Sylveco, Wygładzający peeling do twarzy

Hebe
ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Hypoalergiczny peeling z korundem, stworzony na bazie oleju palmowego, przeznaczony do oczyszczania skóry suchej, dojrzałej, zmęczonej, wymagającej odnowy. Drobinki ścierające są mocne, ale w połączeniu z delikatną formułą, skutecznie złuszczają martwy naskórek, nie wywołując podrażnień. Peeling zawiera także cenny olej słonecznikowy, który działa przeciwrodnikowo, opóźniając efekty starzenia. Systematycznie stosowany zwiększa wchłanianie substancji aktywnych, ujednolica koloryt, a dzięki pobudzeniu mikrokrążenia zwiększa odżywienie skóry i jej szybszą odnowę.

hipoalergiczna
mechaniczne
sucha, dojrzała
przeciwzmarszczkowe, wygładzające
w słoiku

Dobry peeling

Produkt idealny dla osób, które boją się podrażnień i wrażenia napiętej skóry po peelingu. Działa delikatnie, ale skutecznie. Nie pozostawia na skórze nieprzyjemnego filmu, jest przyjemny w użyciu. Naturalne składniki zmniejszają ryzyko uczuleń i podrażnień - moja skóra ma do nich skłonności. Skóra jest faktycznie wygładzona już po pierwszym użyciu, a regularne stosowanie (2-3 razy w tygodniu) sprawiło, że moja cera jest czystsza i gładsza - widać to po tym jak rozprowadza się po niej podkład.

Jedyny minus to to, że opakowanie mogłoby być większe.

Polecam :)

Coś niesamowitego

Bardzo dziwny produkt, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Po wyjęciu z opakowania ma bardzo maselkowatą konsystencję, przez co myślałam, że mam do czynienia z peelingiem enzymatycznym, natomiast w dłoniach rozpuszcza się i czuc delikatne drobinki.
Peeling ma super skład, bardzo delikatnie złuszcza, zostawia przyjemny film na twarzy, skóra po nim jest mieciutka i o dziwo nawilżona :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatny peeling z dobrym nawilżeniem

Peeling dla mojej cery jest super. Drobinki wygladzaja i oczyszczaja moja cerę a olejki w nim zawarte sprawiaja, że robiąc peeling wieczorem nawilżenie czuje jeszcze rano. Produkt jest bardzo wydajny

Bardzo fajny produkt

Peeling zamknięty jest w odkręcanym pojemniczku. Konsystencja jest gęsta. Trochę trudno go zmyć. Drobinki są bardzo małe, ale fajnie wygładzają skórę. Twarz jest bardzo gładka i delikatnie wygładzona. Moja skóra normalna w kierunku do suchej się z nim polubiła. Nie przesuszył jej, ani nie podrażnił. Jest delikatny. Zapach mi trochę nie przypadł do gustu, ale da się do niego przyzwyczaić. Efekty daje bardzo fajne. Makijaż po jego użyciu wygląda pięknie.

fajny produkt, polecam go

Peeleng ma bardzo przyjemny cytrusowy zapach. Ma bardzo przyjemną i wygodną w nakładaniu konsystencję. Zawarty w nim korund dobrze złuszcza skórę pozostawiając ją gładką i delikatną. Na skórze tworzy lekko tłustą powłoczkę, która wchłania się po niedługim czasie. Skóra jest promienna, odżywiona. Nie spowodował żadnych podrażnień i alergii. Jest wydajny. Na pewno będę po niego sięgać i bardzo go polecam.

Naturalny, nawilżający peeling

Naturalny, wygładzający peeling od Sylveco to mój wybór jeśli potrzebuje dobrego "zdzieraka".
Dzięki zawartości korundu osiągamy efekt mocnego złuszczania naskórka a co za tym idzie idealnie gładkiej twarzy.
Naturalny, bezpieczny skład i zawartość olei i składników odżywczych cudownie pielęgnuje naszą skórę i zapewnia nawilżenie i ukojenie.
Konsystencja jest masełkowata i przyjemna. Peeling wspaniałe rozprowadza się na skórze.
Jedynym minusem jaki znalazłam jest zapach, który nie przypadł mi go gustu ale nie jest zbyt uciążliwy. Moja buzia jest wypielęgnowana i mięciutka po użyciu tego produktu. Nie zauważyłam też żadnych podrażnień. Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jeden z lepszych peelingów

Peeling to jeden z moich must have pielęgnacji, ze względu na cerę ze skłonnością do powstawania zaskórników, a niestety suchą. Peeling posiada konsystencję "treściwą", powiedziałabym że oleistą, ale jednocześnie nie jest twardy, zbity, dzięki czemu łatwo jest nabrać odpowiednią ilość produktu.

Opakowanie to słoiczek który jest praktyczny, nie przecieka, łatwo zużyć produkt do końca.

Zapach jest fenomenalny! Świeży, cytrusowo-ziołowy. Bardzo przypadł mi do gustu.

Jeśli chodzi o działanie kosmetyku to jestem nim zachwycona! Peelingi z korundem to chyba moje ulubione, ponieważ są bardzo skuteczne, a jednocześnie nie podrażniają skóry, nie posiadają dużych drobin. Produkt łatwo rozprowadza się na twarzy, wykonuję nim delikatny masaż, a następnie zmywam. Po użyciu skóra pokryta jest delikatnym, oleistym filmem, nie jest wysuszona, a ja mam uczucie dogłębnego oczyszczenia. Dobrze sobie radzi z suchymi skórkami, usuwa je i przy regularnym stosowaniu zapobiega ich powstawaniu. Zauważyłam też że cera jest gładka i przyjemna w dotyku.

+Zapach
+Cena
+Wydajność
+Rewelacyjny, naturalny skład
+Działanie wygładzające
+Spełnia swoją peelingującą rolę, ale nie podrażnia
+Dobry do skóry suchej

+/- Pozostawia tłusty film który nie każdemu może odpowiadać

Piękny zapach, super peeling

Ten peeling przepięknie pachnie, lekko cytrusowo, jest dość tłusty i po zmyciu wodą pozostawia lekko tłustą powłokę, którą raczej zmywam żelem oczyszczającym twarz, jednak gdy pozostawię ją na skórze, wchłania się po jakimś czasie. Bardzo podoba mi się jego konsystencja, łatwo się ją nakłada i można wykonać przyjemny masaż twarzy podczas aplikacji, niewiele potrzeba nałożyć, aby pokrył całą twarz. Korund bardzo fajnie złuszcza martwy naskórek. Po peelingu moja skóra jest odżywiona, zregenerowana i promienna.
Nie mam zastrzeżeń co do produktu, składniki są bezpieczne, bardzo nisko alergenne, co jest dla mnie bardzo istotne. W pełni mogę polecić ten produkt.
Warto zwrócić uwagę, gdy chce się przenieść pudełko, nie polecam trzymać go pionowo, mi wylał się olej do torby właśnie w taki sposob.

Znakomity peeling

Pierwszy raz miałam okazję wypróbować peeling o takim składzie i takiej konsystencji i stwierdzam z całym przekonaniem - to jest mój hit!
Peeling nie podrażnia, a to jest dla mnie najważniejsze przy mojej skłonnej do podrażnień skórze. Wahałam się nieco z uwagi na niewielką ilość naczynek na mojej cerze, ale peeling sprawdził się znakomicie, okazał się bardzo delikatny, pomimo, iż jednocześnie niezwykle skuteczny.
Po pierwszym użyciu zdziwiłam się i nieco zmartwiłam tym, że po zmyciu produktu pozostała mi na twarzy solidna tłusta warstwa. Jak się jednak okazało - to zaleta. A to dlaczego?
Znakomicie uspokoiła skórę po peelingu, odżywiła, ukoiła, nawilżyła i - uwaga - wchłonęła się całkowicie w ciągu 5-7 minut. Coś nieprawdopodobnego!
Jestem zachwycona, bo w efekcie miałam uczucie, jakbym zastosowała maseczkę kojącą, a nie peeling. Rewelacja!
Zaznaczam produkt, jako mój KWC!
Co do samej konsystencji - gęsta, oleista pasta, bardzo wydajna.
Skutecznie wygładza, jednocześnie odżywiając.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatny, oleisty i zmiękczający, ale bardzo skuteczny „ścierak”.

Peeling bardzo przypadł mi do gustu. Jest dość gęsty, o konsystencji pasty, a przy tym oleisty. Skutecznie złuszcza, nawet mocno zrogowaciały naskórek na twarzy i suche skórki (a takie, niestety, często mi się przytrafiają).

Zapakowany w mały, zgrabny i elegancki słoiczek, który nie przecieka nawet postawiony do góry nogami.

Ma bardzo przyjemny słodko-kwiatowy zapach z nutką ziół (i jakby miodu?). Jest wydajny, naprawdę nie trzeba wiele peelingu, by poradził sobie z całą twarzą. Zazwyczaj używam peelingów enzymatycznych, ale ten mnie szalenie zaskoczył, mimo, że jest mechaniczny. Składnikiem ścierającym jest drobniutki korund, który złuszcza prawie tak delikatnie jak enzymatyczni ”kuzyni”. Peeling nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, miejscami bardzo suchej, z niedoskonałościami i małymi naczynkami.

Z minusów: ciężko zmyć go samą wodą, ja zazwyczaj posiłkuję się wtedy „Nagietkową pianką myjącą do twarzy”, którą dostałam w zestawie w ramach testu. Bez tego peeling pozostawia lekko tłustawy film na skórze, ale suchej cerze może to nie przeszkadzać.

Z plusów: idealny do codziennej pielęgnacji.

Jest to pierwszy peeling oleisty, jakiego przyszło mi używać i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra mięciutka, oczyszczona i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Polecam, zwłaszcza suchej, zrogowaciałej i matowej skórze, pozbawionej blasku.

Nawilża i oczyszcza

Peeling ma lekko oleista konsystencje i znajduje się w okrągłym pudeleczku.Nakładamy go palcami wprost z opakowania.Produkt pozostawia na skórze lekka warstwę taka jakby tlustawa.Pieknie odświeża, ujednolica koloryt cery,odżywia ja i pozostawia wyglądzona.Po użyciu peelingu możemy przystąpić do kolejnych czynności pielęgnacyjnych.Nadaje się do skóry mieszanej i tłustej.
Plusy:
+Zapach
+Opakowanie(produkt zużyjemy do końca)
+Cena(kosztuje około 26 zł)
+Wydajność
+Działanie
Minusy:
-pozostwia lekka warstwę tłusta na skórze przez co używam go tylko wieczorem.

Świetnie wygładza skórę

Peeling otrzymałam do testowania za co bardzo dziękuję, bo mogłabym go przeoczyć i nigdy nie odkryć.
Moja skóra jest mieszana, w dzień lubi się błyszczeć, ale muszę dbać o jej stałe nawilżenie.
Mocne, gruboziarniste peelingi są dla mojej skóry zbyt inwazyjne i często wybieram te delikatniejsze.

Peeling od Sylveco dobrze usuwa martwy naskórek, świetnie oczyszcza skórę i maksymalnie ją wygładza.

Zapach nie przypadł mi do gustu, ale nie jest to powód dla którego miałabym zaniżyć ocenę.

Konsystencja jest przyjemna, delikatna, nie podrażnia skóry, aczkolwiek trudno peeling zmyć z twarzy. Sama woda na pewno nie wystarczy