Bath & Body Works, PocketBac, Pink Chiffon, Anti - Bacterial Hand Gel (Antybakteryjny żel do rąk)

Żel antybakteryjny do rąk bez użycia wody. Zawiera naturalne składniki. Idealny na co dzień i w podróży. Ten niewielki produkt zadba o czystość rąk eliminując 99,9% bakterii. Utrzymuje ręce czyste i świeże, a także pięknie pachnące. Żel szybko wysycha na skórze, nie pozostawiając uczucia lepkości. Zapach szalenie kobiecy, stanowi połączenie różowych płatków kwiatów z szyfonową wanilią.
Produkt zawiera etanol.

odświeżające
zapachowa
żel
<50ml

Tak i nie.

Też tak macie, że najpierw kochacie jakiś produkt, a później macie go dość? Ja miałam tak właśnie z tym. Kilka lat temu kupiłam ten żel i uwielbiałam go, szczególnie za zapach. Gdy kupiłam go po raz drugi na początku była między nami miłość, ale gdzieś w połowie opakowania miałam dość zapachu.

słodki. Nawet bardzo słodki. Jak już wspomniałam najpierw uwielbiałam, a później miałam go dość. Czuć go na dłoniach przez pewien czas.

Sam żel nie klei rąk, szybko się wchłania i ,,myje", gdy nie mamy możliwości umycia rąk.

Plus za małe opakowanie, które zmieści się do nawet najmniejszej torebki.

Ale... uważam, że cena jest wygórowana do małego opakowania.

Na ten zapach się już nie skuszę, ale na inne jak najbardziej.

Zmęczył mnie ten różowy szyfon.

Pink Chiffon, jest zapachem niejednoznacznym. Z jednej strony rześkim, owocowo- kwiatowym, z drugiej przypomina zapach proszków i płynów do prania.Kiedyś mi się podobał. Ale po jakimś czasie szybko znudził.
Zmęczył po prostu.

+ atrakcyjna szata graficzna , zachęcająca do zakupu, czyż te maleństwa nie wyglądają ślicznie ?
+ ergonomiczne, mobilne opakowanie, które wszędzie się zmieści
+ żelowa konsystencja, którą bez problemu można wydobyć z opakowania
+ nie klei się
+ nie wysusza dłoni
+ przydatny " na mieście", w podróży, wszędzie tam, gdzie nie mamy możliwości umycia rąk
+ spełnia swoją rolę oczyszczająco, dezynfekującą

+/- w miarę przyjemny zapach, który po jakimś czasie nudzi i męczy, jest zbyt syntetyczny

- cena, wysoka, ale do przejścia, poza tym kilka razy w roku sklep organizuje duże obniżki
- niestety, słaba dostępność.