Neutral, Żel pod prysznic

Neutral, Żel pod prysznic

Delikatny żel pod prysznic Neutral stworzony został z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej. Jest odpowiedni do codziennego stosowania - łagodnie myje i pielęgnuję skórę, zapobiegając jej przesuszeniu. Nie zawiera parabenów, barwników ani kompozycji zapachowej, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i podrażnień u osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Żel ma neutralny dla skóry poziom pH, dzięki czemu jest odpowiedni do codziennego mycia twarzy i ciała.
Kosmetyk został przetestowany i zatwierdzony dermatologicznie.

Żel na co dzień

Żel pod prysznic Neutral uważam za dobry, nie podrażnia skory, jest bezzapachowy, łatwo się pieni i jednocześnie jest wydajny. Uważam, że jest to żel, który nadaje się do codziennego użytku. Polecam :)

Idealny i niezbędny żel pod prysznic

Produkt bez którego nie wyobrażam sobie pielęgnacji i higieny.
Produkt, który nie ma dla mnie żadnych wad.
Plusy:
antyalergiczny
bardzo wydajny - zwarty, nie przelewa się, nie ucieka
świetnie się pieni - można stosować do depilacji
pozostawia skórę w dobrej kondycji - NIE WYSUSZONĄ a nawet śmiałabym twierdzić nawilżoną
opakowanie estetyczne )oceniam litrowe z pompką)

cena - płacę ok 13 zł za litr produktu wysokiej jakości, który starcza na nie wiem jak długo bo zapominam o tym kiedy go kupiłam

Minusy:
niedostępny w Polsce (był chwilę w Rossman i chyba był nierentowny - pewnie dlatego, że po użyciu wszyscy by kupowali ten jeden narażając innych producentów na plajtę)

Idealny dla wrażliwej skóry.

Kosmetyk spełnił moje oczekiwania. Trafiłam na niego przypadkiem i nie żałuję. Dorze się pieni i myje idealnie. Wystarczy niewielka ilość, aby umyć całe ciało pod prysznicem. Dobrze się zmywa, nie pozostawia piany na ciele. Ciało po umyciu jest nawilżone, a skóra gładka. Nie wysusza skóry. Bezzapachowy można zaliczyć na plus, bo nie koliduje później z zapachem innych kosmetyków, dezodorantu, czy perfumami. Dość poręczne opakowanie i dobrze leży w ręce. Nie wyślizguje się pod prysznicem. Cena jak zwykle mogłaby być niższa, ale pozostaje polować na promocje.

PLUSY:
+ wydajny
+ dobrze się pieni
+ łatwo spłukuje się z ciała
+ bezzapachowy
+ nie uczula
+ ciało po umyciu jest nawilżone, gładkie
+ nie wysusza skóry

Kosmetyk idealny

Piękne opakowanie, przeźroczysty, nieperfumowany, świetnie się pieni (gęsta zbita piana), dobrze spłukuje, nadaje się do wymycia całego ciała od stóp do głów, okolic intymnych, twarzy, zapewne i do włosów by się sprawdził. Skóra świetnie umyta, absolutnie nie wysusza. Wydajny.
Najlepszy !

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

brakuje mi w nim przyjemnego zapachu...

Biorąc kąpiel czy prysznic lubię otaczać się przyjemnym zapachem i w tym kosmetyku troszkę mi tego brakuje (za to pół gwiazdki mniej), jednak rozumiem, że jest to kosmetyk przeznaczony do wrażliwej i alergicznej skóry.
Co do samego działania żelu, to oczywiście nie mam mu nic do zarzucenia. Dobrze się pieni, myje i nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

dobry żel dla wrażliwej skóry

Żel pod prysznic Neutral jest bardzo delikatny, przeznaczony do codziennego stosowania. Bardzo ładnie się pieni, skórę pozostawia czystą, elastyczną. Sprawia, że skóra nie jet napięta ani szorstka. Formuła bezzapachowa jest dla mnie do zaakceptowania, lecz delikatny zapach żelu byłby dodatkowym atutem (jednak coś za coś). Jestem zadowolona z żelu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Może być.

Żel pod prysznic Neutral dobrze się pieni, jest tak delikatny dla skóry jaki powinien być kosmetyk hipoalergiczny. Jest bezbarwny i bez zapachów, poręczne opakowanie.

Konsystencja: zbyt lejąca, potrafi uciekać przez palce, bezbarwna.

Działanie: swoje zadanie spełnia, czyli dobrze myje i odświeża ciało, błyskawicznie powstaje pianka, nawet dużo jej ;). Nie ma problemów ze spłukaniem. Po osuszeniu skóry ręcznikiem, ciało jest gładkie, miękkie, nie jest podrażnione. Myślę, że osoby, które mają częsty problem z alergiami powinny użyć tego żelu pod prysznic. Nadaje się też do mycia pędzli ;)

Zapach: jest bez składników zapachowych, wiedziałam o tym, ale jednak wolę gdy żel choć trochę pachnie :)

Opakowanie: bardzo ładny kształt, skromna szata graficzna, klips wygodny, łatwo \'chodzi\', można postawić butelkę dnem do góry.

Dostępność: Rossmann.

Plusy:
- nie podrażnia
- dobrze myje
- wydajny
- ładne i ergonomiczne opakowanie

Minusy:
- zbyt lejąca konsystencja

Kosmetyk niby nie jest zły, ale coś mi w nim nie pasuje i nie daję pełnych pięciu gwiazdek.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250 ml.

w porządku

żel nie jest zły, nie uczula, nie podrażnia,
dobrze myje, ma neutralny zapach, którego później wcale nie czuć, estetyczne opakowanie, przystępną cenę i jest łatwo dostępny, ale...
ziaja med jest zdecydowanie lepszy

OK

Jestem zadowolona z produktu. Nie wysusza skóry. Przystępna cena. Pomimo zalety jaką jest brak zapachu - m.in. dla alergików jak dla mnie jest to mały minus.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: całe 1

delikatny żel pod prysznic

Uwielbiam ten żel pod prysznic. Świetnie się pieni, bardzo dobrze nawilża nawet suchą skórę. Zaraz po kąpieli moje ciało jest miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku. Pomimo codziennego stosowania żel nie uczulił ani nie podrażnił mojej wrażliwej skóry. Kosmetyk bardzo fajnie myje. Żel jest bardzo wydajny. Malutki minus za brak zapachu. Jednak mimo wszystko bardzo mi go brakowało. Jednak jest to moja osobista sugestia.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

Bardzo fajny

Jestem bardzo zadowolona z delikatnego żelu pod prysznic Neutral. Dobrze się pieni, nawilża i pozostawia skórę jadwabiście miękką - co najważniejsze nie podrażnia jej! Jest to produkt idealny dla osób z wrażliwą skórą, polecam!

idealny dla wrażliwców

Jeden z lepszych produktów do kąpieli dla wrażliwców i alergików. Bardzo dobrze się pieni, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje swędzenia skóry, nie wysusza. Używałam wspólnie z mężem, ale on twierdził, że czuje się po nim niedomyty natomiast ja jestem bardo zadowolona, uważam, że dobrze oczyszcza i myje skórę nie podrażniając jej.

Pól gwiazdki odejmuje za to, że niestety nie jest zbyt wydajny, bardzo szybko mi się skończył oraz za brak zapachu, ponieważ ten produkt nie to, że nie pachnie tylko lekko śmierdzi.

Uważam, że jest bardzo dobry dla alergików i wrażliwców.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.