Eveline, Extra Soft Bio, Luksusowy krem ujędrniająco - wygładzający `Bio olejek makadamia`

Krem ujędrniająco-wygładzający. Szwajcarska receptura. Intensywne ujędrnienie i odżywienie, aksamitna gładkość, elastyczność, ukojenie 24-godzinne nawilżenie. Filtry UVA/UVB, do skóry suchej i bardzo suchej. Olejek arganowy, kwas hialuronowy, witaminy A, E, F.
- Olejek makadamia regeneruje, nawilża, wygładza i uelastycznia. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami i przed szkodliwym działaniem promieni UV.
- Olejek arganowy i kwas hialuronowy wyraźnie odmładzają, nawilżają, ujędrniają i wygładzają.
- Kompleks witamin (A, E, F) poprawia jędrność i elastyczność oraz nadaje skórze gładkość i miękkość.

Błyszczy się, czy się nie błyszczy? A może się błyszczy...

MAM NORMALNĄ W STRONĘ SUCHEJ SKÓRĘ CIAŁA

Mając kilka kremów z tej serii z płaskimi opakowaniami (które są bardzo praktyczne - szerokie, ale płaskie dno, które umożliwia bardzo łatwą aplikację na dłoń, dodatkowo opakowania zakręcane są praktyczne w ostatniej fazie, gdzie nie musimy wyciskać i dłubać produktu), mogę stwierdzić, że wszystkie są szalenie niewydajne. Taki krem to max. 3 tygodnie codziennego używania.
Miałam kilka razy wrażenie, że ma w sobie drobno zmielone drobinki brokatu. Czasem moja skóra opalizowała sztucznymi drobinkami, czasem nie. Może było ich mało, może coś było nie tak, nie mam pojęcia - po dziś dzień to pozostaje zagadką.
Pachniał bardzo przyjemnie, delikatnie. Wchłaniał się ani krótko, ani długo - standardowo jak krem, albo jak lekkie masełko.

Dobrze nawilżał, odżywiał i natłuszczał. Skóra była miękka, elastyczna, nie było problemu z miejscowymi przesuszeniami (kolana, łokcie). Jak zapomniałam go użyć po kąpieli nic się nie stało, skóra nie była momentalnie ściągnięta, przesuszona, co oznacza, że krem ją rzeczywiście nawilża, a nie daje tylko takiego złudnego uczucia.
Ujędrnienia nie zauważyłam. Takiego efektu szukałabym w produktach przeznaczonych tylko w tym celu i na siłowni. Tu zależało mi bardziej na właściwościach odżywczych, także ni to na plus, ni to na minus, choć jak każda kobieta, nie pogardziłabym, gdyby producent faktycznie wywiązał się z tej obietnicy.

Ogólnie polecam, bo kosztuje grosze, a efekt jest bardzo fajny, choć można się nim cieszyć krótko przez straszliwą niewydajność. ;)

super krem

Zacznę od plusów bo minusów jak na razie brak:
+ doskonale nawilża
+ ujędrnia
+ szybko się wchłania
+ piękny zapach
+ wydajny
+ cena przyzwoita
+ najważniejsze skuteczny

Bez zachwytu

Produkt Eveline nie zachwycił mnie. Wcześniej miałam inne masło do ciała tej marki i byłam bardziej zadowolona. Przede wszystkim balsam nie nawilża wystarczająco mojej skóry, choć przyznaję,że mam suchą skórę i niewiele produktów sobie z nią radzi. Kolejnym minusem jest zapach. Niby nie jest bardzo intensywny, ale bardzo mnie drażni, więc cieszę się, że nie utrzymuje się długo. Ujędrniających właściwości także nie zauważyłam, natomiast muszę przyznać, że balsam wyjątkowo dobrze wygładza skórę.
Jednym słowem nie kupię ponownie, bo mam lepsze alternatywy, ale myślę, że produkt ten znajdzie swoich zwolenników.

Wspaniały i najlepszy

Same achy i ochy... Produkt genialny!!!
+ nawilża,
+ ujędrnia,
+ piękny zapach,
+ dostępność,
+ niska cena.
- zdecydowanie brak!

Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Tańsza alternatywa dla maseł TBS?

Ten krem mocno kojarzy mi się z migdałowym masłem The Body Shop. Chyba przez zapach, który jest podobny.

Opakowanie również podobne to maseł TBS. Plus za aluminiową plombę. Minus za nawał napisów na wieczku. Mam wrażenie, że producent za wszelką cenę chce zawrzeć WSZYSTKIE informacje na froncie/wieczku opakowania. Wygląda to po prostu źle i nieczytelnie. Wystarczy porównać z opakowaniami maseł TBS. Wyglądają o wiele lepiej.

Zapach jest dość mocny, jakby migdałowy ale ciut sztuczny. Choć mi wciąż się podoba. Krem jest gęsty, aksamitny. Rozprowadza się bardzo przyjemnie, nie maże się po skórze i wchłania dosyć szybko.

Nie zauważyłam deklarowanego ujędrnienia. Krem po prostu nawilża i wygładza skórę. Choć przyznaję, że mógłby robić to lepiej. Nie jest źle ale bywało tak, że skóra posmarowana wieczorem rano już była zbyt sucha. Więc to 24-godzinne nawilżenie to bujda. Byłoby fajnie gdyby krem również nieco bardziej natłuszczał bo jest odrobinę zbyt lekki.

Nie jest zły ale też nie powalił mnie specjalnie. Ot, dobry produkt bez fajerwerków.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe.