Colgate, Whitening (Wybielająca pasta do zębów)

Colgate, Whitening (Wybielająca pasta do zębów)

Pasta do zębów Wybielająca łagodnie usuwa przebarwienia powierzchni zębów, aby przywrócić im naturalną biel. Wzmacnia zęby i chroni przed próchnicą. Posiada wspaniały, odświeżający smak.

Nic ciekawego

Pastę kupiłam w popularnym hipermarkecie w cenie trzech złotych. Starczyła mi ona na około miesiąc codziennego użytkowania, tak więc jej wydajność jest jak najbardziej w porządku.
Posiada ona wygodną, miękką tubkę, z której łatwo wydobyć produkt. Dodatkowo zapakowana jest w kartonik.
Jej konsystencja jest dość dziwna, z jakimiś mini drobinkami, czy proszkiem? Plusem jest natomiast to, że dobrze się pieni.
Pasta ma lekki, miętowy smak. Jest ona nieco słodkawa, co nie przypadło mi do gustu. Efektu wybielania brak. Nie dała mi ona 100% czystości i porządnego odświeżenia, zatem nie zdecydowałabym się na jej ponowny zakup

klasyczna pasta

Plusy:
- ma dobry miętowy smak, nie za mocny
- odświeża
- dobrze się pieni
- jest tania
- opakowanie ok

Pasta jest dobra, niestety nie wybiela nawet optycznie

Bez szału

Używam i używałam wielu past od Colgate, ale ta mnie nie porwała. Nie wybiela na tyle, ile bym tego oczekiwała po paście do zębów. Odświeża jamę ustną, ale wysusza niestety, a to ją całkowicie dyskwalifikuje. Nie pieniła się dostatecznie, więc odświeżenie było pozorne, bo miałam uczucie, że zęby są nie do końca domyte. Cena jest niska, więc możecie spróbować, ale bez efektu wow. 3-4zł w promocji to naprawdę niska cena. Jednak spektakularnych efektów nie zrobi.

Cena i jakość

Pasta mimo niskiej ceny bardzo dobrze się pieni, jest wydajna, ładnie pachnie. Delikatnie oczyszcza zęby i pozostawia uczucie świeżości w ustach. Polecam!

średnia

Spodziewałam się czegoś lepszego po marce Colgate. Pasta dość średniej jakości, myje co prawda zęby, ale z pewnością ich nie wybiela. Wydajna, o lekkim miętowym zapach, przeciętna cena, dostępna w marketach i wielu drogeriach.

nie taka zła

Dostałam tą pastę kiedyś w gratisie do zakupów i muszę przyznać, że jestem z niej całkiem zadowolona.

Tubka jest wygodna. Pasta ma biały kolor i bardzo gęstą konsystencję. Pieni się super. Ma delikatnie miętowo-słodki smak. Dobrze odświeża. Wydaje mi się, że ma w sobie jakieś drobinki, bo myjąc nią zęby wyraźnie czułam jak pasta trze o szkliwo. Nie wpłynęło to jednak na jakiekolwiek podrażnienia. Pasta nie nasiliła również mojej nadwrażliwości, a dużo past to robi.
Efektu wybielenia nie zauważyłam, ale też nie wierzę w wybielającą moc past.

Tu mamy dobry produkt w dobrej cenie. Polecam spróbować.

Tynkowa gęstość

Pierwszy raz spotkałam się z tak specyficzną pastą. Kupił ją mąż, gdyż była w promocji za dosłownie grosze, ale może powinno nas to zastanowić.
Ma gęstą konsystencję i mam wrażenie, zarówno w smaku jak i "na oko" jakby ta pasta była wymieszana z kredą. Doczytałam na opakowaniu, że wyprodukowano ją w Chinach i nieco mnie to zestresowało.
Pieni się mocno, ale nie oczyszcza porządnie i nie odświeża prawie nic. Koniecznie muszę po niej użyć płynu do płukania ust, najlepiej mocnego, a za takimi nie przepadam, więc korzystam z tej pasty sporadycznie, leży jako zapasowa. Wybielenia i tak nie zaobserwowałam i jakoś w nie nie wierzę.

Nie odświeża

Pasta ma mało intensywny, miętowy smak. Nie czuję po jej użyciu żadnego specjalnego odświeżenia. Co do wybielania to używam jej za krótko, by to ocenić.

Raczej nie

Pasta jest bardzo tania (zaplacilam 2,99), wiec nie radze spodziewac sie sprktakularnych efektow, tak jak to zaznaczyly popredniczki. Jest to raczej przecietna pasta, do ktorej juz nie wroce.

+ tania
+ ogolnodostepna
+ duza pojemnosc
+ nie wycieka z tubki
+ nie splywa ze szczoteczki

- słabo odswieza
- niedokladnie oczyszcza

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

nie wybiela

Bardzo tania pasta i dlatego nie oczekiwałam po jej zastosowaniu spektakularnych efektów. Sądziłam jednak, że spisze się nieco lepiej:

- nie wybiela
- brak odczucia dokładnego oczyszczenia zębów z osadów
- krótkotrwałe uczucie świeżości po umyciu zębów

Niestety zęby nie będą wybielone, tego efektu nie ma nawet tuż po myciu.

Biorąc jednak pod uwagę cenę - lepsza taka pasta niż żadna oczywiście! Smak pasty w porządku, konsystencja też, jednak stosowanie jej nie poprawi wyglądu naszego uśmiechu. Lepiej wydać więcej...

Używam tego produktu od: paru miesięcy

jak tania guma miętowa

Bardzo lubię pasty Colgate i większość,oprócz ziołowych,mi pasuje,ale tej nie lubię. Ma smak jak tania guma miętowa w drażetkach. W ogóle nie odświeża oddechu. Mogą nią myć rano zęby 2-3 razy i nadal czuję się nie świeżo.
Tak samo nie czuję,by oczyszczała dobrze zęby z osadu.
Za to jest gęsta i dobrze się pieni.

Nie kupię jej ponownie.

Używam tego produktu od: ok.2 tyg.