Sephora, Fall Into Luxury Baked Eye and Face Palette (Paleta do makijażu oczu i twarzy)

Przenośna, uniwersalna paleta zawierająca wypiekane cienie, bronzer, róż i eyeliner.
Unikalna formuła cieni sprawia,że mogą być stosowane na sucho i mokro.
Paleta pokryta jest elegancką,sztuczną skórą w najmodniejszym kolorze tego sezonu.
Ten zestaw zawiera:
- 9 wypiekanych cieni do powiek: Knit, Silk, Lace, Tweed, Faux Fir, Jersey, Velour, Satin, Velvet,
- 3 podwójne cienie: Crochet, Denim, Leather,
- wypiekane duo bronzerów Nubuck,
- wypiekane duo różów Angora,
- czarny eyeliner,
- 2 karty z inspiracją makijaży.

nie przypadła mi do gustu

Paletkę dostałam od kuzynki z Kanady. Sama bym się nie pokusiła na jej kupno. Ogółem cieni na codzień nie używam.
Mamy tu 12 cieni. Jedne są bardziej perłowe, inne matowe,jeszcze inne bardzo brokatowe.
Pierwsze 5,to kolory dla mnie reszta nie szczególnie. Cienie są słabo napigmentowane. Nawet niebieski po nałożeniu wygląda słabo, sinawo,a nie niebiesko.
Cienie utrzymują się nałożone na podkład czy bazę z 4 godziny maksymalne i nie ma po nich śladu.
Większość do codziennego makijażu się nie nadaje,bo zbyt krzykliwa cyz błyszcząca,a na specjalne okazje zbyt mało trwała.
Duo różu fajne. Daje ładny zdrowy rumieniec. Brązer jak dla mnie ma zbyt ciemny ,nienaturalny kolor i strasznie się błyszczy.Nie będę się bawić z nakładaniem tylko tej matowej części.Mieszałam je pędzlem. Róż był subtelny,na codzień,brązer nie.
Kredka też nie zbyt. Niby łatwo sunie po powiece. Ma konsystencję trochę jak kredka woskowa,ale nakłada się równomiernie. Jest mocno czarna. Na górną powiekę kredek nie stosuję,tylko eyeliner.Na dolną niby fajna,ale gdy spróbowałam ją natęperować,to tęperowała sie na kwadratowo i od razu łamała.Stęperowałam połowę i nadal się łamie. Musiałam wyrzucić.

Paleta prezentuje się pięknie. Ma dość duże luterko i dwie propozycje makijaży w jezyku agielskim i bodajże hiszpańskim. Jednak mi nie pasuje i oddałam mamie.
Nie warta jest tylu pieniędzy.

Używam tego produktu od: 3 tyg.