Mizon, Hyaluronic, Ultra Suboon Cream (Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy z kwasem hialuronowym)

Kwas hialuronowy to związek, który naturalnie występuje w skórze młodych osób. Wiąże wodę w skórze właściwej, gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Po 25 roku życia ilość kwasu maleje, a skóra starzeje się, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Krem MIZON Hyaluronic Ultra Suboon Cream z 30% zawartością kwasu hialuronowego wiąże w skórze wodę z siłą magnesu. Dogłębnie i długotrwale nawilża nawet suchą skórę. Gwarantuje zdrową, zadbaną skórę, w której poczujesz się naprawdę komfortowo.
Dzięki adenozynie Twoje zmarszczki będą wygładzone, a naturalne składniki (wyciąg z brzozy, wyciąg z bambusa, arnika, olej słonecznikowy, ceramidy) zrelaksują skórę i na długo utrzymają głęboki poziom nawilżenia.

<50ml
w tubce
krem

Taaaki tam

Krem nabyłam przy okazji, podczas kupowania czegoś innego u ulubionego koreańskiego sprzedawcy na eBayu; kosztował tam około 20zł, a kwas hialuronowy lubię bardzo, więc pomyślałam, że nie ma tutaj co pójść źle.

I nie poszło! Kremik nie zaszkodził, ale też był bardzo... nijaki. Jako ostatni krok przed nałożeniem makijażu, coś a'la baza, sprawdzał się nieźle, ale tylko po ówczesnym nawilżeniu innym kosmetykiem. Sam w sobie był absolutnie neutralny, a to właśnie nawilżenie miało być jego specjalnością! Pod koniec byłam nim tak znudzona, że oddałam go chłopakowi a sama poszłam testować inne mazidło.

Opakowanie kojarzące się z kremem do rąk spełniało swoje zadanie i było, wydaje mi się, bardziej higieniczną opcją niż słoiczek (legendy głoszą, że niektórzy używają dodawanych do nich szpachelek, ale to na pewno nie jestem ja). Konsystencja zwyczajna, kremowa. Po twarzy rozprowadzał się dobrze. Wystarczył na nieco ponad dwa miesiące użytkowania.

Dobra baza pod makijaż

Bardzo lekki krem na dzień, idealny jako baza pod makijaż. Wygładza cerę, nawilża, nie zapycha porów. Całkiem dobry krem, kiedy nie ma się pomysłu, co nałożyć pod makijaż, ale na tym się kończy. Sama nie wiem, jak go ocenić, bo wydaje mi się mocno neutralny. Ani to na plus, ani na minus. Myślę, że najlepiej stosować go do cery normalnej, choć nie jest to reguła, ale moja subiektywna opinia. Przy mojej cerze problematycznej nawilżenie może się wydawać zbyt słabe, ale i tak stosuję go, kiedy moja cera się uspokaja.

Wykorzystała: kilka próbek

Przyjemniaczek

Przede wszystkim wygładza i nawilża. Będzie się dobrze nadawał pod makijaż. W swojej konsystencji jest bardzo lekki. Myślę, że będzie nadawał się też do cer mieszanych.

Bez efektu "wow".

Krem trafił w moje ręce zupełnie przypadkiem. Kilka lat temu, kiedy zaczynał się szał na krem ze śluzu ślimaka słyszało się o nim baardzo skrajne recenzje. Dlatego nie chcąc ryzykować wysypu niedoskonałości, zdecydowałam się na jakiś inny krem, koniecznie ze słynnego wtedy Mizona.
Nie wiem czego się po nim spodziewałam. Wtedy chciałam po prostu "wyglądać lepiej". Jednak krem jedynie lekko nawilżał, bez rewelacji. Wiele polskich produktów jest w stanie mu dorównać. Więc po co przepłacać na wysyłce? Chyba że ktoś ma okazję wybrać się do Korei i kupi go za grosze.

Ciekawy produkt

Swego czasu przechodziłam ogromną fascynację azjatycką pielęgnacją. Oczywistością był oczywiście zakup tego kremu. Żadne azjatycki kosmetyk mnie jakoś bardzo nie zawiódł, ale ten jest na pewno moim hitem

Zalety:
+Wygładza
+Nawilża
+Idealnie nadaję się pod makijaż
+Wydajny
+Tani

Wady:
Brak

Podsumowując bardzo dobry krem nawilżający. Idealnie sprawdza się również, jako baza pod makijaż. Co do działania przeciwzmarszczkowego nie mogę go ocenić, ponieważ nie mam wyraźnych problemów. Jednak od takiego kremu oczekuję przede wszystkim nawilżenia, on mi je zapewnia.

Dobry krem pod makijaż

Zwrócił moją uwagę niebieską tubką i pozytywnymi opiniami w sieci. Skuszona niewygórowaną ceną, zamówiłam i cieszyłam się nim przez ponad dwa miesiące. Czas na podsumowanie tej znajomości ;)

Krem na bardzo lekką, nietłustą konsystencję - bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę matową i w pełni gotową do aplikacji makijażu. Zapach jest delikatny, przyjemny a opakowanie wygodne i higieniczne.

Bez wątpienia nawilża, ale nie obciąża przy tym skóry - przy mojej mieszanej cerze był w sam raz. Nie zatkał ani w żaden sposób nie przyczynił się do powstawania ewentualnych niedoskonałości - wręcz przeciwnie, podczas jego stosowania cera była w dobrej kondycji. Czy działa przeciwzmarszczkowo? Trudno powiedzieć - osobiście mam wrażenie, że jest na to zbyt lekki; w temacie anti-aging stawiałabym na coś bardziej skoncentrowanego do stosowania na noc. Jednak na dzień sprawdzał się idealnie.

Agata z redakcji Wizaz.pl

Super!

Mój kolejny zachwyt na fali żywego zainteresowania azjatycką pielęgnacją!

+przyzwoity skład
+genialnie nawilża, wiąże wodę w naskórku i zabezpiecza przed jej utratą
+mocno wygładza, ujednolica cerę
+poprawia stan skóry
+wygładza drobne mimiczne zmarszczki
+nie zapycha i nie podrażnia
+idealny jako baza pod makijaż-zapewnia dobry "poślizg" podkładu i lekką przyczepność
+poprawia gęstość i jędrność skóry

Polecam!

Ulubieniec

Jeden z moich ulubionych kremów na dzien. Mam skore mieszana skłonna do odwodnień, ten krem jako jeden z niewielu utrzymuje dobry poziom nawilżenia mojej skory. Kładę go na Lotion hialuronowy Hadalabo, w tej kombinacji moja skóra nigdy nie wola pic w ciagu dnia.
Stosuje go wyłącznie w celu porządnego nawilżenia, nie oceniam działania przeciwzmarszczkowego.
Jest tani i wydajny. Uważam ze warto spróbować. Ja pewnie bede testować dalej (mam bzika na punkcie pielęgnacji twarzy i nawilżania) ale ten krem juz zostanie w mojej szafce.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

dobry krem na dzień

Nie ma się co łudzić, że ten kremik w niebieskiej tubce wygładzi nasze zmarszczki - tego typu obietnice producenta są mocno na wyrost. Jednak sam produkt jest jak najbardziej udany, o ile nie będziemy mieć w stosunku do niego nierealistycznych oczekiwań.

+ jest bardzo lekki

+ szybko się wchłania

+ nie powoduje błyszczenia, nie pozostawia lepkiej warstwy - idealny pod makijaż

+ nie zapycha

+ cena

+ bardzo wydajny

- nie spłyca zmarszczek - w mojej ocenie jest na to za mało treściwy

- może być za słaby dla osób z bardzo suchą skórą

Lubię ten produkt, bo świetnie nadaje się do stosowania na co dzień pod makijaż. Nie zapchał mnie ani nie wpłynął negatywnie na cerę i ogólnie jestem zadowolona.