Zoeva, 106 Powder Brush (Pędzel do pudru)

Zoeva, 106 Powder Brush (Pędzel do pudru)

Pędzel Zoeva 106 Powder Brush przeznaczony jest do nakładania pudru, różu i brązera o konsystencji proszku lub kamienia. Doskonale miękka główka wykonana z taklonu idealnie przylega do twarzy i ułatwia wykonanie perfekcyjnego makijażu. Włosie umieszczone w grubiej, metalowej skuwce. Drewnianą rękojeść pędzla Zoeva do pudru wyprofilowano i polakierowano, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy.

do twarzy, do pudru, do pudru brązującego, do różu
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Genialny

Pędzel używam do pudru, na początku wydawał mi się dziwny. Jednak po kilku użyciach dosłownie go pokochałam. Jest mięciutki, idealnie zbity. Podczas prania nie odkształca się. Odpowiednio nabiera produkty prasowane (stay matt i sexy mama), Sam design pędzla jest śliczny, czarny pędzel prezentuje się elegancko i ładnie, Polecam każdemu.

Rewelacja

Świetny do produktów sypkich. Kończę nim makijaż, nakładając na twarz puder ryżowy, do tego ten pędzel jest idealny, kiedy produktem chcemy omieść twarz, w celu utrwalenia.

Do typowego pudrowania, by ukryć niedoskonałości - za miękki.

Przyjemne włosie, łatwe do prania, nie wypadają z niego włoski.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden

Ulubiony!

Idealny pędzel do przypudrowania całej twarzy na raz. Dzięki jego wielkości puder nakłada się bardzo szybko i subtelnie. Makijaż jest utrwalony, ale nie mamy efektu maski z pudru. Łatwo można nim strzepać, wyczyścić twarz, gdy coś się osypie. Nie jest idealny pod oczy, ale tylko ze względu na swój kształ i wielkość. Mnie to akurat nie przeszkadza...
Wygląd i wykonanie to oczywiście klasa sama w sobie jak to w przypadku ZOEVY.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel

Dobry pedzel! Jednak ma wady...

Nie kolekcjonuje pedzli. Potrzebuje do codziennego uzytku jednego pedzla do pudru, bronzera w jednym... Wczesniej uzywalam pedzla z lancrone. Super sie nim rozcieralo bronzer, jednak gdy nakladalam puder to strasznie draznil i normalnie klul moja naczynkowa cere... Zoeva jest bardzo miekki i nie podraznia skory wrazliwej. Jednak jest chyba troche za miekki... Slizga sie po twarzy. Do nakladania pudru jest ok. Jednak do bronzera jest za malo zbity. I nie da sie rozetrzec bronzera... Jednak to pedzel przeznaczony docelowo do pudru wiec chyba nie powinnam sie czepiac:D
Podsumowujac:
Plusy:
-jest miekki
-absolutnie nie podraznia skory wrazliwej
-dobrze sie nim naklada puder
Minusy:
- jest zbyt miekki- slizga sie po skorze
-za malo zbity jesli chodzi o rozcieranie bronzera.
Jednak polecam go dla wrazliwcow:D

bardzo, bardzo

I ja pedzel kupilam za wlasne pieniadze, wiec recenzja nie bedzie sponsorowana. mam stara wersje pedzla, czyli raczka nie jest tyle razy lakierowana i jest ciutke inaczej scisnieta skuwka z raczka padzla.
Bardzo go lubie. Wogole lubie pedzle Zoeva, choc i trafil mi sie jeden czy dwa pedzelkie, ktore dla mnie okazaly sie nieprzydatne, lub mniej wygodne ( np skosnie sciety pedzelek do kresek, dla mnie skos byl za duzy, wiec poszedl na prezent, obdarowana osoba byla zachwycona).
Jak na klasycznie wielkie pedzle, to bardzo lubie wielkosc/dlugosc pedzli Zoeva. Mialam w zyciu wiele roznych marek, ale jesli chodzi o klasyczne pedzle( nie te do mineralow), uwazam Zoeva za ideal. maja idealna dlugosc raczki i w konsekwencji dlugosc calego pedzla tez mi bardziej lezy niz innych klasycznych pedzelkow, ktorych raczki czesto byly mi za dlugie. U Zoeva jest to bardzo dobrze wywazone i pedzle wygodnie leza mi w dloni, zwlaszcza ten pedzel. W tej chwili uzywam kilka ocznych pedzli tej marki, a twarzowe mam schowane i uzywam mineralne odpowiedniki z krotkimi raczkami, jednak od jakiegos czasu rozwazam jednak wyciagniecie Zoevy i na codzien jej uzywania jak za dawnych starych czasow, a krociutkie mineralne pedzelki schowac sobie i miec na wyjazdy. sentyment mnie bierze ostatnimi czasy :-)
Jedno jest pewne, jesli kiedykolwiek zachce mi sie znow pedzla do pudru o klasycznej wielkosci/dlugosci pedzla, to nie bede sie zastanawiac. Jesli moj egrzemplarz ulegnie uszkodzeniu, kupie nowa sztuke :-) Wlosie tez ma dla mnie znaczenie. ze wzgledu na to ze jest sztuczne, kupilam ten pedzel.

Używam tego produktu od: 2011 roku, albo nawet od 2010

Dobry

Kupiłam pędzle Zoeva gdy nie było o nich jeszcze słowa.
Kupowałam online, wszystkie takie piękne i w ogóle.
Owszem są pędzle dobre, niektóre idealne ale większość moich jest przeciętna.
Większość cudownych recenzji powstaje na podstawie rehabilitacji za darmowe prezenty. Wtedy może bym się zachwycała.
Ale po wydaniu kilku stówek z własnej kieszeni mogę powiedzieć na wstępie, że te pędzle są na pewno piękne solidne, jakość bardzo wysoka ale nie wszystkie idealnie spełniają swoją funkcję.
Ale ten pędzel akurat spisuje się bardzo dobrze. Ma dosyć oryginalny kształt jak na pędzel do pudru.
Jakość wykonania na wysokim poziomie, przyjemne bezproblemowe włosie, łatwy w utrzymaniu, w użytkowaniu spisuje się wzorowo, włosie przyjemne.
Osobiście preferuje mniejsze pędzle do pudru, ten jest z tych większych, więc kwestia upodobań.
Jeśli ktoś lubi wielkie pędzle do pudru ten może być ideałem.
W tej cenie i jakości jest to jeden z lepszych pędzli do pudru.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: jeden