Bath & Body Works, Paris Amour, Body Lotion (Balsam do ciała)

Bath & Body Works, Paris Amour, Body Lotion (Balsam do ciała)

Balsam do ciała. Szybko się wchłania, nadając skórze delikatny zapach i zapewniając codzienne nawilżenie. Jego formuła zawiera dużą dawkę witaminy E, olejek Jojoba oraz nawilżające masło Shea. Zapach to francuskie tulipany, musująca mandarynka, truskawka, frezja, kwiat jabłoni, różowy szampan oraz francuska wanilia, mleczko kokosowe i piżmo.

nawilżające
balsamy
zapachowa
w butelce
100 – 250ml

Perełka wśród balsamów

Czymś co na pewno wyróżnia balsamy bath&body works jest piękna szata graficzna i cudowne zapachy. Jego zapach jest naprawdę fantastyczny! Ten dostałam w prezencie i już od pierwszego użycia zakochałam się :) Balsam ma raczej gęstą konsystencję. Jego słodko kwiatowy zapach długo utrzymuje się na skórze, skóra jest dobrze nawilżona, wygląda jędrnie i zdrowo. Co ważne balsam nie zostawia tłustej warstwy, nie lepi się i nie brudzi ubrań. Również skład produktu jest bardzo zachęcający. Znajdziemy tam witaminę B5, E, sok aloesowy, czy masło shea. Zauważyłam, że koi podrażnienia po goleniu zapewne dzięki aloesowi w składzie. Polecam każdemu :)

Dobry produkt.

Balsam dostałam w prezencie. Po pierwsze - zapach ♥ najpierw jakoś nie byłam przekonana, coś mnie w nim drażniło, ale z czasem zaczęłam go uwielbiać :D utrzymuje się długo na skórze.
Konsystencja dość lekka, łatwo się rozprowadza, wchłania szybciutko i nie zostawia tłustego filmu.
Balsam nie nawilża jakoś spektakularnie, ale mnie to wystarcza, do codziennego stosowania jak znalazł.
Opakowanie poręczne, nie ma problemu z wydobyciem i zużyciem produktu do końca.
Czy kupiłabym ten balsam \'samodzielnie\'... wątpię. Cena jest jednak nieco wysoka. Znam równie dobre balsamy, dwukrotnie tańsze ;)

Używam tego produktu od: już nie używam