Guerlain, Lingerie de Peau (Podkład w kompakcie)

Guerlain, Lingerie de Peau (Podkład w kompakcie)

Guerlain stworzył pierwszy pudrowy podkład w kompakcie jako kosmetyk tak lekki, że zdaje się być naszą drugą skórą.
Mikrosiateczka, która powstała na drodze biosyntezy, zbudowana jest z elastycznych włókien i tekstylnych protein naturalnego pochodzenia. Łączy się z naskórkiem i zapewnia optymalne rozprowadzanie pigmentu.
Pudry - wyselekcjonowane pod kątem ich zdolności zapewniania efektu miękkich konturów i idealnej mocy kryjącej - w kontakcie z ciepłą skórą łączą się i przenikają nawzajem. Ta unikatowa technologia umożliwia gładkie, miękkie i trwałe wykończenie makijażu. Cera jest matowa i aksamitna przez cały dzień.
Formuła na bazie kwasu hialuronowego sprawia, że podkład chroni naturalne zasoby nawilżenia w skórze, aby zapewnić jej miękkość i elastyczność od rana do wieczora. Matowy efekt sprawia, że makijaż przypomina bieliznę - spowija skórę w niewiarygodnie naturalny, piękny woal.

kryjące, matujące, nawilżające
kompakty
Krycie
średnie

najlepszy jaki mialam

Jest to najlepszy kompakt i zarazem podklad, puder jaki miałam. Kupiłam aby sprawdzić czy będzie dobry i jest doskonały. Poprzednio miałam kompakt meteorites i raczej sprawdzil sie jako puder niz podklad.
Ten produkt dobrze matuje, nie robi efektu maski, nie wysusza, nie przetluszcza skóry. Wygląda bardzo naturalnie a jednak coś robi. Odcień który mam tez jest dobrany, poniewaz wpada w zolty a nie w rózowy i jest odpowiedni jak na ta pore roku. MAkijaz tym produktem zabiera o wiele mniej czasu niz plynnym fluidem. Wystarczy ze naloze pozniej brazer i jest ok przez caly dzien. Mysle ze to bdb produkt, na lato kupie sobie ciemniejszy odcien. Dla mnie to strzal w 10!