Vaseline Intensive Care, Pure Petroleum Jelly "Original" (Wazelina kosmetyczna)

Vaseline Intensive Care, Pure Petroleum Jelly "Original" (Wazelina kosmetyczna)

Gdy skóra jest popękana, jej bariera wilgoci jest poważnie uszkodzona przez co skóra jest sucha i ma trudności z regeneracją od wewnątrz. Vaseline działa poprzez tworzenie bariery uszczelniającej, który chroni przed utratą wody i chroni skórę, wspierając jej naturalny proces regeneracji. 100% czysta wazelina, łagodna dla skóry, hipoalergiczna i nie zatyka porów, zmniejsza widoczność drobnych, suchych linii, pomaga zabezpieczyć drobne skaleczenia, zadrapania i oparzenia, zabezpiecza skórę przed odmrożeniami i pierzchnięciem.
Najlepsze dla: suchej, suchej i swędzącej skóry, suchości związanej z egzemą.

Uniwersalna i wydajna.

Wazelina jest w naszym domu stałym gościem.
Pudełko jest charakterystyczne dla tej marki - plastikowe, poręczne, z granatową klapką, którą łatwo się otwiera i zamyka.
Zapach charakterystyczny dla wazeliny, pachnie parafiną.
Wazelina dobrze chroni skórę ust nie wysuszając jej, niemal natychmiastowo nawilża i koi usta pokrywając je delikatną, przyjemną warstewką.
Nadaje się również do regeneracji obtarć skóry np. na nosie pod wpływem silnego kataru oraz wielu innych, poza kosmetycznych rzeczy w domu.
Jest bardzo wydajna i ma długi termin przydatności, nie psuje się, nie jełczeje z czasem, nie podrażnia.
Polecam jako uniwersalny kosmetyk.

Mała wielka rzecz!

Stosuje od lat z przerwami, jednak nieraz do niej wracam. Gdy przychodzi jesień i zima, a problem suchej skóry nadciąga, nie rozstaje się wtedy z wazeliną. Wystarczy niewielka warstwa, by już działy się pierwsze efekty.
Poza tym, wazelinę stosuje jako pomoc w kosmetyce
#przy niesfornych brwiach
#nawilżenie ust
#pomoc we wzroście nowych rzęs
Wszechstronne zastosowanie jednego produktu, polecam

Moja ulubiona

Wazelina fantastycznie sprawdza się dla mnie do spierzchniętych ust i przesuszonych rąk. Ta od Vaseline ma bogatą formułę, która w ciągu chwili doskonale otula i nawilża skórę, jest bezzapachowa/neutralna. Dla mnie jest niezbędna w okresie jesieni i zimy. Opakowanie jest duże i bardzo wydajne. Polecam, na prawdę warto w nią zainwestować.

Na wszystko

Jest to zdecydowanie najbardziej uniwersalny kosmetyk jakiego kiedykolwiek używałam. Nadaje się dosłownie do wszystkiego. Idealnie nawilża oraz regeneruje naskórek. Działa niezawodnie na wszelkie otarcia, na podrażniony nos przy katarze, czy na spierzchnięte usta w zimie. Za niewielką cenę kosmetyk dostępny jest w wielu drogeriach oraz bardzo, ale to bardzo wydajny. Zdecydowanie polecam.

Działa cuda

Zaczęłam używać jej dzięki mężowi, który tak jak ja zimą miał spierzchniete usta oraz policzki, czy brode. Dziala natychmiasto a skora nie peka, z czym mialam naprawde okropny problem.

Używam tej wazeliny bardzo często w zimę

Używam tej wazeliny bardzo często w zimę, bo doskonale radzi sobie z chłodnym powietrzem, które wysusza usta. Wystarczy nałożyć niewielką ilość, żeby chroniła usta + świetnie je nawilżała. Opakowanie jest spore i starcza na dłuższy czas, cenowo też nie ma co narzekać. Plus za dobry skład :)

Kosmetyk o wszechstronnym zastosowaniu...

Vaseline Intensive Care, Pure Petroleum Jelly "Original" (Wazelina kosmetyczna) kupuję w drogerii Rossmann. Jest to produkt, który zawsze jest u mnie w domu. Kosmetyk dosłownie na wszystko i do wszystkiego.
Wazelina zamknięta jest w plastikowy pojemniczek z nakrętką typu klik w kolorze niebieskim. W sprzedaży dostępne są dwie pojemności- 50 ml oraz 100 ml. Pojemniczek z wazeliną jest przezroczysty dzięki czemu widać ilość produktu. Bardzo łatwa aplikacja, można wyjąć więcej lub mniej produktu, wszystko w zależności ile potrzebujemy.

Wazelina kosmetyczna jest w konsystencji mazista, dość lepka, bezwonna. Jest to substancja niewysychająca, nie wchłania się poprzez skórę tylko ją skutecznie nawilża. Zabezpiecza również skórę przed utratą wody dzięki czemu smarowane nią miejsce jest nawilżone.
Wazelina ma uniwersalne zastosowanie. W kosmetyce jest szeroko stosowana, często jest też bazą do różnych maści leczniczych. Ja stosuję ją na kilka sposobów. Jako że odwiecznie mam problem z wyschniętymi ustami, nakładam ją na noc na całe usta, często też używam jej jako nawilżacz pod szminkę lub pomadkę. Aplikuję ją również na suche pięty. Smaruję pięty przed snem dość grubą warstwą i zakładam bawełniane skarpetki. Rano stopy są gładkie i nawilżone.
Traktuję ją również jako odżywkę do rzęs, również na noc smaruję ją na rzęsy. Wazelina fajnie je regeneruje i wzmacnia. Świetnie również radzi sobie jako odżywka do skórek wokół paznokci. Należy wysmarować nią skórki (można również płytkę paznokcia), dobrze też nada się przed malowaniem paznokci. Jeśli podczas malowania paznokci wyjdziesz pędzelkiem poza paznokieć, bez trudu usuniesz lakier ze skórek. Często w zimę dotyka mnie problem suchych dłoni. Niestety ale mało który krem do rąk skutecznie potrafi je nawilżyć. Smaruję wazeliną wierzch dłoni oraz miejsca między palcami, w ten sposób zabezpieczam również je przed wyjściem na mróz. Używają jej również moje dzieci, jest produktem absolutnie bezpiecznym, nie powoduje podrażnień ani uczuleń.

Banalny i tani kosmetyk jakim jest wazelina, jest w stanie zastąpić mi wiele innych kosmetyków, często z lepszym skutkiem. Jak napisałam powyżej idealnie nadaje się do pielęgnacji naszej skóry. Jest bardzo bezpieczna i łatwa w użyciu. Wiem że na rynku dostępna jest wazelina różnych firm oraz o różnej konsystencji, ja stosuję tylko tą jedną oryginalną.

Niezawodny produkt

Uwielbiam Vaseline® Petroleum Jelly™. Stosuje na spierzchnięte usta, na kolana, łokcie, otarcia. Produkt jest na tyle uniwersalny i niezawodny, że można go stosować w różnych sytuacjach, kiedy nasza skóra potrzebuje natychmiastowej regeneracji. Wazelina jest bezzapachowa, ma tłustą konsystencję, nie powoduje podrażnień, łagodzi skórę zawsze i wszędzie. Jest zamknięta w bardzo wygodnym i poręcznym opakowaniu, nie wymagającym odkręcania. Po prostu świetny i przydatny kosmetyk pielęgnacyjny dla całej rodziny.

Mój numer jeden każdego dnia!

O tym produkcie można powiedzieć naprawdę same pozytywne rzeczy. Po pierwsze ma przepiękne opakowanie, które jest poręczne na codzień. Co do samego produktu mogę powiedzieć, że wazelina idealnie nawilża usta i i daje poczucie lekkości oraz nie podrażnia. Jest to mój kultowy produkt, bez którego się praktycznie nie rozstaje. Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona.

Cudo!

Jest to dość małe pudełko, a wystarcza nawet do sześciu miesięcy ciągłego stosowania. Rewelacyjnie regeneruje, nawilża i ożywia skórę ust. Jest to też bardzo dobry zamiennik zwykłego błyszczyka!

Vaseline Intensive Care

Myślę, że ten produkt jest zdecydowanie na tak !
Przede wszystkim wydajność- małe pudełeczko a potrafi wystarczyć na parę ładnych miesięcy.
Zawsze przy problemach z suchością ust daje sobie rewelacyjnie radę !
Nawilża i nie wchłania się jak standardowe pomadki !

Bardzo dobre odżywienie suchej skóry

Wazelina to jeden z niewielu klasyków wśród kosmetyków. Dobrze odżywia spierzchnięte usta i suchą skórę. Sprawdza się w wielu sytuacjach i działa szybko.