Collistar, Crema Burro dell`Armonia (Kremowe masło do ciała z olejkami esencjonalnymi i ekstraktem z migdałów)

Zobacz oferty

Formuła zawiera esencjonalne olejki i ekstrakty z migdałów. Relaksuje, głęboko odżywia, nawilża i łagodzi skórę. Ultra bogata tekstura, szybko się wchłania i pozostawiając skórę miękką i gładką. Ekskluzywna formuła łączy odżywczą moc masła migdałowego z nawilżającymi właściwościami moreli oraz zmiękczającym działaniem czarnej porzeczki. Ten bezcenny must-have dla każdego rodzaju skóry, jest również świetnym produktem pierwszej pomocy, gdy skóra jest sucha i popękana.
Delikatnie wmasowywać w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Używać do całego ciała. Idealny również do dłoni i stóp.

masło
w tubie
Struktura
bogate

Tragedia

Krótko, produkt z kategorii- nigdy więcej. Dobrze, że miałam próbkę tego kremu do ciała a nie duże opakowanie...Konsystencja ok, bo to krem do ciała a nie balsam, mleczko etc, natomist zapach zwala z nóg! Nie mogę strwierdzić jego właściwości odżywczych bo po wieczornej aplikacji musiałam ponownie zażyć kąpieli :)
\\\\nZapach duszący, przeperfumowany i nie do opisania! Nie wyobrażam sobie ani rannej ani wieczornej aplikacji tym cudakiem. NIGDY WIĘCEJ.

w krainie słodkich snów...

Krótka wersja recenzji: kosmetyk dobry ale drogi.
Ten krem ma bardzo gęstą konsystencję serka mascarpone, jest chyba w całości na bazie naturalnych maseł i olei, i jest bardzo wydajny. Rzeczywiście nadaje się do rąk i stóp bo jest mega-odżywczy. Plusem oprócz niewątpliwie bardzo dobrego działanie jest nietypowy ale bardzo przyjemny (dla mnie! na pewno znajdą się osoby które go nie polubią) zapach

Plusy;
-mocno "odżywia" skórę i ten efekt utrzymuję się nawet następnego dnia po myciu
-pachnie tak że odpływam..,
-jest dość skoncentrowany i wydajny, zużycie go zajęło mi kilka dobrych tygodni codziennego używania do ciała (na początku stosowałam go tylko do rąk, i przy takim użytkowaniu tuba starczyłaby mi chyba na rok)

+/- ciężko go rozsmarować, masaż jest konieczny. To nie jest produkt typu "rach, ciach i nakładamy ubranie"

+/- raczej na zimę niż na lato, bo w gorące dni zapach i konsystencja mogą poddusić; i raczej nie do stosowania rano (jw- za ciężki)

Minusem jest cena na pewno, dlatego nie wiem czy kupię ponownie- może jeszcze kiedyś zaszaleję jeśli znajdę go gdzieś taniej. Na pewno będę bardzo miło wspomnać

Używam tego produktu od: maj- sierpień
Ilość zużytych opakowań: jedna tuba