je. Pomimo małej pojemności i moich długich włosów starczył mi na około 4 miesiące, stosowany co drugi dzień.

Konsystencja: bezbarwny spray, ot jak to spray :)

Działanie: aplikowałam go na mokre, wilgotne włosy i chwilę potrzymałam. Następnie przy użyciu suszarki suszyłam włosy. Nie przedłużył procesu suszenia, dobrze współgrał z serum czy z odżywkami. Nie wiem jak sprawdzi się z prostownicą czy z lokówką, bo nie używam. Nie plącze włosów. Jest jak inne używane przeze mnie tego typy produkty, czyli robi swoje i nic więcej nie oczekuję od niego :)

Zapach: aromat z opakowania jest mocny, ale po rozpyleniu staje się delikatny, ledwie wyczuwalny po suszeniu. Taki trochę salonowy zapach do stylizacji, mi odpowiada :)

Opakowanie: solidne, choć zawiera tylko 100 ml. Atomizer ani razu nie zaciął mi się, korek nie pękł. Jedyną jego wadą jest to, że kompletnie nie da się sprawdzić ile produktu zostało, nawet podkładając pod żarówkę.

Dospęność: konsultantki Avon lub Allegro :)

Plusy:
- chroni przed temp. i przed wysuszeniem
- wydajny
- nie jest drogi, można go dostać na promocjach
- ładnie pachnie
- wygodny atomizer, nic się nie leje

Minusy:
- nie da się sprawdzić ile zostało płynu w opakowaniu

Używam tego produktu od: Około 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 100 ml.