Neutral, Płyn do mycia rąk

Neutral, Płyn do mycia rąk

Delikatny płyn do mycia rąk Neutral stworzony z myślą o higienie i pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii. Pozwala zachować równowagę nawilżenia skóry, przywracając jej miękkość i elastyczność. Nie zawiera barwników, ani kompozycji zapachowej i posiada neutralny poziom pH. W jego formule wykorzystywana jest minimalna ilość składników, dzięki czemu zminimalizowano ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych skóry. Wyposażony w wygodny dozownik ułatwiający aplikację kosmetyku.
Kosmetyk został przetestowany i zatwierdzony dermatologicznie.

Bardzo dobry płyn do mycia rąk

Płyn jest bardzo dobry, bardzo wydajny, świetnie oczyszcza dłonie z zanieczyszczeń, przyjemnie się rozprowadza jest w wygodnym opakowaniu z dozownikiem. Nie wysusza skóry, nie podrażnia i wystarcza na bardzo długo.

Dobry

Płyn do rąk jest dla mnie idealny. bezbarwna konsystencja i bezzapachowa. do tego szybko sie pieni przy czym jest wydajny. Delikatnie odświeża dłonie i nadaje im komfort. Jest uniwersalny i praktyczny do codziennego uzytku.

dobre mydło

Mydło dobrze oczyszcza dłonie, nie przesusza ich. Jednak jeżeli chciałam usunąć z nich zapach np. cebuli to nie było tak kolorowo, ponieważ brak zapachu, akurat w tym przypadku nie działał na jego korzyść.
Mydło dobrze się używało ale chyba jednak do niego nie wrócę, ze względu na brak zapachu i na dość wysoką cenę.

świetny !!

Bardzo dobry produkt! Dokładnie myje i pielęgnuje dłonie. Dodatkowo je nawilża na długi czas. Bez obaw mogą stosować go alergicy - zmaga się z przesuszeniem. Idealnie się pieni, jest delikatny dla dłoni. Regularnie stosowany poprawia wygląd dłoni.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 300ml

Naturalnie neutralnie!

To najlepszy płyn do mycia rąk dla całej mojej rodziny. Jego skład pozwala bezpiecznie stosować go u alergików, ja wybrałam go również jako pierwsze mydło w płynie, którego samodzielnie używa mój synek przy myciu rąk. Brak zapachu jest ogromną zaletą, jako że syn wszystkich pachnących kosmetyków chce "spróbować". Tu nie ma tego problemu, w dodatku nie wysusza delikatnej skóry, nie podrażnia, nie uczula, pozostawia dłonie nawilżone i przede wszystkim doskonale myje. To mój hit!

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania

Uwielbia m takie produkty

Uwielbiam produkty typu "im mniej tym lepiej", bez parabenów, sztucznych barwników i zapachów itp. To mydło jest bardzo dobre, świetnie myje, pielęgnuje skóre, przede wszystkim jej nie wysusza i nie szkodzi a to dla mnie w czasach wszechobecnej chemii bardzo ważne.
Mydło ma ładne estetyczne i wygodne opakowanie, dobrze się dozuje, pompka nie zacina się, nie oblepia.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

OK

Mało pieni się płyn. Konsystencja ok. Brak zapachu co dla mnie jest minusem. Nie wysusza skóry dłoni. Wygodne opakowanie. Szybko się zużywa co może być przyczyną małego pienienia się - większej ilości płynu należy użyć jednorazowo.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Sprawdza się

Mydło dostałam do przetestowania, co nie wpływa na moją recenzję. Dostajemy je w opakowaniu z pompką - tak jak większość tego typu produktów. Dobrze myje, ale jest delikatne. Nie mam co do niego żadnych zarzutów. Mogło by ładniej pachnieć.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

świetne mydło

Mydła do rąk używała cała moja rodzina szczególnie córka, która zawsze po przyjściu z przedszkola narzeka na podrażnione rączki. Okazało się, że to mydło jest dla niej idealne. Nie tylko nie podrażnia, ale także łagodzi powstałe zaczerwienienia. Dodatkowo jest bardzo wydajne. Plus za dozownik dzięki niemu zawsze wyciśniemy odpowiednią ilość produktu. Mydło świetnie się pieni i co najważniejsze nie wysusza skóry rąk przeciwnie nawilża ją.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

najważniejsze, że nie wysusza

Bardzo dobry produkt dla osób z przesuszoną i wrażliwą skórą dłoni. Nie wysusza, delikatnie nawilża, nie podrażnia, nie uczula. Bardzo dobrze oczyszcza i myje, dobrze się pieni. Jest bardzo wydajne.

Niestety brakuje mi jednak przyjemnego zapachu. Mydełko jest bezzapachowe a ja wolę jednak jak mi ręce po myciu lekko pachną.

Dobre mydełko

Mydło mnie zaskoczyło:

- świetnie się pieni
- nie wysusza dłoni
- dobrze myje
- dłonie są nawilżone
- wygodna pompka
- nie podrażnia

Jedynym minusem jest zapach, wolę jednak coś bardziej intensywnego i lubię jak zapach zostaje na moich dłoniach .

extra mydełko

Już nigdy nie zamienię tego mydła na żadne inne. Po jego zastosowaniu zmiany tradzikowe na mojej twarzy zniknęły, fakt skóra była troszkę sucha, ale mi to nie przeszkadzało, na to poradziłam sobie kremem, najważniejsze że pozbyłam się trądziku którego nie mogłam pokonać najlepszymi dermokosmetykami, byc może chodziło o te dodatki zapachowe itp.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże