Jil Sander, Simply EDP

Jil Sander, Simply EDP

`Simply` Jil Sander to szyprowo-kwiatowe perfumy dla kobiet z 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud.
Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są fiołek, piżmo, gałka muszkatołowa i cedr; nutami bazy są paczula, skóra i wanilia.

Kategoria: szyprowo - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, mandarynka, liść fiołka
nuta serca: fiołek, piżmo, gałka muszkatołowa
nuta bazy: paczula, skóra, wanilia

Mało kobiecy

Zapach interesujący z jednej strony na dzień i cieplejsze pory roku z drugiej ciekawy korzenno-skorzany aromat z lekkim przechyleniem w meska strone. Wydaje się kontrowersyjny i malo kobiecy ale napewno nie jest banalny.
Po godzinie czułam na sobie Fahrenheita Diora i potwierdziła to kolezanka z pracy.
Zalecam testy przed zakupem. Trwałość przeciętna (nie można porównać do Jil Sander 4)

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Używa produktu od: próbka

Kobiecość w męskim wydaniu...

Simply to zapach kwiatowo-skórzany, odrobinę słodki. Choć z początku intensywny, tak z czasem traci swój pazur, staje się bliskoskórny. Dla pewnych siebie kobiet, raczej na wieczór. Flakon dopełnia charakter zapachu.

Używam tego produktu od: 2016 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,2 ml

Po prostu Jil Sander

Otwarcie jest świeżo fiołkowe, to faktycznie liście fiołka. Nut orzeźwiających cytrusowych nie wyczuwam. Następnie robi się kremowo, elegancko pudrowo-skórzanie z dalej pobrzmiewającym fiołkiem.

Zapach jest dla kobiety eleganckiej ceniącej sobie prostotę. To taki pewniak dla bizneswoman na cieplejsze dni. Takie mam wrażenie bo zapach jest skórzano-pudrowy co sprawia, że zapach jest kategorii ciepłych, otulających, a ten fiolek dodaje mu takiego polotu, świeżości. Jest to przełamanie konweansu, że zapach biurowy musi być sztywny i wykrohmalony.

Zapach bardzo ładny spodoba się wielu kobietom.

Przypomina mi Balenciagę i Bottega Veneta z klasycznym Jil Sander.

FLAKON niesamowicie piękny i adekwatny do nazwy. Bardzo mi sie podobają czarne dodatki we flakonikach.

Reasumując pudrowo-świeży z wyczuwalą nutą skóry.

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: brak