Mizon, Pore Refine, Deep Cleansing Foam (Pianka głęboko oczyszczająca do mycia twarzy)

Pianka głęboko oczyszczająca MIZON jest specjalnie zaprojektowana do walki z niedoskonałościami skóry, takimi jak rozszerzone pory i trądzik.

w tubie
Cera
mieszana
odświeżające
proszek
<50ml

W porządku

Całkiem dobry produkt do codziennego oczyszczania twarzy.

+ świeży, miętowy zapach
+ odpowiednia konsystencja
+ szybko i obficie się pieni
+ dobrze oczyszcza i zmywa resztki makijażu

+/- oczyszczenie skóry jest wystarczające, ale osoby, które lubią &quot;skrzypiącą&quot; skórę będą zawiedzione, bo nie daje takiego efektu. Z drugiej strony może to być zaletą dla fanek łagodnego oczyszczania.

- jest mało wydajny w porównaniu do innych pianek tego typu, których używałam

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Dobrze oczyszczająca pianka do mycia twarzy.

OPAKOWANIE. +++
Wykonane z miękkiego plastiku, bardzo poręczne i wygodne w użyciu. Dotychczas nie sprawiło mi żadnych problemów.
ZAPACH.***
Na początku skojarzyłam zapach tego produktu z mleczkiem do mycia, później zaczął bardziej przypominać mi Ludwiczka do mycia naczyń. Podsumowując, zapach odświeżający choć nieprzyjemny.
TEKSTURA.+++
Bardzo kremowa, białoszara, z czarnymi drobinkami ścierającymi.
DZIAŁANIE.++
Pianka bardzo dobrze oczyszcza. Może za pierwszym razem nie zmyje kremu BB, ale za drugim na pewno. Szminkę, czy tusz zmywa bez problemu. Z biegiem czasu nauczyłam się wybierać małą ilość, która nie podrażniła mi skóry (choć na początku, gdu brałam jej za dużo tak było). Minusem jest fakt, że pianka trochę wysusza, choć przy takim efekcie oczyszczającym to naprawdę bez znaczenia.
EFEKTY.++
Szczerze mówiąc, oczekiwałam po niej czegoś więcej. Po dłuższym jej użyciu przestały pojawiać się różne niespodzianki, pory zostały lekko zwężone, ale cera nie jest zniewalająca.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Dobrze oczyszcza, nie robi szkód.

Kiedy zaczynałam interesować się azjatyckimi sposobami dbania o cerę, moja skóra była w kiepskim stanie. Rozszerzone pory, wypryski, zaskórniki, przetłuszczanie się w strefie T, wysuszanie na policzkach i w okolicach ust. Próbowałam ratować się kosmetykami do cery problematycznej, typu Under Twenty, które tylko pogarszały sytuację. Oglądając jakąś tam koreańską dramę, zauważyłam, że Koreanki mają śliczną cerę, dlatego zainteresowałam się tym i zaczęłam inspirować ich sposobami na skórne problemy. Zamówiłam swoją pierwszą piankę, to była chyba jakaś ze Skin79 i strasznie spodobał mi się efekt porządnie oczyszczonej, ale nie wysuszonej cery. Było fajnie, ale postanowiłam poszukać dalej, trafiłam na ten produkt.

Pomogła mi zapanować na moją skórą, na pewno ograniczył się wysyp nowych niespodzianek. Nie wysuszała jej, a ja dodatkowo nawilżałam ją. co też na pewno pomogło. Moja siostra też jej używała, albo raczej używa do tej pory. U niej efekt był jeszcze większy, bo dzięki koreańskim kosmetykom i przede wszystkim tej piance zapanowała nad trądzikiem. Po roku stosowania, nie ma już takiego efektu, przynajmniej dla mnie. Nadal mam zaskórniki otwarte, zamknięte, moje czoło w niektórych momentach wygląda jakby coś mi się stało i dodatkowo raz na jakiś czas pojawia się jakaś większa niespodzianka. Ale mimo wszystko nie jest tak źle.

Dlatego naprawdę polecam tą piankę. Na pewno nie sprawi że tylko dzięki niej, będziecie mieć idealną cerę, ale oczyści i w jakimś tam stopniu może przyczynić się do poprawy. Tylko na swoim przykładzie, polecam zmieniać co jakiś czas produkty do mycia twarzy. Na przykład przez 2 miesiące to, potem 2 miesiące coś innego i znowu.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5 pełnowymiarowych