Giorgio Armani, Gio

Giorgio Armani, Gio

Ocena całkowicie subiektywna: zapach damski wszechczasów, choć wiem, że nie jest bardzo popularny i że ma wielu przeciwników.

Typ: kwiatowo-owocowy

nuta głowy: mandarynka, brzoskwinia, drzewo różane
nuta serca: gardenia, tuberoza
nuta bazowa: wanilia, sandałowiec, ambra

Nieprzewidywalny

Piękne, tajemnicze, nieprzewidzialne. Zawsze mają w zanadrzu jakąś niespodziankę, nową, nieznana jeszcze nutkę. Cenię je i wciąż odkrywam na nowo.

Oceniam na 4.00

Dla mnie absolutnie the best. Nie pierwsze "dorosłe" perfumy, ale prawie. Bardzo trwałe, ciężkie, niepowtarzalne.Do wersji "Acqua" się nie umywają. Tylko czemu muszą tyle kosztować?!

Oceniam na 3.50

piękny klasyczny zapach. Dla mnie niestety zbyt ciężki. Natomiast moej Mamie w nim "do twarzy". Polecam zwolenniczkom mocnych i wyrazistych zapachów.Bardzo trwały.

Oceniam na 4.50

To mój ukochany zapach. I jeden z niewielu, które toleruję. Jest subtelny, inspirujący, fascynujący. Pobudza i odpręża. Nadaje kolory nawet szarym i smutnym dniom. Dla mnie Zapach Wszechczasów - nic się z nim nie równa!