St. Ives, Timeless Skin, Apricot Scrub Renew & Firm (Odmładzający scrub do twarzy z kwasami AHA)

Scrub do twarzy z kwasami AHA. Wyrazie poprawia koloryt i jędrność skóry, dzięki czemu skóra wygląda na młodszą.
Dermatologicznie przetestowany, 100% naturalnych ekstraktów i składników peelingujących. Formuła bez parabenu i ftalanów.

pozostałe
przeciwzmarszczkowe
bez parabenów
w tubce
>100ml

Przyjemny peeling o koszmarnym zapachu

Peeling ten dostałam od siostry z UK. W Polsce nie jest dostępny. Przy mojej cerze stosowanie peelingu to norma - używam go na dekolt + plecy + ramiona + szyja + twarz. Peelingi usuwają mi skórki które tworzą się przy ŁZS.

Peeling jest pakowany w bardzo przyjemną, miękką tubkę. Zatyczka bez problemu go otwiera. Bez problemu można go wycisnąć do końca.

Kremowa konsystencja nie spływa z dłuni gdy używamy tego peeelingu. Niestety zapach jest tragiczny - morela suszona która niestety była mocno przejżała.

Peelig nieźle czyści cerę. Wygładza. Drobinek może nie jest sporo, ale nieźle zdzierają. Dodatkowo dzięki dodatkowi kwasów peeling rozjaśnia cerę. Moja twarz bardzo lubi kwasy dzięki czemu ten peeling wygładza pory i zmniejsza przetłuszczanie się twarzy. Jestem obecnie w wieku 25 lat i zauważyłam, że peelimg ten zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych u mnie.

Cena tego peelingu jest ok. Dostepność - Anglii jest to Boots.

Wydajność - w normie - tuba idzie u mnie w miesiąc. Biorę pod uwagę, że używam go nie tylko na twarz, ale też na ramiona, dekolt, szyję i plecy. Gdyby nie to zużywałabym go w 2 miesiace.

Gdyby nie zapach tego peelingu bym go zamawiała u siostry. A tak? Nie dziękuję, postoję. Odejmuję tylko pół gwiazdki za zapach.

Używam tego produktu od: 1 mies