Eveline, Argan + Olive, Kremowe mleczko nawilżająco - odżywcze

Eveline, Argan + Olive, Kremowe mleczko nawilżająco - odżywcze

Kremowe mleczko nawilżająco -; odżywcze. Głęboko nawilża i intensywnie odżywia. Poprawia jędrność. Lekka odświeżająca formuła. Skóra sucha i odwodniona. Stworzony przy współpracy z dermatologiem. Innowacyjna formuła nowego mleczka do ciała oparta na bazie olejku arganowego i oliwy z oliwek intensywnie nawilża i odżywia skórę, jednocześnie nadając jej aksamitną gładkość i wyjątkową jędrność. Świeży zapach oliwek odpręża i dodaje pozytywnej energii. Unikalny i bogaty skład gwarantuje kompleksową pielęgnację. Już po tygodniu stosowania skóra utrzymuje nawilżenie na optymalnym poziomie, wygląda piękniej i młodziej. Przyjemna i lekka konsystencja sprawia, że balsam szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką, jędrną i gładką. Dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Produkt testowany dermatologicznie.

Napewno nie dla skóry odwodnionej

Tak jak pisze producent balsam jest lekki, nadaje skórze gładkość i poprawia jej jędrność, skład jest godny pochwalenia, ale co do właściwości nawilżających to pozostawiają one wiele do życzenia. W okresie zimowym na moim ciele są miejsca, w których skóra jest przesuszona, łuszczy się i jest bardzo ściągnięta (łydki i ramiona) i te miejsca chłoną każdą ilość tego balsamu. Już po kilku minutach od nałożenia nie ma po nim śladu, więc jeżeli mam czas to ponawiam aplikację i ponawiam...

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie i nie mogę powiedzieć, żeby balsam poprawił stan mojej skóry. Balsam wchłania się momentalnie i niestety nie sprawia, że skóra jest bardziej nawilżona i odżywiona. Nie sprawdza się w przypadku skóry bardzo suchej, czy odwodnionej jak określa to producent. Przyjemny produkt, ale raczej dla tych, którzy nie mają dużych wymagań co do nawilżania.

O zgrozo, pomimo suchej skóry, balsam spowodował u mnie wysyp krostek na dekolcie, plecach i udach, z którymi długo nie mogłam się uporać. Co ciekawe jest to kolejny balsam Eveline po którym mam ten problem.

Co do zapachu, zgodzę się z poprzedniczką, że jest nieco dziwny - przy nakładaniu z pewnością nie pachnie ładnie, raczej ma chemiczno-medyczny zapach. Po kilku minutach zapach ten ulatnia się i da się wyczuć świeży zapach (być może oliwek).

Raczej nie kupię balsamu ponownie, a z pewnością nie na zimę.

Dobrze nawilza i daje komfort,zapach pozostawia sobie wiele do zyczenia

Preparatu uzywam od miesiaca, codziennie wieczorem. Duzy plus za sklad-balsam jest bogaty w skladniki pielegnacyjne ,stosunkowo latwo sie wchlania pozostawiajac lekki film na skorze-jednak nie jest lepki ani drazniacy i nie powoduje powstawania zaskornikow na ciele,daje komfort miekkiej, dobrze nawilzonej skory,za minus uznaje zapach, ktory przypomina (DOSLOWNIE) lateks lub prezerwatywe po otwarciu, za co odejmuje jedna gwiazdke.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 duze opakowanie