Magic Spa, Peeling cukrowy do ciała `Lawendowe ukojenie`

Magic Spa, Peeling cukrowy do ciała `Lawendowe ukojenie`

Peeling cukrowy do ciała z naturalnym olejkiem z lawendy. Kryształki cukru intensywnie złuszczają martwy naskórek oraz idealnie wygładzają ciało. Skóra staje się niezwykle gładka, jedwabiście miękka i nawilżona. Unikalna kompozycja zapachu lawendy z regionu Prowansji otuli nas przyjemnym zapachem, pozwoli odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę.

Wszystko super

Peeling Farmony dostałam w prezencie, bardzo lubię kosmetyki tej firmy także kiedy poczułam jego piękny lawendowy zapach postanowiłam zrobić sobie małe wieczorne spa.

Nie przeszkadza mi parafina w takich produktach, podczas chłodniejszych dni moja skóra wręcz potrzebuje takiej lekkiej tłustej otoczki aby się nadmiernie nie przesuszać.

Zalety:

- przepiękny relaksujący zapach lawendy

- bardzo miła konsystencja

- bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek

- nie podrażnia

- skóra po użyciu jest bardzo miękka i gładka

- dwa razy zdarzało mi się nie zastosować balsamu czy oliwki po kąpieli i na następny dzień rano skóra była nadal nawilżona bez suchych placków

- po kąpieli skóra pachnie jeszcze kilka godzin

- bardzo ładne opakowanie

- w miarę wydajny (stosowałam raz w tygodniu)

Wady:

- szklane opakowanie - musiałam uważać aby nie upuścić słoiczka bo moja pólka pod prysznicem jest bardzo wąska

- peeling trochę uciekał mi z ręki i ze skóry podczas masowania i niewielkie ilości lądowały w brodziku niestety

Za te wady odjęłam tylko pół gwiazdki, ponieważ produkt tak mi umilał wieczorną pielęgnację, że jestem w stanie mu to wybaczyć.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc i 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

moje odkrycie

odkrylam je w jenym spożywczym markecie i pomyslam trzeba spróbowac ;)
ładnie pachnie, porzadnie złuszcza baskorek a skora zostaje mila w dotyku, gładka i nawilżona. bardzo wydajny i kosztuje ok 20zl za słoik.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Można spróbować...

Dość spore drobinki cukru zanurzone są w gęstej, żelowej masie o fioletowym zabarwieniu. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Pachnie przyjemnie i delikatnie, nuta lawendy jest wyczuwalna. Opakowanie, choć szklane i ciężkie, jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200g

dobry produkt

Produkt godny polecenia -to, jeden z moich ulubionych peelingów do ciała. Dobrze złuszcza martwy naskórek, wygładza skórę i nawilża chociaż ja zawsze po kąpieli używam jeszcze balsamu. Peeling ma przyjemny zapach, polecam wypróbować go razem z olejkiem do kąpieli z tej samej serii.

Używam tego produktu od: września 2014
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo przyjemny peeling w o pięknym zapachu i opakowaniu

Uwielbiam lawendę. Tak więc nic dziwnego, że kupiłam właśnie ten peeling.

Wygodny, bardzo elegancki słoik. Opakowanie warto zachować. Ten kwiatek nie spada, a dodaje opakowaniu uroku. Bez problemu się odkręca. Szkło jest grube, więc peeling się nie stłucze.

Tak pachnie lawenda. Jest goryczkowato, nie słodko, mocno kwiatowy. Czuję się używając tego peelingu jakbym była w Prowansji.

Działanie:
Konsystencja jest kremowa, zbita. Ma mnóstwo drobinek, które nieźle dają popalić. Może nie jest to wybitny ździerak, ale i tak kolegę polecam. Drobinki się nie rozpuszczają. Dobrze ściera naskórek. Może nie robi efektu czerwonej skóry jak przy cyamonowym też Farmony (seria Sweet secret), ale i tak jest nieźle. Nawilża skórę zostawiając na niej lekki "film". Moje nogi nie znoszą zimy, bo się mocno wysuszają - po użyciu peelingu skóra jest gładka i nawilżona

Cena:
Peeling nie kosztuje zbyt dużo. Jak dla mnie 26zł za duże opakowanie peelingu o pięknym zapachu i w eleganckim słoiku to nie jest wiele.

Polecam ten peeling.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc