7Suns Cosmetics, Touch of Sun, Dark Majesty, Fruity Bronzer (Owocowy przyspieszacz opalania)

Owocowy balsam 7Suns Cosmetics Touch of Sun Dark Majesty Fruity Bronzer przyspieszający proces opalania z maksymalną dawką bronzerów o natychmiastowym działaniu. To dzięki nim w jednej chwili uzyskasz majestatyczny brąz. Wzbogacony prawdziwą bombą owocową w postaci kompleksu Power Fruit - wyciągu kilkunastu egzotycznych owoców, dla uzyskania jeszcze piękniejszej, głębszej i naturalnej opalenizny. Dzięki różnorodności składników odżywczych i zawartości formuły silikonowej skóra stanie się niezwykle elastyczna, świeża i promienna.

balsam
w butelce
100 – 250ml

Inny niż wszystkie bronzery...

Kolejny obłędnie pachnący produkt od 7suns. Jest to balsam brązujący i podkręcający opaleniznę w solarium. Działa faktycznie natychmiastowo - tak jak obiecuje producent.
Zapach - w zależności od upodobań - mi się podoba i co dla mnie najważniejsze nie śmierdzi po opalaniu.
Producent określa go jako Fruity Bronzer - zapach faktycznie jest owocowy, ale również lekko słodki.
Zauważyłam również, że po opalaniu skóra miała trochę inny odcień niż zazwyczaj - bardziej naturalny. Opalenizna utrzymuje się nadal :)

Zalety:
+ zapach
+ przyspiesza brązowienie skóry
+ nie zauważyłam, żeby zostawiał smugi czy plamy
+ nie śmierdzi po opalaniu
+ szybko się wchłania

Wady:
- po zużyciu ponad połowy butelki trzeba się chwilę pomęczyć, żeby wycisnąć produkt
- ze względu na kształt butelki wydaje mi się, że sporo preparatu pozostaje na dnie
- cena :/ (za to odjęłam pół gwiazdki)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka (225ml) i 1 saszetka (15ml)