Joanna, Professional, Szampon z olejkiem arganowym

Joanna, Professional, Szampon z olejkiem arganowym

Pojemność 1 000 ml

Szampon z olejkiem arganowym Joanna Professional został specjalnie opracowany do stosowania w salonach fryzjerskich. Polecany jest do mycia i pielęgnacji włosów osłabionych, zabiegami fryzjerskimi, skłonnych do puszenia się, wymagających szczególnej troski. Kosmetyk regeneruje, odżywia i wzmacnia włosy oraz oczyszcza i pielęgnuje delikatną skórę głowy. Sprawia, że fryzura zyskuje zmysłowy połysk i jedwabistą miękkość.

szmpon dla trudnych włosów

moje włosy sie starsznie puszą, plączą łamia.
testowałam przeróżne szampony dla włosów kręconych. nic to nie dawało, a włosów nie dawało sie rozczesać..
Po pierwszym użyciu tego szamponu miałam o 80% mniej włosów na szczotce...
To nie jest tak, ze stał się cud, ale na włosami jest dużo łatwiej zapanowac..
Użuwam do tego odżywki z tej serii i panki do loków Joanny. I jest dużo lepiej.
a jezli mimo tego pojawia sie problem z rozczesaniem smaruję włos kremem do prostowania włosów tez Joanny, albo odzywka w spray ułatwiającą rozczesywanie.
2 lata testów na włosach mnie do tego doprowadzilo, moge jescze polecić kosmetyki firmy anwen, do włosów wyskoporowatych. sa super...

Najgorszy szampon jaki miałam.

Do pewnego momentu nie byłam osobą wymagającą i wtedy też zakupiłam ten szampon. Teraz już bym go nie kupiła ze względu na SLS w składzie, jestem bardziej świadoma.

WADY:
Szampon strasznie ELEKTRYZUJE WŁOSY! Fakt, nabłyszcza je, ale tak je elektryzuje i usztywnia, że tylko prostownica daje sobie później z nimi radę. Tragedia. Nie miałam gorszego szamponu.

ZALETY:
Cena i jest wydajny.
Wygodna pompka.

Ogółem nie polecam. Lepiej zainwestować w szampon ze sleeka - ta sama cena i pojemność, a lepszy efekt - pomimo, że też ma SLS.

Średniak

Szampon jak szampon. Nie zachwycił mnie. Wygodna pompka, dobrze się pieni minusem jest zapach średnio przyjemny a obiecane wygładzenie jest trochę widoczne. Nie kupię ponownie.

Dobry ale znam lepszy

Szampon dobrze się sprawdza, wygładza włosy, są miękkie, sypkie po umyciu, czy nawilża ciężko powiedzieć coś tam może tak ale zdecydowanie lepszym szamponem jest wersja keratynowa.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania