Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Oriflame, The One, Cuticle Scrub (Scrub do skórek)

Oriflame, The One, Cuticle Scrub (Scrub do skórek)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 7 ml
Cena 22,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Odżywczy, nawilżający scrub do skórek The One. Skutecznie usuwa martwy naskórek, pielęgnujący przy tym skórki wokół paznokci.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Zdecydowanie NIE

Ten żel to kosmetyczny bubel i niewypał. Kupiłam go parę dobrych lat temu i do dzisiaj wspominam nie najlepiej. Mała tubka, w środku specyfik który mechanicznie ma zedrzeć skórki, ale robi to bardzo brzydko. Fatalne efekty. Nie polecam nawet wypróbować, szkoda paznokci i skórek. Do tego jak przystało na Oriflame wygórowana cena.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Bubel

Kupiłam ten specyfik z nadzieją, że jest to nowa wersja zielonego żelu do usuwania skórek. Po otwarciu tubki okazało się, że to jest peeling mechaniczny, a nie preparat do zmiękczania skórek.

Dla mnie taki produkt nie ma sensu istnienia - jego użycie nie powoduje ani usunięcia skórek, ani ich zmiękczenia, ani wygładzenia tych już wyciętych. Już nie mówiąc o tym, że drobinek jest za mało i po prostu ciężko operować takim kosmetykiem na małej powierzchni jakim jest paznokieć. To co nie robi więc kompletnie nic. Stanowczo odradzam.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Rwie i niszczy skórki

Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby kupić ten dziwny produkt. Mam od zawsze problemy z brzydkimi przesuszonymi skórkami, które w dodatku rosną jak wściekłe. Może dlatego zachciało mi się eksperymentów. Ale, do rzeczy:

Plusy: brak

Minusy:
- po użyciu skórki są okropne, poszarpane, porozdzierane, zamiast usuwać to, co niepotrzebne, żel ten niszczy wszystko. Okolice paznokci wyglądają okropnie!
- nie jest w ogóle wydajny, malutka tubka, rzadki żel z drobinkami peelingującymi. Z drugiej strony, nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek go użyję po masakrze, jaką mi zrobił.

Ogólnie niewypał!

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  9
  produktów

  27
  recenzji

  765
  pochwał

  10,00

 2. 2

  33
  produktów

  131
  recenzji

  315
  pochwał

  8,52

 3. 3

  19
  produktów

  22
  recenzji

  617
  pochwał

  8,14

Zobacz cały ranking