Venita, Arctic Natural Care, Ochronny krem do rąk z oliwą z oliwek

Venita, Arctic Natural Care, Ochronny krem do rąk z oliwą z oliwek

Serię specjalistycznych kremów ARCTIC charakteryzują właściwości ochronne składników, znakomicie zabezpieczające skórę dłoni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz, słońce czy woda. Krem do rąk ochronny - z oliwą z oliwek bogatą w składniki mineralne i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) oraz witaminą E.

krem
kremy do rąk
nawilżające
zapachowa
50 - 100ml

Pozytywne zaskoczenie

Kremów do rąk używam często i zawsze mam kilka. Ten kupiłam przez internet ze strony producenta, gdyż jest słabo dostępny. W swoim składzie zawiera mocznik na wysokim, drugim miejscu. Krem znajduje się w poręcznej tubce, posiada zamykanie typu "klik", łatwo się otwierające i nie sprawiające żadnych problemów w użytkowaniu. Bardzo dobrze nawilża dłonie i sprawia, że są miękkie i gładkie. Krem posiada dość gęstą konsystencję. Bardzo dobrze się go rozsmarowuje na dłoniach i dość szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej, lepiącej warstwy. Krem ma przyjemny zapach i jest wydajny. Ale trzeba uważać gdyż przy wzięciu zbyt dużej ilości kremu może się dłużej wchłaniać i trochę lepić. Polecam.