Eveline, Face Therapy Professional, 8w1 Total Action, Chłodząca maseczka+peeling do twarzy, szyi i dekoltu

Multifunkcyjna, maseczka+peeling 8w1 z efektem chłodzącym oparta na kompozycji składników aktywnych, które wygładzają cerę, nawilżają i odżywiają. Nadają jej elastyczność i sprężystość, jednocześnie redukując niedoskonałości. Zawarte w maseczce drobinki usuwają martwy naskórek, dzięki czemu skóra wygląda świeżo, a formuła zapewnia orzeźwiający, chłodzący efekt.
Total Renewal Complex wygładza cerę, przywraca elastyczność i jędrność, koryguje niedoskonałości.
Kaolin \złuszcza martwy naskórek, oczyszcza skórę i przywraca jej świeży wygląd.
Alantoina nawilża, pobudza regenerację skóry, wygładza, zmiękcza i uelastycznia. Łagodzi podrażnienia.
Olejek arganowy regeneruje i odżywia cerę, usuwa oznaki zmęczenia. Odmładza i wygładza.
Algi laminaria wygładzają, ujędrniają i odżywiają skórę, redukują niedoskonałości cery.
Olejek migdałowy bogaty w witaminę A i E opóźnia procesy starzenia się skóry.

klasyczne
Cera
dojrzała
w saszetce
<50ml
krem

najlepsza

Moja ulubiona maseczka. Jest bardzo wydajna bo jedna saszetka starcza mi na 2 użycia. Maseczka daje cudowne uczucie chłodu, po zmyciu skóra jest dobrze nawilżona przez długi czas.

bardzo dobra maseczka

+ wygładza
+ rozświetla skórę
+ nawilża, a przynajmniej nie wysusza
+ pięknie pachnie
+ napina skórę
+ nie kosztuje wiele, czasem jest w przecenie
+ starcza na 2 , 3 użycia ( na twarz i szyję, bez dekoltu)

Bez rewelacji

Maseczka chłodzi i sprawdza się jako delikatny peeling, delikatnie wygładza i minimalnie nawilża. Co do 8w1 to:
1 Utrata elastyczności - nie zauważyłam nawet minimalnej poprawy w tej kwestii.
2 i 3 Zmarszczki i linie mimiczne - nie liczyłam, że to się poprawi i tak też było, zero efektu.
4. Zachowany owal twarzy - póki co nie mam z tym problemów.
5. Szara i zmęczona cera - tutaj jest lekka poprawa, skóra jest odświeżona i nie wygląda na bardzo zmęczoną.
6. Odwodnienie skóry - minimalny efekt nawilżenia jest ale naprawdę bardzo niewielki.
7 i 8 Nierównomierne koloryt i przebarwienia - tutaj akurat zero działania.

Ogólnie uważam, że maseczka nadaje się dla osób chcących odświeżyć cerę,jeśli ktoś szuka bardziej kompleksowego działania to niestety ja go w tym produkcie nie znalazłam.

Dobry produkt, ale bez rewelacyjnego działania

Maseczka jest bardzo przjemna w uzyciu, choc przyznam szczerze, ze liczylam na wiekszy efekt chlodzacy, poniewaz nie wyczuwam go prawie wcale. Maseczka jest dosc gesta, ma w sobie wyczuwalne drobinki, idealne do deliaktnego peelingu. Maseczka ma przyjemny zapach. Plusem jest rowniez to, ze nie zastyga na twarzy, latwo sie ja zmywa bez brudzenia lazienki. Maseczka pozostawia skore wygladozna, miekka w dotyku. Jest wydajna, bo 1 saszetka wystarcza na kilka uzyc. Kupiłam ja za ok. 2.20 zł, więc cena przyjazna każdemu portfelowi ;) Co do obietnic producenta:
1. Utrata jedrnosci i elastycznosci - moja skora jest jeszcze mloda, wiec nie mam z tym problemu, jednak skora jest gladka i miekka po uzyciu produktu
2 i 3. Zmarszczki i linie mimiczne - uwielbiam sie usmiechac, wiec czasem mowie, ze zmarszczki powstaja glownie z tego powodu. Maseczka nie zrobila z nimi raczej nic, ale na to nie liczylam.
4. Zachwiany owal twarzy - nie mam z tym problemow, wiec nie jestem w stanie tego ocenic
5. Szara i zmeczona cera - po uzyciu maseczki skora jest wyraznie rozswietlona, wyglada promienniej, wiec producent spelnia obietnice
6. Odnowienie skory - no coz, w te obietnice nie wierzylam od poczatku, bo sama maseczka to raczej za malo
7. Nierowny koloryt - maseczka minimalnie poprawia koloryt skory, mysle, ze przy dluzszym stosowaniu moglaby sie sprawdzic dobrze jesli chodzi o ta funkcje
8. Przebarwienia - na mojej twarzy wystepuja liczne przebarwienia, glownie potradzikowe, ale maseczka nie robila z nimi nic, sa takie jak przed jej zastosowaniem.

Przyjemna

Maseczka jest gęsta, biała, o delikatnym, przyjemnym zapachu. Przyjemnie się ja nakłada i nie zasycha na twarzy. Efekt chłodzący wyczuwam tylko podczas nakładania, później już nie, a szkoda. Maseczka zawiera dodatkowo drobinki peelingujące. Jestem bardzo zadowolona z efektów- skóra jest miękka, gładka, promienna i świeższa. Jest bardziej jędrna i napięta. Dodatkowo przyjemnie zmatowiona ale nie wysuszona. Efekt matu utrzymuje się przez dobrych kilka godzin. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

jest dobrze

Nie będę wnikać w tendencję firmy Eveline w robienie tych wszystkich produktów 8w1. Efekt chłodzący jest tak delikatny, że niemal niezauważalny. Peeling dobrze radzi sobie z martwym naskórkiem. Skóra jest przyjemnie wygładzona, miękka i odpowiednio nawilżona. Produkt ślicznie pachnie.
Będę jeszcze po nią sięgać.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki.

Bardzo dobra maseczka!

Maska bardzo przypadła mi do gustu. Cera była po niej wygładzona, pory zmiejszone co było widać gołym okiem, efekt takiego przyjemnego nawilżenia i wygładzenie utrzymuje się kilka dni, nie uczula, drobinki peelingujące naprawdę dobrze sobie radzą z martwym naskórkiem i delikatnie, a jednak skutecznie go złuszczają. Zapach jest przyjemny, taki lekko owocowy.
Jedyne za co odejmuję pół gwiazdki to brak tego chłodzącego efektu.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowa saszetka

przyjemny produkt :)

Kupiłam maseczkę-peeling ze względu na promocję w Rossmannie za 1,99 :) Jest naprawdę super:

- nawilża skórę
- brak jakiegokolwiek szczypania czy podrażnień
- fajna konsystencja, dosyć gęsta z wyczuwalnymi drobinkami
- delikatnie i skutecznie złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest wygładzona i oczyszczona
- wystarczy na 2 aplikacje
- czy daje efekt chłodzący? nie zauważyłam i za to odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka