Sisley, Phyto, Lip Gloss (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Sisley, Phyto, Lip Gloss (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Nowa kolekcja błyszczyków z efektem 3D w naturalnie lśniących odcieniach. Formuła z wysokim współczynnikiem składników aktywnych, głęboko nawilża, wygładza, regeneruje i odpręża usta, otulając je kokonem mieniącego się piękna. Nie skleja ust. Pozostawia na ustach dodający energii smak świeżej mięty i listków herbaty. Dzięki specjalnie opracowanemu pędzelkowi aplikacja jest jest bardzo łatwa i wygodna.

Błyszczyk-pomaluj i tak za chwilę nie masz go na ustach

Jakiś czas delikatnie mówiąc coś mi szczeliło do głowy i kupiłam błyszczyk. Oczywiście jak widać po moich recenzjach kocham pomadki choć kiedyś miałam kilka błyszczyków, które bardzo lubiłam np. Dior, Chanel, YSL. Tym razem będąc na zakupach zajrzałam do sklepu iii polecono mi błyszczyk Sisley w pięknym kolorze nr 8. Trudno mi opisać kolor ale jest to zimna czerwień z kroplą ciemnego różu albo wiśni, Bardzo ciekawy kolor. Błyszczyk bardzo łatwo się nakłada, ma wygodny pędzelek. Opakowanie choć skromne to jednak ładne z nakrętką z tworzywa sztucznego które z daleka wygląda jak metal. Ciekawe rozwiązanie. Wracając do produktu konsystencja jest lepka ale łatwo się nakłada. Sam produkt nie posiada zapachu zatem myślę, że sprawdzi się u osób, które dosyć często denerwują chemiczne zapachy kosmetyków lub są alergikami. Wracając do moich wrażeń to po pierwsze po nałożeniu na usta błyszczyk ekspresowo znika, wylewa się po za wargi. Zaznaczę że mam dużą dolną wargą i może to jest przyczyna a na mniejszych lepiej by się sprawdził. Jednak nawet jeśli to pominę to i tak sam błyszczyk bardzo szybko się zjada. Niestety trochę lepiej się utrzymuje tylko wtedy gdy delikatnie wklepiemy go opuszkiem palca w usta. Wtedy wargi wyglądają naturalnie, z wzmocnionym naturalnym kolorem. Ładny efekt i ciut dłuższa trwałość niż nakładanie pędzelkiem. Reasumując, choć nie jestem fanką błyszczyków to jednak kilka miałam i pewne były o wiele lepsze niż Sisley. Tego produktu nie kupię nie zdobył moich ust a właściwie serca.
2,5 gwiazki ponieważ przypadło mi do gustu opakowanie, łatwo się go nakłada, śliczny kolor a z trwałością hmm jak to błyszczyki i moje duże usta. Zaznaczyłam 3 jesli będziemy go nakładać opuszkiem paluszka. Już niech błyszczykowi nie będzie smutno i ma te 3 gwiazki :) I tak nakładam tym palcem i tak go zużyję do końca. Żal wyrzucać.

Używam tego produktu od: nie pamiętam ale raczej około miesiąca

Bardzo dobry :-)

Ja swój błyszczyk nabyłam w Sephorze, zapłaciłam za niego 170 zł. Kolor, który wybrałam to 3 Rose. Jest to przepiękny nienachalny róż, o ile dobrze pamiętam to nie miałam nigdy styczności z takim odcieniem. Kolor jest niezwykły. Z powodzeniem można go intensyfikować... Potrafi być subtelny (nałożony bezpośrednio na balsam do ust), ale i wyrazisty. Konsystencję ma dosyć gęstą, przy dużej ilości potrafi sklejać usta, czego ja jak wiecie nie toleruję. Dlatego pilnuję by go za dużo nie nałożyć. Czasami do aplikacji nie używam aplikatora (pędzelek), który został wbudowany w wewnątrz nakrętki. Wolę posłużyć się swoimi paluszkami, wtedy mam pewność, że efekt mnie zadowoli i nie będę miała posklejanych ust :-)
Błyszczyk jest wydajny, naprawdę niewiele potrzeba by dobrze pokryć usta. Nosi się wygodnie, trzyma się dobrych kilka godzin, pod warunkiem, że nie jemy. Na moje szczęście nie uczula, a mam do tego ogromną skłonność :(

Używam tego produktu od: 1,5 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże