Babaria Natural Cosmetics, Make up Remover Towels with Aloe Vera (Chusteczki do demakijażu)

Pojemność 20 szt

Delikatne dla skóry chusteczki zastępujące mleczko, balsam tonizujący oraz płyn do demakijażu oczu. Łatwe w użyciu i skuteczne w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń z twarzy. Zaawansowana emulsja oczyszczająca nawilża i zmiękcza skórę. Szybkie, skuteczne oraz niewiarygodnie wygodne w użyciu.
Pozostawiają poczucie świeżości, łagodzą podrażnioną skórę i przygotowują do dalszej pielęgnacji. Chusteczki są idealne do użycia podczas podróży. Lżejsze i łatwiejsze w użyciu. Aloes pomaga utrzymać nawilżenie Twojej skóry. Aktywnie utrzymuje idealną równowagę nawilżenia skóry. Delikatnie perfumowane. Do stosowania zarówno rano i wieczorem. Nadają się do wszystkich rodzajów skóry.

całkiem w porządku

Produkt kupiłam na wyspach kanaryjskich, gdzie kosztował 2,50 euro. A że tam aloes przoduje, to skusiłam się na kupno kosmetyku z jego zawartością i nie zawiodłam się. Chusteczki delikatnie pachną tą rośliną, makijaż zmywają całkiem przyzwoicie, nie pozostawiają tłustej warstwy na skórze. Jedynym minusikiem to fakt, iż nie są bardzo obficie nasączone substancją do demakijażu, ale i tak jestem pozytywnie do nich nastawiona :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte