Under Twenty, Anti Acne!, Matujący krem normalizujący o działaniu antybakteryjnym

Zawarty w kremie 2% kwas migdałowy reguluje produkcje sebum, wykazuje silne działanie antybakteryjne, działa na skórę złuszczająco i regenerująco. Witamina PP jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania skóry - przyspiesza proces regeneracji, zapobiega szkodom wywoływanym przez promieniowanie UV oraz przebarwieniom potrądzikowym. Mikrogąbeczki adsorbują nadmiar sebum i pozostawiają skórę matową przez długi czas.

na noc
krem
w tubce
50 – 100ml

u mnie się sprawdził

Krem pachnie lekko truskawkowo, ma konsystencję musu. Mimo, że od razu po nałożeniu nie zostawia skóry w ogóle matowej, to sprawia, że sebum spod makijażu nie wychodzi tak szybko jak bez niego.

Dawał radę

Używałam tego kremu przez bardzo długi czas i u mnie naprawdę dobrze się sprawdzał. Robił, wszystko, co obiecywał producent, przy tym był lekki i nie zapychał.

DZIAŁANIE
Matował, normalizował i walczył z niedoskonałościami, choć to ostatnie z marnym skutkiem. Po zastosowaniu tego kremu około pół dnia moja buzia była ładnie matowa, nie świeciła się. Krem po nałożeniu od razu się wchłaniał, nie zostawiał tłustej warstwy i nie zapychał. Normalizował nadmiar sebum, ale tylko przez kilka godzin. Co do niedoskonałości to nie zauważyłam większego efektu. Pryszcze pojawiały się nadal, aczkolwiek szybciej znikały.

Kiedyś był to mój podstawowy kosmetyk do pielęgnacji twarzy. Teraz znam już dużo lepsze kremy w tej samej cenie.

Uczula

Kupiłam go szukając zamiennika mojego ulubionego kremu z under20 nawilżająco-matującego, który zniknął z półek sklepowych, ten o mniejszej pojemności a w dodatku droższy, więc spodziewałam się czegoś super. Zawiodłam się i to bardzo. Krem uczulił mnie, używałam go tydzień zanim się zorientowałam, że to jego sprawka, bo nie podejrzewałam bym go o robinie krzywdy. Efekt był taki, że przez miesiąc chodziłam z licznymi, okropnymi wielkimi krostami na policzkach, bliznę po stanie zapalnym wielkości piędziędziesięcio-groszówki mam do tej pory(jakie pół roku bo tej akcji). Zużyłam tego diabła jak krem do stóp, żeby żadnej szkody mi już nie wyrządził. Ja nie polecam, będę go omijała szerokim łukiem, plus taki, że ładnie pachniał i dobrze wyglądał pod makijażem.

Wspominam go z sentymentem

Kiedy byłam dużo młodsza dość długo go używałam. Jak najbardziej spełniał swoje zadanie - matował cerę. Tyle, że efekt nie utrzymywał sie zbyt długo. mogę jednak zdecydowanie przyznać, że w czasie gdy go używałam, miałam dużo mniej wyprysków.

Słaby

Producent obiecuje zmatowienie. Można powiedzieć że tak jest tylko szkoda że po 5 minutach cera już się świeci. W składzie pełno chemii. Jeśli chodzi o działanie normalizujące to no raczej średnio.

Dobry

Dobry krem, w miarę matuje a efekt utrzymuję się dosyć długo. Polecam go posiadaczką cery tłustej i mieszanej. Niestety nie ma wpływu na zmiany skórne. Ogólnie polecam!

Całkiem dobry

Krem kupiłam zachęcona przez jedną z blogerek. Nie mogę powiedzieć, że mnie zachwycił, ale na pewno zrobił dobre wrażenie. Bardzo dobrze matuje, uzywam go na strefę T. Zauważyłam też, że odkąd go stosuje mam o wiele mniej wyprysków i różnych krostek. Do tego świetnie pachnie. Dla mnie to troche zapach truskawki. Jest wydajny. Nie potrzeba go wiele, żeby pokryć całą twarz. Szybko się wchłania, więc jeżeli chcemy użyć go pod makijaż, nie musimy długo czekać . Ma wygodne opakowanie, które pozwala wycisnąć tyle produktu, ile chcemy.

Porównywalny z Normaderm Vichy

Kiedy jeszcze łudziłam się, że dzięki kremowi mogę pozbyć się niedoskonałości, kupowałam Normaderm, którego cena jest, jak wiadomo, dość wysoka, bo jakieś 50 zł na necie. Krem przede wszystkim fajnie matowił mi skórę pod makijażem. Potem przez przypadek kupiłam Under Twenty i stwierdziłam, że niepotrzebnie przepłacałam, bo ma on praktycznie takie samo działanie jak osławione Vichy, a kosztuje... 15 zł. Używam go od kilku lat, teraz potrzeby mojej skóry trochę się zmieniły, jest bardziej skłonna do wysuszania, a ten krem jest trochę za lekki, ale i tak go mam i sięgam na dzień, codziennie lub co parę dni.

Jest ok

Ma bardzo ładny zapach. Świetnie matuje i pozostawia skórę gładką. Wygodne opakowanie. Jak dla mnie - bardzo wydajny.
Niestety, poza matowaniem nie zauważyłam poprawy cery.

Taki sobie

Nie zachwycił mnie. Pokładałam w nim większe nadzieje. Daje lekki efekt zmatowienia, ale nic poza tym. Pod podkład się nie nadaje, strasznie się roluje, co oznacza, że nie może porządnie się wchłonąć.

+ lekki efekt zmatowienia

- nie nadaje się pod podkład
- roluje się
- drażni mnie jego zapach, kojarzący się z truskawkowym syropem na kaszel

Dobry krem matujący

Mimo wieku już nie under 20 skupiłam się na ten krem po przeczytaniu informacji na opakowaniu. Szukałam czegoś dobrze matującego i nadającego się pod makijaż.

Krem zamknięty jest w higienicznej tubce, łatwo można dozować ilość.
Krem jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystaczy na posmarowanej całej twarzy. Ma inna konsystencję niż inne znane mi kremy do twarzy. Jest taką jakby pastą z wyczuwalnymi drobinami. Krem szybko wchłania sie do matu, można szybko nakładać makijaż. Zapach przypomina mi gumę balonową.

Krem nawet długo matuje moją problematyczną cerę. Lekko nawilża. Wygładza skórę, działa jak baza pod makijaż. Nie nastawiałam się na jakieś działanie przeciwtrądzikowe, więc nie zwróciłam uwagi czy coś dzieje się z moją cerą. Składniki na pewno coś robią, m. in. mój ukochany kwas migdałowy.

Szkoda że w składzie nie znalazły się żadne filtry przeciwsłoneczne.

Jeżeli ktoś szuka dobrze matującego kremu na dzień, nadającego się pod makijaż, jest to krem dla niego. Na pewno się nie zawiedzie.

Super

Mam problem z nadmiernie przetłuszczającą się cera w strefie T. Ten krem dobrze sobie radzi ze zmatowieniem i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie wiem natomiast czy radzi sobie z trądzikiem, gdyż nie mam takiego problemu.