Dr.Organic, Virgin Coconut Oil, Hand & Nail Cream (Organiczny krem do rąk i paznokci)

Dzięki połączeniu naszej nagrodzonej mieszanki bioaktywnych, naturalnych i organicznych składników z olejem kokosowym virgin, stworzyliśmy szybko wchłaniający się, głęboko nawilżający i odżywczy krem do rąk i paznokci. Pełen trójglicerydów o średniej długości łańcucha, olejków organicznych i ekstraktów owocowych, ta tropikalna bioaktywna formuła jest kopalnią naturalnej ochrony i nawilżenia.
Składniki bioaktywne, naturalne i organiczne:
- olej kokosowy
- wyciąg z kokosa
- sok z liści aloesu
- olej z awokado
- wyciąg z papai
- wyciąg z mango
- wyciąg z nasion kakaowca
- wyciąg z mangostanu
- wyciąg z owoców figi
- wyciąg z pomarańczy
- olej z bergamotki
- olejek ze skórki cytrynowej
- witaminy C i E

I o to chodzi :)

+ ma przyjazny, naturalny sklad
+piekny kokosowy zapach aczkolwiek wyczuwalny jest w nim również dodatek cytrusów co moim zdaniem nieco zubaża przyjemność (ponieważ ja wolę zapachy 100%-towo kokosowe lub kokosowo-karmelowe/waniliowe)
+ szybko sie wchlania nie pozostawiajac tlustej warstwy (uzywam ilosci podobnej do plaskiej lyzeczki, kt. wystarcza na obie dlonie dajac mi poczucie komfortu i nie powodujac przetluszczenia o ile nie posmaruje nim wewnetrznej czesci dloni i opuszkow palcow, ktorymi natychmiast potrzebuje działać ;)
+gleboko nawilza i wygladza skore
+efekt odzywienia czuc nawet po kilku godzinach oraz kilkukrotnym myciu rak
+zawarty w nim olej kokosowy zmiekcza i nawilza rowniez skorki paznokci

Nie jest najtanszy ale zdecydowanie wart polecenia.

Nie dodaje na razie do KWC bo na raziewole krem do rak L\'Occitane z 20% masla shea.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe