Grashka, Under Eye Concealer (Korektor pod oczy)

Grashka, Under Eye Concealer (Korektor pod oczy)

Pojemność 1,2 g

Silnie kryjący korektor rozświetlający. Zawiera aktywne składniki pomagające w redukcji worków i cieni pod oczami, nawilżeniu, i odbudowie delikatnej skóry (m.in. wyciąg z kasztanowca, olej kokosowy).

Pod oczy to się nie nadaje....

Nie ma to jak czasem przejrzeć kosmetyczkę i znaleźć takie perełki :D
Korektor otrzymałam bardzo dawno temu w jednym z pudełek kosmetycznych, na chwilę obecną już jest dawno po terminie i nawet nie jestem pewna czy można go gdzieś jeszcze kupić.

Zamknięty w różowy kartonik z wypisanym składem produktu, pojemnością i datą ważności po otwarciu - 18 miesięcy.
W środku znajduje się plastikowe, czarne, prawie okrągłe pudełęczko z pięknym kropkowatym motywem, otwierane do góry (jak cienie do powiek).

Dla mnie jako korektor pod oczy był za ciężki, lubił się wałkować i zbierać, jak dla mnie nie spełniał się wgl w tej roli.
Zdecydowanie wolałam go wklepywać na niedoskonałości - krostki, wypryski. Bardzo ładnie krył, ale przy tym lekko rozświetlał, więc na to był obowiązkowy podkład i puder.
Kiedy indziej używałam go jako baze pod cienie do powiek i dawał radę, mam od nich bazę pod makijaż i szczerze mówiąc, wielkiej różnicy w trzymaniu cieni miedzy tymi produktami nie zaobserwowałam :)

Marka swoje produkty chowa w takich samych opakowaniach na których nie znajdziemy informacji co to jest, tym sposobem jako posiadaczka bazy pod cienie i korektora często się mylilam i sięgałam nie po to co trzeba, nie do końca to przemyśleli....

Ogólnie na pewno do niego nie wrócę, nie zachwycił mnie w niczym co zresztą widać w ilości zużycia ;)

bardzo słaby produkt

Jedyne, co mogę uznać za spory plus to dobre krycie. Gdyby nie to, że pozostałe cechy są negatywne, mógłby być hitem ze względu na owe krycie.

Konsystencja jest nieprzyjemna, pudrowa, ostra.

Przed wszystkim jest tragicznie nietrwały i okropnie się roluje w zmarszczkach.

Średnio się nakłada - musiałam wklepywać, wklepywać, wklepywać...

Dostępność tej marki jest poniżej przeciętnej, nie widziałam nigdzie prócz internetu.

Opakowanie jest słabe - niehigieniczne ciapanie palcem, to zdecydowanie rozwiązanie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Mieszane uczucia

Produkt wywołuje we mnie mieszane uczucia. Sama nie wiem czy to hit czy bubel.
Do plusów:
-lekka konsystencja, coś jak mus
- ładna kolorystyka
-b. dobre krycie
-niezły skład
- ładnie rozświetla okolice pod oczami
Ale niestety:
-krótko się trzyma
-nawet przypudrowany szybko zbiera się w zmarszczach
-niehigieniczne opakowanie

Podstumowując, efekt daje ładny ale raczej na krótko. W takim przedziale cenowym znajdziemy wiele więcej lepszych produków, ale warto wypróbować

Używam tego produktu od: miesiąca1