Onyx, Milk Chocolate Delight, Natural Bronzing Accelerator (Bronzer - przyspieszacz opalenizny)

25-krotny przyspieszacz opalenizny. Piękna, naturalna opalenizna dzięki zawartości melaniny roślinnej. Olej kokosowy dla super nawilżenia skóry. Formuła Anti - Streak dla równomiernej opalenizny. Kuszący zapach mlecznej czekolady.

nawilżające
zapachowa
w tubie
100 – 250ml

Bardzo dobry

Balsam kupiłam w ubiegłym roku do opalania w solarium, po wcześniejszym zużyciu kilku saszetek. W tym roku używam do opalania na słońce. Sprawdza się w obu zastosowaniach, choć oczywiście przy opalaniu w solarium był skuteczniejszy.
Brązer pomaga uzyskać ładną, naturalną opaleniznę w przyśpieszonym tempie. Bardzo ładnie nawilża i wygładza skórę. Nawilżenie i wygładzenie pozostaje również po zmyciu balsamu.
Ma intensywny, czekoladowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze i w otoczeniu.

Super produkt

Milk chocolate – kupiłam ten kosmetyk przyjaciółce w prezencie, nie może go używać, bo zaraz będzie Mamą, więc skorzystałam ja podwójnie, lubię kosmetyki Onyx i przyznam szczerze testuje sobie krok po kroku wszystko co mają. Zapach jak zresztą wszystkie ich kosmetyki obłędny, smaczny wręcz, szybko się wchłania, nawilża ładnie skóry, efekt opalenizny jest bardzo naturalny, wiec jeśli zależy komuś na subtelnym aczkolwiek widocznym efekcie to polecam zdecydowanie

Skuteczny i apetyczny

Stosuje ten balsam od lat, naprzemiennie z Mega Bronzerem, Bubble Gum Joy i Sweet Cappucino. Niedostepny w Danii, wiec przywoze tuby z Polski badz kupuje w sklepie internetowym firmy Onyx. Wlasnie wczoraj odebralam paczke z tym balsamem.

Obłędnie czekoladowe opalanie!

Plusy:
- zapach!!! długo się utrzymuje na skórze, jest intensywny, ale nie mdlący
- konsystencja i kolor - nie lubię kosmetyków do solarium, które są brązowe; ten ma biały kolor (typowy dla kremów)
- super szybko się wchłania

Minusy:
- cena - w moim solarium tuba kosztuje ok. 90zł, ale ja i tak zawsze kupuję saszetkę (ok. 11zł) i starcza mi na 2-3 opalania, więc naprawdę się opłaca (no i lubię przestować coś innego od czasu do czasu ;) )

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2, trzecie w trakcie

Piękna, brązowa opalenizna!

Milk Chocolate Delight jest jednym z moich faworytów jeżeli chodzi o opalanie w solarium.
PLUSY:
- nawilżona i gładka skóra,
- szybki efekt brązowej opalenizny,
- piękny, czekoladowy zapach, który utrzymuje się przez długi czas.
MINUSY:
- pachnie tak dobrze, że aż zrobiłam się głodna i musiałam kupić czekoladę :)

Ilość zużytych opakowań: 6 saszetek 15ml