Isana, Clear & Fresh, Deo Roll-On 48h (Dezodorant w kulce nie zostawiający plam)

Isana Deo Clear & Fresh dezodorant w kulce. Nie pozostawia białych śladów, minimalizuje powstawanie żółtych plam, działa 48 godzin.

przeciętny dezodorant

Według mnie jest to zwykły dezodorant a nie antyperspirant. Nie hamuje pocenia się, a jedynie odświeża i niweluje nieprzyjemny zapach. Radzi sobie z tym przeciętnie - na upały raczej się nie nadaje, ale przy umiarkowanej temperaturze na zewnątrz i niewielkiej aktywności fizycznej, zapewnia mi świeżość przez większą część dnia.

Dezodorant rzeczywiście nie brudzi ubrań, nie zostawia białych plam nawet na ciemnych koszulkach.

Według mnie zapach produktu jest trochę mydlany, ale nie nieprzyjemny. W dodatku szybko się ulatnia.

Najgorszy jaki miałam

Szkoda że przed zakupem z pośpiechu nie zajrzałam żeby przeczytać opinie bo co prawda niewielkie pieniądze ale wrzucone w błoto. Dezodorant w kulce isana niestety nie działa jest tragiczny. Chciałam wypróbować nieco tańszy produkt jakim jest isana ale wracam do tego który używam i u mnie się sprawdza. Plam raczej nie zostawia ale co z tego jak nie spełnia swojego głównego zadania.

Isana, Clear & Fresh

Średnio to mało powiedziane ale słabo oceniam ten produkt, mam wrażenie że za dużo produktu podczas smarowania się wydobywa co idzie za tym że nie wysycha do końca i zostawia na koszulce czy innych ubraniach pod pachami mokre plamy, nie chroni przed potem.

Niezbyt

Kosmetyk dość długo schnie, zapach ma prawie niewyczuwalny. Prawie w ogóle nie chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem, szczególnie w cieplejsze dni. Na plus dostępność i cena.

bubel

na ogół jestem zadowolona z kosmetyków Isany dlatego też zdecydowałam się spróbować tego produktu. I żałuje, kosmetyk zapach ma typowo mydlany, jak dla mnie jest aż za wodnisty. Największą wadą jest czas wchłaniania, czekam zawsze ok 5 min a i tak zakładając koszulkę czuje jeszcze, że nie do końca wysechł.

Zupełna klapa

Kupiłam na promocji więc niewielka strata, bo produkt wylądował w koszu. Zupełnie się nie sprawdził i poza ceną to ciężko mi się dopatrzeć jakiś zalet. Pachnie strasznie, w zasadzie to bardziej śmierdzi niż pachnie. Najgorsze jest jednak to że nie zapewnia żadnej ochrony. Jako antyperspirant nie sprawdził się zupełnie. Poza tym plamy zostawia takie same jak i inne tego typu produkty, więc obietnice producenta nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.

Beznadzieja

Jeden z gorszych dezodorantów, jaki miałam,
Przede wszystkim nie zapobiega poceniu, nie radzi sobie z przykrym zapachem, co dyskwalifikuje go jako dezodorant do uzywania na codzien.
Faktycznie nie bieli ubran, ale to niestety za malo.
Zapach utrzymuje sie chwilowo.

są dużo lepsze

Słabo działa. Po kilku godzinach w pracy nie sprawdził się w ogóle. Być może ma zbyt wodnistą konsystencję. Wylał mi się, kiedy miałam go w torebce, brzydko pachnie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Zapach zupełnie jakby był męski

Nie jest to antyperspirant. Jako dezodorant u mnie się nie sprawdził.
W Rossmannie zapach wydawał się inny niż potem w domu. Na szczęście szybko się ulatniał a pachnął jakoś po męsku. I tym się właściwie wyróżnia.
Zostawił ślady na ubraniu. Trzeba jednak przyznać, że nie były one żółte.
Można w sumie spróbować. Cena jest niewygórowana. Mnie się nie spodobał.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo fajny produkt :)

To dezodorant, a nie antyperspirant, ale działa sobie nawet dobrze jezeli chodzi o kilkugodzinna ochrone :) Jest tani, wydajny i szeroko dostępny - mozna go znalezc w kazdym Rossmannie. Swój kupiłam za 2,99 na promocji, ale bez promocji kostuje chyba 3,49, wiec niezbyt duzo :) Nasza kieszen na pewno nie ucierpi. Ma ładny, delikatny i niedrażniący zapach. plusem jest to, ze nie zostawia sladow na ubraniach, co czesto sie zdarza przy tego typu produktach. W moim przypadku chroni do kilku godzin, co jest duzym osiagnieciem. Kosmetyk jest bardzo wydajny i zostanie z nami na dlugo :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc