Idunn Naturals, Peeling cukrowy do ciała `Aspar`

Idunn Naturals, Peeling cukrowy do ciała `Aspar`

Peeling cukrowy Aspar - połączenie naturalnie peelingującego cukru z olejem ryżowym, migdałowym oraz masłem shea. Naturalny peeling cukrowy wzbogacono dodatkiem oślego mleka. Naturalny cukier to najdelikatniejszy peeling dla skóry. Pod wpływem masowania wilgotnej skóry kryształki cukru rozpuszczają się, ścierając obumarły naskórek, równocześnie poprawiając krążenie krwi. Zawarte w peelingu oleje i masło shea pozostawiają na skórze przyjemny film, który doskonale nawilża i uelastycznia skórę oraz sprzyja jej regeneracji.

czuć produkt na skórze

peeling zawiera drobinki cukru, które od razu po nałożeniu są odczuwalne na skórze. Nie trzeba dużej ilości produktu, zeby pokryć ciało, to zdecydowanie na plus. aplikacja też nie jest jakoś skomplikowana, czuć od razu że peeling pracuje. Po zmyciu, skóra jest dosyć delikatna, zdecydowanie polecam produkt dla osób z normlaną skórą. Wydaje mi się że peeleing może być dosyć korozyjny dla osób ze skórnymi problemami

Warto spróbować...

Dość spore drobinki białego cukru zanurzone są w warstwie olejowej. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Pachnie przyjemnie. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml