Joanna, Professional, Szampon odbudowujący z kreatyną

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

zobacz więcejzwiń
Pojemność 1 000 ml

- oczyszcza włosy i skórę głowy
- sprawia, że włosy są wzmocnione i pełne życia
- posiada przyjemny zapach
- odbudowuje strukturę włosa

Linia Odbudowująca z keratyną zawiera składnik keratynowy. Po zastosowaniu włosy są odbudowane, mocniejsze i pełne sprężystości. Seria ta odbudowuje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa, aby je wzmocnić i uzupełnić ubytki keratyny.

>250ml
regenerujące, wzmacniające
zapachowa
z pompką

Naprawdę jest świetny!

Kupiłam go, kiedy skończył mi się szampon, również z Joanny, do włosów suchych i zniszczonych. Trafiłam na kolejny super produkt. Czuję po moich włosach, że są nawilżone, w dobrej kondycji. Zapach jest bardzo przyjemny. Generalnie produkty z Joanny działają super na moje włosy.

Daje radę

Do zakupu zachęciła mnie dość niska cena i to, że rzadko kiedy kosmetyki z marki Joanna mnie zawodzą. Dodatkowym atutem był fakt, iż jest to szampon keratynowy. W tym przedziale cenowym nie można raczej oczekiwać cudów, aczkolwiek szampon Joanna Professional spisuje się bardzo dobrze. Włosy po umyciu są miękkie w dotyku, nie przetłuszczają się tak szybko, jak to miało miejsce w przypadku innych, o bardziej naturalnym składzie. Szampon pozostawia włosy odżywione i nieznacznie zmniejszył również widoczność rozdwojonych końcówek. Szampon jest bardzo wydajny a opakowanie ułatwia jego dozowanie.

Pomoc dla zniszczonych włosów.

Korzystam z całej serii produktów Joanny Professional z keratyną - z szamponu, odżywki (zamiennie: odżywki "w płynie" oraz w sprayu), a także maski.

Codziennie myję i suszę włosy - dlatego przez długi czas miałam problem z włosami. Korzystając z całego zestawu produktów Joanny - ze zniszczonej, niemożliwej do ułożenia szopy - zyskałam ładne i gładkie włosy.

Produkty tej marki okazały się dla mnie wyjątkowo wygodne ze względu na pompkę, a także dużą pojemność produktu (1l).
Zapach bardzo mi odpowiada - jest przyjemny, kobiecy, ale też delikatny.

Wygładzający szampon

Szampon kupiłam z ciekawości, gdyż z firmy "Joanna " posiadam wiele produktów do stylizacji włosów, np. guma, lotion, lakier do włosów itd.; i jestem z nich bardzo zadowolona. Dodatkowo przemówiła do mnie niska cena i to, że kosmetyk jest z linii profesjonalnej.

Opakowanie wygodne (szczególnie pod prysznic), z pompką, 1litr.

Szampon posiada przyjemny, delikatny zapach, który nie utrzymuje się długo na włosach. Posiadam włosy długie i do mycia muszę użyć ok. 3 pompki szamponu, który dobrze się pieni i myje moje włosy. Po wysuszeniu włosy dobrze się rozczesują, są wygładzone. Szampon bardzo wydajny, przy stosowaniu co ok. 2 dni. Oprócz wygładzenia, na razie nie zauważyłam by "robił" coś jeszcze.

Ogólnie jestem z niego zadowolna, myślę, że kupię ponownie, ale tym razem inną wersję z tej linii profesjonalnej.

Słaby

Szampon kupilam poniewaz byl tani i duzy. U mnie sie nie sprawdzil. Po nim mialam problemy z rozczesaniem, nie bylo mowy zebym bez odzywki byla w stanie rozczesac wlosy. Nie widzialam efektu nawilzenia. Oddalam go mamie i kupilam nowy z innej firmy

Nawilża, lecz efekt jest krótkotrwały

Szampon posiada takie samo opakowanie, jak odżywka z tej serii - przez co łatwo je pomylić :). Czytając w sklepie skład odżywki, myślałam że czytam skład szamponu, pomyliłam się! Tak bardzo zachwycił mnie brak SLSów, że postanowiłam go zakupić. W domu wszystko stało się jednak jasne - zakupiłam szampon z przeznaczeniem fryzjerskim, ale napakowany SLSami. To sprawiło, że byłam do niego średnio nastawiona.

Szampon posiada delikatną, nie do końca gęstą konsystencję, ale dobrze rozprowadza się na włosach. Słabo się jednak pieni - do umycia dłuższych, gęstych włosów trzeba wycisnąć nawet 10-15 pompek (!). Oczyszcza bardzo dobrze zarówno włosy, jak i skórę głowy. Jest przy tym delikatny, nie podrażnia i nie uczula. Spłukuje się sprawnie, nie pozostawia na włosach lepkiej, nieprzyjemnej warstwy. Pachnie łagodnie, subtelnie.

Posiada wygodne opakowanie z pompką. Biorąc pod uwagę jego spore gabaryty, jest to rozsądne rozwiązanie, które pomaga przy jego aplikacji.

Szampon ładnie wygładza włosy i nadaje im lekkości, sypkości. Po jego użyciu są miękkie i delikatne w dotyku, ale efekt jest krótkotrwały - utrzymuje się tylko do następnego mycia. Po jego zastosowaniu warto nałoży odżywkę lub maskę, aby dodać włosom dodatkowego nawilżenia. Czy jeszcze do niego wrócę? Nie wiem.

Po stosowaniu tego szamponu pojawił się łupież :(

Kupiłam sobie ten szampon w Hebe, w ciekawej promocji. Wraz z siostrą, zachęcone tym, że marka Joanna jest dobra, że cena szamponu super, że promocja, że aż 1000 ml- kupiłyśmy sobie po takim szamponie.
I niestety w obu naszych przypadkach po stosowaniu szamponu pojawił się łupież :( szampon wylądował w koszu. I u mnie, i u siostry.

Zalety
+ cena
+ przyjemny zapach
+ fajna aplikacja szamponu dzięki pompce
+ duże opakowanie

Wady
- słabo się pieni
- obciąża włosy
- pojawił się łupież

Niestety. To nie produkt dla mnie, ale nadal lubię tą markę, tylko na pewno nie w zakresie pielęgnacji włosów.

Rewelacja

Stosowałam wcześniej inne linie tych szamponów, teraz postanowiłam spróbować czegoś nowego.

Po pierwszym użyciu stwierdzam, że szampon spełnia moje oczekiwania.
Szampon dobrze się pieni, ma bardzo przyjemny zapach.
Nie powoduje, że włosy są obciążone, po umyciu bardzo łatwo się rozczesują.

Opakowanie jest bardzo ekonomiczne, do tego z podajnikiem co ułatwia dozowanie szamponu.

wygładza suche włosy

Szampon dobry dla suchych włosów - wygładza, zmniejsza puszenie. Jednocześnie nie przetłuszcza włosów, nie przyklapuje ich.
Dobrze się pieni ale po użyciu sporej ilości, ja na moje gęste, kręcone włosy za ramiona biorę 15-20 pompek!
Mam suche włosy i oczywiście muszę użyć odżywki po myciu, ale i tak widzę różnicę między włosami po tym szamponie a po innych.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące, co 2-3 mycia
Ilość zużytych opakowań: około połowa z pierwszego litra ;)

dobry - jednorazowy i doraźny

Produkt, który sprawił, że moje włosy (z natury skłonne do puszenia, cienkie i łamliwe oraz delikatne) zyskały połysk, pozbyłam się odstających pasm po bokach głowy i zyskałam nowe włosy. Niestety, cudowne efekty znikły zaraz po odstawieniu szamponu.

Plusy:
-wydajny,
-cena,
-włosy nabłyszczone,
-brak rozdwojonych końcówek,
-nie przetłuszcza,
-opakowanie (eleganckie i łatwe w użyciu);

Minusy:
-nie zauważyłam regeneracji struktury włosa - po zmianie szamponu na inny włosy wróciły do starej kondycji;

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

kocham !

kupiłam go na promocji w Naturze, gdy tylko zobaczyłam napis "keratyna". Za tak niska cenę i litr w butelce nie spodziewałam się niczego spektakularnego, a tutaj wielkie zdziwienie.
+po spłuczeniu szamponu włosy śliskie i miękkie *.*
+ po wysuszeniu włosy uneisione u nasady
+cudowny zapach, długotrwały
+nawilżone, nie muszę używać odżywki
+długo świeże
+lśniące
+miękkie
+ cena, duża butelka z pompką, konsystencja

czasem problem z dostępem (na przykładzie mojego miasta)

minusy? Brak, brak brak i jeszcze raz BRAK!!
najlepszy z najlepszych!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakciepierwszego

CUDO

Szampon litrowy, starcza na długo, jest wydajny gdyż bardzo mocno się pieni i konsystencja piany jest taka bardziej aksamitna, drobniejsza.

+ Bardzo mocno wygładza i nawilża, jakbym się uparła to odżywki po nim nie musiałabym używać, bo tak świetnie sobie radzi, idealny do codziennego stosowania i włosy za każdym umyciem wciąż wygładzone, nawet niezły zapach.
- No może minimalnie mi bardziej przetłuszczał, ale ja mam włosy mocno przetłuszczające się i nie do końca była to wina szamponu a mogła być też wina nowej maski.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie