Oriflame, The One, Cuticle Scrub (Scrub do skórek)

Oriflame, The One, Cuticle Scrub (Scrub do skórek)

Odżywczy, nawilżający scrub do skórek The One. Skutecznie usuwa martwy naskórek, pielęgnujący przy tym skórki wokół paznokci.

Zdecydowanie NIE

Ten żel to kosmetyczny bubel i niewypał. Kupiłam go parę dobrych lat temu i do dzisiaj wspominam nie najlepiej. Mała tubka, w środku specyfik który mechanicznie ma zedrzeć skórki, ale robi to bardzo brzydko. Fatalne efekty. Nie polecam nawet wypróbować, szkoda paznokci i skórek. Do tego jak przystało na Oriflame wygórowana cena.

Bubel

Kupiłam ten specyfik z nadzieją, że jest to nowa wersja zielonego żelu do usuwania skórek. Po otwarciu tubki okazało się, że to jest peeling mechaniczny, a nie preparat do zmiękczania skórek.

Dla mnie taki produkt nie ma sensu istnienia - jego użycie nie powoduje ani usunięcia skórek, ani ich zmiękczenia, ani wygładzenia tych już wyciętych. Już nie mówiąc o tym, że drobinek jest za mało i po prostu ciężko operować takim kosmetykiem na małej powierzchni jakim jest paznokieć. To co nie robi więc kompletnie nic. Stanowczo odradzam.

Rwie i niszczy skórki

Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby kupić ten dziwny produkt. Mam od zawsze problemy z brzydkimi przesuszonymi skórkami, które w dodatku rosną jak wściekłe. Może dlatego zachciało mi się eksperymentów. Ale, do rzeczy:

Plusy: brak

Minusy:
- po użyciu skórki są okropne, poszarpane, porozdzierane, zamiast usuwać to, co niepotrzebne, żel ten niszczy wszystko. Okolice paznokci wyglądają okropnie!
- nie jest w ogóle wydajny, malutka tubka, rzadki żel z drobinkami peelingującymi. Z drugiej strony, nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek go użyję po masakrze, jaką mi zrobił.

Ogólnie niewypał!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania