Eveline, Laser Precision, Bezalkoholowy oczyszczający tonik miceralny

Eveline, Laser Precision, Bezalkoholowy oczyszczający tonik miceralny

Bezlakoholowy Oczyszczający Tonik Miceralny. Formuła toniku miceralnego oparta jest na kwasie hialuronowym, działającym w synergii z kolagenem i algami laminaria oraz PhytoCellTec - roślinnymi komórkami macierzystymi. Preparat tonizuje i odświeża skórę. Przywraca prawidłowy poziom nawilżenia i utrzymuje go przez wiele godzin, wiążąc wodę i zapobiegając jej utracie z naskórka, wygładza i ujędrnia.
Bogata receptura:
Micele - usuwają zanieczyszczenia i makijaż z powierzchni skóry.
bioHyaluron Complex - nawilża, wygładza i uelastycznia skórę, pozostawiając ją miękką i dogłębnie nawilżoną.
Acacia Collagen - składnik aktywny, który uzupełnia niedobory naturalnego kolagenu i przyspiesza jego produkcję w skórze. Posiada właściwości nawilżające, ujędrniające i napinające.
Algi laminaria - rewitalizuje i nawilża oraz wzmacnia strukturę skóry, czyniąc ja sprężystą i jędrną.
PhytoCellTec - roślinne komórki macierzyste poprawiają witalność i żywotność komórek skóry oraz pomagają zachować młody wygląd.
Produkt testowany dermatologicznie.

Świetny dozownik

Produkt dobrze odświeża skórę, napina ją i przywraca odpowiednie nawilżenie. Skóra jest po nim gładka i oczyszczona. Fajnie się sprawdza przed nałożeniem kremu lub makijażu. Ma świetny dozownik w postaci pompki - dzięki niej nie mam możliwości wylania zbyt dużo płynu na wacik, co czest się zdarza w przypadku tradycyjnych opakowań .
Nie zawiera parabenów i jest bezalkoholowy, użycie go w okolicach oczu nie wywołuje jakichkolwiek podrażnień. Jest bardzo wydajny

Świetny produkt

Powiem szczerze, że sprawdza się do tej pory świetnie, a użyłam go już ponad połówkę. Formuła oparta na kwasie hialuronowym. Świetnie odświeża i tonizuje skórę. Napina skórę i przygotowuje do nałożenia makijażu. Najbardziej atrakcyjnym aspektem toniku jest opakowanie z wygodną pompką, które uniemożliwia wylewanie. Umożliwia to również wydobywanie odpowiedniej ilości produktu. Toniki niezabezpieczone, często lubią się nadlać. Jestem bardzo zadowolona.

jestem na tak:)

Jestem bardzo zdziwiona poprzednią recenzją - a przede wszystkim oceną konsystencji toniku. Obawiam się,że recenzentka mogła trafic na produkt wadliwy, źle przechowywany...Mój tonik absolutnie nie przypomina kisielu! Ma konsystencję wody.
Używam go tylko i wyłącznie jako produktu do odświeżenia twarzy, dopełnienia demakijażu, wyrównania pH skóry przed nałożeniem kosmetyku pielęgnacyjnego ( nie oczekuję więc np. właściwości przeciwzmarszczkowych). Sprawdza się świetnie. Nie wysusza, szybko się wchłania,właściwie, jak dla mnie nie pachnie. A jego dozownik jest rewelacyjny! Dzięki pompce nie mam możliwości wylania zbyt dużo płynu na wacik, co czasami zdarza się w przypadku tradycyjnych opakowań - bardzo dobrze oceniam jego wydajnośc.

Używam tego produktu od: w trakcie 1ej butelki
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka - w użyciu

dziwny produkt

Produkt ma bardzo dziwną konsystencję - rzadkiego kisielu - jest lepki i pozostaje ta lepkość na twarzy. Dobrze zmywa makijaż ale na mojej cerze po niedługim czasie zaczyna się świecić i skóra jest tłusta. Plus za zapach i kolor. Opakowanie niestety niepraktyczne - z pompki jednorazowo wydobywa się za mało produktu i trzeba dużo razy naciskać aby nabrać odpowiednią ilość. Dlatego przelałam do opakowania po toniku z tradycyjnym zamknięciem. Cena do przyjęcia jednak to produkt nie dla mnie - ani to tonik, ani płyn micelarny. Jego konystencja bardziej nadawałaby się na płyn do mycia twarzy. To jeden z nielicznym produktów Eveline, z których nie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe