Iwostin, Purritin, Rehydrin, Krem przywracający nawilżenie (nowa wersja)

Iwostin, Purritin, Rehydrin, Krem przywracający nawilżenie (nowa wersja)

Iwostin Purritin Rehydrin krem długotrwale nawilża i przywraca skórze fizjologiczną równowagę. Koi i łagodzi podrażnienia. Wzmacnia szczelność i elastyczność warstwy rogowej naskórka oraz pomaga przywrócić prawidłowy skład płaszcza hydrolipidowego. Nie powoduje przetłuszczania skóry. Nie zatyka porów. Odpowiedni również jako baza pod makijaż. Krem ten jest przeznaczony do pielęgnacji skóry w trakcie i/lub po zakończeniu intensywnych przeciwtrądzikowych kuracji dermatologicznych powodujących wysuszenie i podrażnienie skóry.

łagodzące, nawilżające
w tubce
krem
50 – 100ml
uniwersalne

Nie jest ideałem

Kosmetyk poleciła mi moja Pani Dermatolog ponieważ stosowałam intensywną kurację przeciwtrądzikową, wobec czego moja skóra potrzebowała nawilżenia. Krem spełnił swoją główną rolę, bo przywrócił nawilżenie, skóra była gładsza i mniej ściągnięta, a na efekt nie trzeba było długo czekać. Niestety jak dla mnie krem jest za tłusty jak na krem na dzień, w żaden sposób nie matuje mojej cery, nie odblokowuje porów (mam wrażenie, że na nosie wręcz przeciwnie), pod makijaż owszem się nadaje, ale trzeba uważać z nakładaną ilością. Ma gęstą, treściwą konsystencję, fajnie, że opakowanie jest w formie tubki. Jednak ja będę szukała swojego ideału w temacie nawilżenia skóry mieszanej z tendencją do trądziku.

Umiarkowane nawilżenie

Ja polecam, jeśli ktoś nie potrzebuję maksimum nawilżenie to będzie ok. Mam skórę z tendencją do zmian trądzikowych, z jednej strony błyszcząca a z drugiej liczne przesuszenia w okresie zimy. Krem stosuję na noc. Pozwolił mi sie pozbyć niechcianych suchych skórek a jednoczesnie ( co jest dla mnie mega ważne) nie zatyka porów.

Średnio...

Krem kupiłam z polecenia dermatologa podczas leczenia trądziku. Stosowałam antybiotyk, który mocno przesuszał skórę. Niestety krem wcale nawilżenia nie przywracał.. Przez jakiś czas skóra była owszem nawilżona, ale aplikację trzeba byłoby często powtarzać. Poza tym krem bardzo mało wydajny. opakowanie starczało mi na około 2 tygodnie. Kupiłam w sumie 2 opakowania, licząc że może potrzeba czasu, żeby poprawić kondycję skóry. Ogólnie efekt mizerny. Krem nie zaszkodził i nie pomógł.

Bardzo fajny

Bardzo fajny krem przy cerze problematycznej, nawilża a jednocześnie nie zatyka porów. Póki co mój nr 1. Jeden z najlżejszych kremów jakie do tej pory posiadałam. Polecam dla cery wrażliwej.

Nawilżenie podczas kuracji

Jest świetny w przypadku wysuszenia kuracją trądzikową - stosowałam go pół roku temu, w trakcie i po kuracji. Efekt nawilżenia niestety nie był długotrwały. Cera szybko z powrotem się wysuszała, ale to pewnie z tego względu, że dużo przeszła i była bardzo przesuszona. Jednak naprawdę pomógł mi w ciężkich dniach, kiedy to ledwo dotykałam swojej skóry, bo była naprawdę w złej kondycji.

Dobry start

W końcu znalazłam krem specjalnie dedykowany dla mojej skóry - trądzikowej, wysuszonej kuracją dermatologiczną. Moje przygody z kremami zwykle kończą się po paru użyciach, kiedy to zaczynają mnie zapychać i robią mi wysyp na twarzy. A tubkę tego kremu udało mi się zużyć do końca. Co prawda co jakiś czas przerywałam kurację tym kremem, jednak zawsze wracałam. Nie daje spektakularnych efektów, ale jest wystarczający dla mojej cery. Jest bezzapachowy.

Dobry krem

Mam cerę suchą i naczynkową. Na początku używania kremu wydawało mi się że za mało nawilża, ale chyba poprostu zasycha na mat. Na razie nie kupię ponownie, bo mam już kolejne dwa kremy które chce wypróbować, ale pewnie jeszcze wrócę do tego kremu.

Niestety nie

Niestety nie dla mnie. Produkt praktycznie nie nawilża mojej skóry, natomiast powoduje świecenie się i powstawanie wyprysków. Już po pierwszych dniach stosowania zauważyłam nowe wypryski na mojej twarzy, które zaczęły pojawiać się systematycznie w trakcie używania kremu. Po odstawieniu wszystko wróciło do normy. Podobnie było z świeceniem się skóry.

Bardzo średni

Został mi polecony przez dermatologa, ponieważ kuracja dermatologiczna bardzo wysusza mi twarz. Niestety jest dla mnie niewystarczający. Zdecydowanie lekki, nietłusty, nie powoduje świecenia twarzy. Niestety u mnie po 5 minutach od zastosowania skóra wygląda jakbym nic na nią nie nałożyła, krem się wchłania, nie zostawia po sobie śladu. A ja czuję, że moja cera w ogóle nie jest nawilżona. Generalnie nic złego nie robi, ale też nie nawilża w wystarczającym stopniu. Szybko się zużywa.

Iwostin Purritin, Krem przywracający nawilżenie

Linię Iwostin Purritin stosuję już od dobrych dwóch lat i muszę przyznać, że to dzięki tym kosmetykom moja cera wreszcie jakoś wygląda. Krem Rehydrin to stosunkowa nowość w mojej pielęgnacji.
Krem zamknięty jest w tubce, którą łatwo można rozciąć pod koniec, aby łatwiej wydobyć resztki produktu. Tubka natomiast znajdowała się w kartoniku. Opakowanie jest bardzo ładne i nie jest nachalne, widoczne są tylko najważniejsze informacje. Krem jest biały i posiada bardzo delikatny zapach. Jest bardzo przyjemny w nakładaniu, ponieważ ma lekką konsystencję, która łatwo rozprowadza się po twarzy.
Producent obiecuje długotrwałe nawilżenie, ukojenie i złagodzenie podrażnień, a także ma przywrócić skórze fizjologiczną równowagę. Przeznaczony jest dla skóry wysuszonej kuracją dermatologiczną. Ja takiej kuracji nie przechodziłam, więc nie do końca jestem w stanie ocenić, czy te obietnice faktycznie zostały spełnione. Nie zmienia to jednak faktu, że moja skóra po nim wygląda na prawdę dobrze, jest miła i gładka w dotyku, czuć minimalne nawilżenie, chociaż nie znalazłam jeszcze kremu, który dostatecznie nawilżyłby moją skórę twarzy w takie mrozy. Używam go rano po oczyszczeniu twarzy, a także jako baza pod podkład i w tej kwestii sprawuje się znakomicie - podkład dobrze się na nim rozprowadza, nic się nie roluje ani nie ciastkuje. Stosuję go codziennie od kilku miesięcy i chyba jeszcze nie dotarłam do połowy, więc jest wydajny. Cena niestety jest trochę zbyt wysoka, ale warto polować na niego na promocjach.
Generalnie jest to dobry, lekki kremik, który nie zapycha i nie powoduje podrażnień. Jako posiadaczka cery z niedoskonałościami polecam go wypróbować :)

Sama nie wiem

Hmmm krem z polecenia Pani Dermatolog,przez pierwszy miesiąc byłam zadowolona,jednak czarł szybko prysł w kolejnym miesiącu stosowania,początkowo krem nie pozostawiał tłustego filmu,nie zapychał, sprawdzał sie w 50 % jako nawilzacz ( słabe nawilżenie, ale było ok) i pod makijaz również,jednak musiałam go odstawić, pojawiło się niemiłosiernie świecenie skóry i zawsze nowy wyprysk,a stosuje go jedynie na dzien,takze albo skóra sie szybko przyzwyczaiła,albo jakas reakcja alergiczna bo niekiedy szczypie mnie po nim skóra twarzy

Lubimy się bardzo!

Od jakiegoś czasu intensywnie poszukuję mocno nawilżających kremów do cery mieszanej, trądzikowej ale z tendencją do odwadniania. Przeszłam już przez wiele produktów, ale ten zostanie u mnie na dłużej. Potrzebowałam czegoś ponieważ jestem po kuracji antybiotykiem na trądzik i moja skóra zaczęła się łuszczyć. Początkowo nie byłam zadowolona z nawilżenia, jakie dawał. Postanowiłam więc poczytać recenzje i wiele osób pisało, iż trzeba dać mu trochę czasu. Lekko poirytowana smarowałam więc dalej i faktycznie po ok 2-3 tygodniach skora zaczęła być bardzo fajnie nawilżona i miękka. Nie było to jednak takie krótkotrwałe uczucie nawilżenia jak przy innych produktach, ale otrzymywało się ono przez cały czas, nawet po myciu twarzy. Zwykle musiałam szybko nałożyć jakiś preparat a tutaj zupełnie nie odczuwałam żadnego ściągnięcia czy dyskomfortu. Skóra stała się jakby wypełniona, sprężysta i pełna blasku. Moja skora jest bardzo wrażliwa na zapychanie ale w przypadku tego kremu nic takiego nie wystąpiło, nie spowodował u mnie też żadnych nowych wyprysków.
Krem ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza i całkiem nieźle wchłania. Przy niewielkie ilości produktu wchłanianie jest niemal całkowite, jeśli zaś nałożymy go więcej to na twarzy zostaje lekko śliska warstewka. Przy zbyt dużej ilości nałożonego produktu może się rolować - mnie zdarzyło się to tylko raz kiedy chciałam zużyć już do końca zawartość opakowania.
Aktualnie mój nr 1 w kwestii nawilżenia - jestem w trakcie kolejnego opakowania i jeśli nic się nie zmieni pozostanie ze mną na dłużej. .

Narazie jedyny

Mam problematyczną cerę przez co ciągle szukam Tego Idealnego. Jest to krem, którego trzeba używać przez dłuższy czas żeby odczuć nawilżenie, ale działa! Jest lekki, szybko sie wchłania, ma przyjemny zapach i dobrze nakłada się na niego makijaż. Wydaje mi się że rzeczywiście nieco redukuje niedoskonałości.