Organique, Argan Shine, Masło do ciała dla skóry suchej i wrażliwej

Organique, Argan Shine, Masło do ciała dla skóry suchej i wrażliwej

Ekskluzywne masło z eco formułą, do pielęgnacji ciała, dla skóry suchej i wrażliwej. Zawiera drogocenny, regenerujący olej arganowy, lekki i odżywczy olej bawełniany oraz naprawcze i wzmacniające skórę masło Shea. Ekstrakt z zielonej herbaty łagodzi podrażnienia, działa antyoksydacyjnie i przeciwstarzeniowo. Trehaloza, naturalny cukier roślinny, chroni przed odwodnieniem. Kwas hialuronowy zwiększa nawilżenie i poprawia elastyczność. Masło wygładza skórę, delikatnie natłuszcza, nadaje jedwabistą miękkość i naturalny blask. Masło o puszystej i delikatnej konsystencji na długo zapewnia odczucie komfortu i relaksu.

balsamy
100 – 250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

Super

Masełko zamknięte jest w ciemnobrązowym, plastikowym słoiczku z metalową nakrętką. Ma gęstą konsystencję, którą czasami trochę ciężko rozsmarować. Kolorek taki lekko beżowy. Zapach bardzo mi się podoba, ciężko mi go do czegokolwiek porównać, ale nie jest on mdły i długo utrzymuje się na skórze. Masło szybciutko się wchłania i nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Rewelacyjnie nawilża, efekty utrzymują się przez wiele godzin. Nie należy do najtańszych, ale za to jest wydajne.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Bardzo dobre, polecam !

Masło ma bardzo dobrą konsystencję- nie jest bardzo rzadkie ani bardzo gęste, idealnie się je nakłada. Dzięki wygodnemu opakowaniu można tą ilość doskonale dawkować w zależności od potrzeb, chociaż niewielka ilość produktu wystarczy do pokrycia danej partii ciała. Delikatny, przyjemny i subtelny zapach, który naprawdę świadczy o luksusie. Doskonale nawilża, skóra długo pozostaje nawilżona i miękka w dotyku. Wart swojej ceny, tym bardziej, że jest naprawdę wydajny. Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie