-417, Vitamin Moisturizer for Oily Skin (Witaminowy krem nawilżający dla skóry tłustej)

Bezolejowy krem witaminowy nawilżający dla skóry tłustej -417. Lekka formuła łatwo się rozprowadza i wchłania w skórę, sprawiając, ze staje się matowa. Formuła oparta na kompleksie witamin i minerałów, głównie z Morza Martwego, które skutecznie nawilżają skórę i zapobiegają procesom starzenia się. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB.Produkt od parabenów i olejów mineralnych.
Aktywne składniki witaminowego kremu nawilżającego dla skóry tłustej: Q-10, miód, masło shea, dwutlenek tytanu, ekstrakty: aloes, kasztanowiec, zielona herbata, oczar wirginijski, granat, naturalne oleje: z wiesiołka dwuletniego, ogórecznikowy, oliwa z oliwek, awokado, jojoba, rokitnikowy, sezamowy, z kiełków pszenicy, witaminy: A, C & E.

Dobry, dam szansę kolejnemu opakowaniu

Natknęłam się na jakąś reklamę z promocją z okazji otwarcia w PL pierwszego ich sklepu internetowego. Kupiłam, bo zaintrygowała mnie nazwa firmy ;p
Skusiłam się na 2 rzeczy - ten krem i żel do oczyszczania.

Kremik zamknięty jest w szczelnym słoiczku. Już jego kolor wprawia w lepszy nastrój ;p
Formuła kremu jest delikatna, nieoleista - czyli akurat pod cerę z problemem świecenia się. Wchłania się całkiem nieźle, dobrze pracuje z podkładem (testowałam z dwoma marki YSL) jeśli da się cienką warstwę.

Nie zauważyłam spektakularnych zmian, ale być może trzeba na nie poczekać. W każdym razie na pewno nie pogorszył stanu cery, nawet ją matowi na jakiś czas. Trzeba wziąć poprawkę na to, że w upalne letnie dni go stosowałam, więc wiadomo.
Mam wrażenie, że moja cera go polubiła - w przeciwnieństwie do wielu innych podobnych kremów, które raczej wzmogły problemy.

Mam mieszaną cerę i zastanawiałam się też nad wersją dla normalnej cery, więc możliwe, że kupię właśnie tę drugą następnym razem.