Organique, Spa & Wellness, Milky Sugar Peeling, Goat Milk, Shea Butter & Lychee (nowa wersja) (Mleczny peeling cukrowy do ciała `Kozie mleko, masło shea i liczi`)

Mleczny peeling o nowej, udoskonalonej formule skutecznie oczyszcza i odświeża skórę i przygotowuje ją do dalszej pielęgnacji. Kryształki cukru zatopione w olejku sojowym delikatnie masują, złuszczają zrogowaciały naskórek. Ekstrakty z koziego mleka i owocu liczi dostarczają regenerujących i kojących składników oraz witamin. Masło Shea zapewnia komfort użycia, natłuszcza i wygładza. Po peelingu skóra odzyskuje blask, jest miękka, gładka, odświeżona i delikatnie pachnąca owocem liczi.

zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Łagodna pielęgnacja

Produkt skusił mnie swoim mlecznym, ,,bieliźnianym" zapachem. Stosuję go zawsze przed depilacją, żeby zapewnić jej większą skuteczność. Zawarte w kosmetyku oleje ułatwiają rozprowadzanie produktu i pięknie nawilżają skórę. Wielkość drobinek jest w sam raz - powodują skuteczne złuszczanie, nie podrażniając skóry. Mimo wysokiej ceny, chętnie sięgnę po niego ponownie i wypróbuję inne zapachy.

Lubię, chociaż nowa sztuka wydaje się inna, niż poprzednie

Kupując peeling z Organique dostajemy plastikowe opakowanie z metalową nakrętką, które mieści w sobie 200 ml produktu. W porównaniu z piankami do mycia z tej serii to jest dość ciężkie, ale wiadomo, tutaj mamy inną zawartość. Konsystencja grudkowata, wiadomo, jak to w peelingu, drobiny ścierające jednak nie są bardzo ostre, powiedziałabym, że są średnio ostre. A jak z działaniem? Otóż według mojej opinii nie jest to najmocniejszy ździerak do ciała, z jakim miałam do czynienia. Chociaż nie jest też słaby i bardzo przyjemnie się go używa, to Sakura z Rituals jest ostrzejszy. Oczywiście jednak Organique nie jest produktem złym, wydajność na wysokim poziomie, komfort używania i zostawianie przyjemnej nawilżającej warstewki (nie mylić z efektem po wysmarowaniu się masłem, ale jednak coś czuć) sprawiają, że jest to jeden z lepszych produktów tego typu, jakie miałam okazję używać. Delikatny zapach mleka tylko zwiększa nasze pozytywne doznania podczas używania. A już po zmyciu skóra faktycznie jest przyjemna w dotyku, gładka i zrelaksowana oraz, jak obiecuje producent lekko pachnie, chociaż ja nie czuję owocu liczi, mój nos bardziej wyczuwa mleko. Poprze swoją konsystencję produkt jest bardzo wydajny i starcza na długo. Zużyłam już kilka opakowań tego peelingu i tylko jedno mnie zastanawia - czy czasami nie zmieniono jego formuły? Ponieważ jakiś czas temu kupiłam nowe opakowanie i wydawał mi się jakiś bardziej tłusty, niż wcześniejsze. Trochę mnie przy tym jednym opakowaniu denerwowała warstwa okluzyjna, bo byla zbyt mocna jak dla mnie. Nie wiem, o co tutaj chodzi, ale kupiłam kolejne opakowanie, jeśli to też takie będzie, to chyba to będzie ostatnie, bo ja nie lubię tłustej warstwy na ciele po peelingu.
Edit 13/02/2018 Kolejne opakowanie okazuje się ostatnim, jestem w trakcie używania i strasznie się z nim męczę, nie można wypilingować dobrze skóry, bo ten produkt dosłownie na niej osiada. Masło jest tak tłuste, że po użyciu go nie można tego domyć z rąk. Niestety odejmuję kilka gwiazdek, bo produkt jest beznadziejny i trzeba się po użyciu go dosłownie wyszorować jakimś mydłem żeby nie mieć wrażenia, że jest się oblepionym. Z przykrościa stwierdzam, że już do tego produktu nie wrócę. Szkoda Organique...

IDEALNY

Peeling godny polecenia nie tylko skórze wrażliwej. Po zabiegu skóra faktycznie jest jedwabiście miękka, odżywiona i przygotowana do nałożenia składników aktywnych lub balsamu do ciała. Mój numer jeden!