Delia, Argan Care, Przeciwzmarszczowy nawilżający krem na dzień i na noc

Delia, Argan Care, Przeciwzmarszczowy nawilżający krem na dzień i na noc

Innowacyjna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z olejem arganowym i kwasem hialuronowym.

Działanie:
- Wygładza zmarszczki
- Głęboko regeneruje
- Intensywne nawilża
- Poprawia elastyczność

Polecany do każdego rodzaju cery. Zawiera: olej arganowy, kwas hialuronowy, Dura Quench IQ, alantoinę, masło shea. Do stosowania codziennie na dzień i/lub na noc. Odpowiedni również pod makijaż.

Przyjemny

Krem marki Delia z olejkiem arganowym to bardzo przyjemny produkt do codziennej pielęgnacji nawilżającej. Kosmetyk ma bardzo dobry skład i fajną przyjemną konsystencję. Przyjemny jest również zapach samego produktu.
Krem doskonale nawilża i wygładza cerę. Nie pozostawia na twarzy tłustej ani lepkiej warstwy. Z powodzeniem nadaje się do stosowania pod makijaż. Nie wałkuje się i nie ściera. Nie zapycha skóry i nie przyczynia się do powstawania niedoskonałości. Czy ma działanie przeciwzmarszczkowe? Raczej nie.
Ale bardzo dobrze wpływa na poprawę kondycji skóry. Jest to krem uniwersalny przeznaczony do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.
Przeznaczony jest raczej dla średnio wymagającej cery. W moim przypadku jako krem na noc okazał się być za słaby. Ale jako kosmetyk dzienny doskonale spełnia swoje zadanie. Nie jest moim ulubieńcem bo mam inne w tej kategorii ale to dobry porządny produkt i zasługuje na uznanie

Świetny

Zakupiłam już drugie opakowanie tego kremu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jego działaniem. Rewelacyjnie nawilża, a przy tym nie zostawia na skórze tłustego filmu, nadaje się pod makijaż i na noc. Skóra jest nie tylko nawilżona, ale też jakby zmiękczona, zmarszczki mniej widoczne. Myślę, że to zasługa mocznika, który jest na drugim miejscu w składzie. Jedyne co mi przeszkadza, to że są też parabeny, a ja się ich trochę obawiam. Jednak za efekt na skórze daję 5 gwiazdek i na pewno kupię ponownie.

dobry ,tani nawilżacz

Kupiłam w małej drogerii, zaczął sie sezon grzewczy i moja skóra woła "pić".
Krem :
- ma bogaty skład
-dobrze sie wchłania ,nie pozostawia lepkiej warstwy
-nawilża i lekko natłuszcza
-zmarszczki mam niewielkie(mimiczne ) ,sa mniej widoczne
-ładnie pachnie
- nie zapchał mnie i nie spowodował wysypu.
Nie wiem jak sprawuje się pod makijażem,bo używam na noc.

Dobry ,polski i tani.

Pewnie skuszę sie na inne produkty z tej serii ,bo składy mają zacne.

Używam tego produktu od: cztery tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczęte