Eveline Cosmetics, Spa! Proffesional, Luksusowy balsam do ciała do skóry normalnej i suchej "Argan & Vanilla"

Innowacyjna formuła balsamu do ciała Boost-NUTRITIVE ARGAN & WANILIA oparta jest na bogactwie cennych dla skóry substancji nawilżających i regenerujących. Olejek arganowy, zwany bio-eliksirem młodości, dogłębnie odżywia i uelastycznia skórę.

regenerujące, ujędrniające, nawilżające
balsamy
w tubie

Niegdyś mój ulubiony produkt do ciała!

Uwielbiam ten produkt przede wszystkim za jego zmysłowy zapach oraz efekt, jaki daje na skórze. Bardzo długo używałam go, smarując ciało po kąpieli oraz przed wyjściem na plażę w wakacje. Cudeńko, które mogę z czystym sumieniem polecić!

Jeden z lepszych

Ten balsam kupiłam mojej mamie a także teściowej i obydwie były zachwycone, więc postanowiłam go trochę podkraść. Uważam ze jest to jeden z lepszych balsamów jakich używałam. Skóra jest po nim naprawdę dobrze nawilżona, aksamitnie gładka. Balsam dobrze się wchłania, nie brudzi ubrań. Nawilżenie utrzymuje się naprawdę długo. Ładnie pachnie. Jest wydajny. Bardzo ładne opakowanie. Polecamy we trzy.

3/10

Jestem zwolenniczką kosmetyków o zapachu czystej wanilii.
Zapach mogę ocenić na 5/5, ale niestety nie utrzymuje się przez 24h po użyciu.
Z doświadczenia wiem, że na rynku są dostępne wiele lepiej działające produkty o tym zapachu.

A mi się spodobal

Przede wszystkim ważne jest to że czuć od razu nawilżenie. Nie trzeba dużo nakładać. Balsam jest wydajny. Fajnie pachnie ladnie się rozprowadza skóra po nim jest delikatna w dotyku przyjemnie pachnie I nawilzona

luksusowy? nie!

Balsam bardzo mnie rozczarował brzydkim, nachalnym zapachem. Nie przypomina on w ogóle wanilii, jest chemiczny i ordynarny. Sprawił, że zużyłam pół opakowania
i nie dam rady więcej.

Nawilża słabo, dla mnie niewystarczająco. Konsystencję ma płynną i mało treściwą, słychać jak chlupocze w opakowaniu. Plusem jest szybkie wchłanianie.

Drugim i ostatnim plusem jest przyjemne dla oka złote (jakżeby inaczej) opakowanie, można się nabrać, że faktycznie skrywa luksusową zawartość.
Ja się nabrałam...

Nie dla skóry wrażliwej

O kosmetykach Eveline mam ogólnie dobre zdanie,bo wśród nich można znaleźć wiele fajnych produktów.Niestety ten balsam się do nich nie zalicza.
Już przy pierwszym użyciu jego zapach mnie powalił,oczywiście w sensie negatywnym.Jak dla mnie jest zbyt intensywny,duszący i nachalny.
Konsystencja dość rzadka,bardziej przypominająca delikatne,lejące mleczko.Na plus zasługuje jedynie fakt,iż szybko się wchłania,nie pozostawia tłustej warstwy,nawilża i uelastycznia skórę.Niestety efekt w przypadku skóry suchej jest dość krótkotrwały,a nawet odwrotny od zamierzonego.
Podczas pierwszego zastosowania wieczorem poczułam niewielki dyskomfort w postaci delikatnego swędzenia.Winę zrzuciłam na chlorowaną wodę.Niestety następnego dnia przeżyłam koszmar.Całe ciało podczas pobytu w pracy tak mnie zaczęło swędzieć i momentami piec,iż nie mogłam się doczekać,aż wrócę i wezmę oczyszczający prysznic.Po nim podratowałam się balsamem łagodzącym,który ukoił skórę.Następnego wieczoru znowu sięgnęłam po Eveline.Niestety na drugi dzień powtórka z rozrywki.Od razu powiązałam fakty stwierdzając,iż musi mnie uczulać jakiś składnik zawarty w kosmetyku.Postanowiłam go więcej nie dotykać i wróciłam do sprawdzonego mleczka.Problem zniknął jak ręką odjąć.
Biorąc pod uwagę swoje obserwacje,osobom o skórze bardzo wrażliwej radzę najpierw wypróbować na małym jej fragmencie ,aby w przypadku podrażnienia,nie doznać niemiłych odczuć.
Ja w każdym bądź razie będę ten produkt omijać z daleka.

nie nie nie

Balsam dostałam od mamy, która z powodu zapachu nie była w stanie go używac. Niestety zapach nie ma nic wspólnego z wanilią, jest wyjątkowo silny, utrzymuje się na skórze i czuc go w całym mieszkaniu. Co do nawilżenia to faktycznie nawilża skórę, ale zapach jak dla mnie je dyskwalifikuje.

Nie dla skóry suchej

Po pierwsze nie odpowiada mi zapach tego balsamu. Nie jest to z pewnością wanilia. Również lejąca konsystencja nie należy do moich ulubionych.
Balsam nawilża, aczkolwiek nie poradzi sobie ze skórą suchą.
Dużym plusem jest fakt, iż balsam się szybko wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zapowiadał się świetnie, ale...

Dostałam ten balsam na święta, zaczęłam używać natychmiast i bardzo go polubiłam za następujące cechy:
+ dobrze nawilżał
+ pięknie pachniał
+ miał lekką, przyjemną konsystencję

Po pewnym czasie jednak zauważyłam, że balsam ciemnieje. Ostatnio zrobił się całkiem rzadki, wręcz lejący, zupełnie brązowy i stracił swój piękny zapach, chociaż właściwości nawilżające pozostały nadal te same. Sprawdziłam też datę ważności - jeszcze prawie dwa lata ;) Muszę więc dać wielkiego minusa temu produktowi:
- z biegiem czasu (około pół roku) zmienia konsystencję i kolor!!!

Nie wykluczam oczywiście możliwości, że ja trafiłam na wadliwy produkt, ale jeżeli wszystkie takie są, to nie polecam tego balsamu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

gdyby nie wredna substancja w składzie byłby doskonały

Balsam będzie ideałem dla tych, którzy chcą się pożądnie nawilżyć bez tłustej warstwy.

Ja nie lubię tłuściochów i ten produkt byłby ideałem, ale....ale niestety nim nie jest. DMDM hydratoin stoi niczym ość w gardle. Nie będę się rozwodzić co to takiego i dlaczego nie powinno się znaleźć w skladzie- zaintetesowany sobie doczyta ;)

+ piękny naturalny zapach wanilii, ani grama sztucznosci, zapach nieprzeslodzony i nieprzeszkadzajacy
+ bogactwo ciekawych substancji w skladzie, wart swojej ceny
+ lekka konsystencja, bardzo przyjemna, szybko sie rozprowadza, szybko wchłania
+ cudownie nawilża, zmiękcza skórę, wygładza, no bomba!!!
+ lubię takie miękkie tuby :)

Naprawdę wspaniały, luksusowy produkt, perełka wśród chemii na półkach. Tylko ta ość niestety u mnir go dyskwalifikuje.... 😥😥😥😱

No zapłaczę si€ :(

Ilość zużytych opakowań: tuba 200 ml

pięknie pachnie, delikatnie nawilża

Na tubce napisane jest dla skóry normalnej i suchej. Nie zgodzę się z tym chyba. Mocno przesuszona skóra nie skorzysta na tym balsamie. Ja potrzebuje nawilżenia raz na parę dni, nie codziennie i wtedy jest idealny jak i do skóry normalnej bądź lekko suchej na codzień. Piękny, ciepły, otulający, intensywny zapach wanilli, pozostający jakiś czas na skórze. Balsam ma kolor kawy z mlekiem, lekko brązowo-beżowy, kiedy zostaje na zakrętce po wysuszeniu staje się brązowy. Złota tubka z kwiatem wanilli i napisem luksusowy balsam do ciała jest całkiem estetyczna. Nałożona po kąpieli daje przyjemne uczucie. Nie jest to absolutny hit, ale pieknie pachnie i całkiem ją lubie.
edt. Nie zapycha mocno, ale mam wrażenie, ze odrobinie jednak nie sprzyja kondycji skóry, poza niedługotrwałym nawilżeniem, mimo wszystko lubiłam ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: dwa msc

Dla fanek wanilii

Balsam dla kobiet, które lubią słodkie, waniliowe wonie - tutaj zapach jest intensywny, jak dla mnie ładny, ale tak jak piszę, trzeba lubić takie klimaty.
Balsam średnio nawilża skórę - zimą i/lub dla suchej skóry może być niewystarczajacy. Jest wydajny, dobrze się wchłania, ale kolejnym minusem jest dziwne, miękkie opakowanie, które się gniecie i pod koniec ciężko wyciskać kosmetyk.

Używam tego produktu od: zużyłam tydzień temu