Fa, Greek Yoghurt, Almond Shower Gel (Żel pod prysznic)

Żel pod prysznic Fa Greek Yoghurt jest bogaty w proteiny oraz ma delikatny, migdałowy zapach. Zapewnia uczucie miękkiej, czystej i świeżej skóry oraz zapobiega jej przesuszaniu.

Cena

Za taką cenę jak najbardziej na plus. Nie wyróżnia się jakoś bardzo na tle innych żeli pod prysznic ale jak za taką cenę to wolę już kupić ten, który jest bardzo podobny do innych droższych produktów.

Świetnie nawilża

Bardzo przyjemny zapach :) Na ciele utrzymuje się długo, czasem po nocy jeszcze go czuję :) Kremowa konsystencja, rozcieńczam z wodą, dzięki czemu jest wydajniejszy, ale nie traci przy tym na jakości. Opakowanie poręczne. Największy plus - nie uczula mnie nawet jak używam go dłuższy czas, skóra jest nawilżona, delikatna i nie muszę stosować żadnych balsamów po myciu :)

Dla mnie jogurtowe szaleństwo

Ten żel pod prysznic to jogurtowe szaleństwo. Obłędny zapach :)
Dobrze się pieni, pozostawia skórę miłą w dotyku i nawilżoną. Jest bardzo wydajny, już mała ilość żelu tworzy dużo piany. Opakowanie zamykane od góry, dobrze się trzyma to zamknięcie i nie wyskakuje gdy żel spadnie. Trwałe opakowanie.
Bardzo dobry żel dop prysznic.

Fajny

Naprawdę fajny produkt do mycia dostałam go w prezencie i stał jakiś czas zanim po niego sięgnęłam bez przekonania ale to dobry produkt. Bardzo ładnie pachnie, dobrze oczyszcza myje piemi się dobrze i łatwo spłukuje a skóra się miła w dotyku nie przesuszona u mnie nie było podrażnień czy swędzenia ale moze uczulać kogoś kto ma uczulenie na migdały bo kuzynka mi go sprezentowała właśnie z powodu swędzącej skóry po użyciu jak dla mnie jest naprawdę ok

Fa, Greek Yoghurt, Almond Shower Gel (Żel pod prysznic)

Zakochałam się w tym żelu. Świetnie pachnie i nawilża skórę. Gęsta i kremowa konsystencja stanowi świetne połączenie. W żel nie wysusza skóry tylko nadaje jej miękkości.

Dla mnie super żel pod prysznic

Super żel pod prysznic, konsystencja gęsta kremowa, bardzo dobrze się rozprowadza na ciele. Oczyszcza skórę, po umyciu skóra nie jest sucha co zazwyczaj mam. Piękny zapach żelu wprawia w dobry nastrój. Wygodne opakowanie, takie poręczne pod prysznic.

Bardzo fajny żel

Lubię ogólnie produkty tej firmy jeśli chodzi o kąpiel i prysznic. A ten zdecydowanie jest jednym z ulubieńców. Ma super kremowa i gęsta konsystencję, pięknie pachnie i jest naprawdę wydajny. Mała kropla zelu spokojnie wystarczy na cały prysznic. Opakowanie ladne,poręczne, cena przyzwoita. Polecam

Żel bardzo ok!

Żel o bardzo przyjemnym zapachu, który utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas, nawet czasem jeszcze po nocy go czuję z rana. Skóra po umyciu jest nawilżona i delikatna, dobrze się pieni i nie trzeba dużo go nakładać. Butelka wydajna, starczyła mi na ponad miesiąc. Skóra mi się po nim nie wysuszała, co jest dużym plusem :) Zapłaciłam 7 zł więc cena też bardzo ok!

Fajny!

Na żel trafiłam przypadkowo i okazał się strzałem w 10. Ma bardzo kremową konsystencje przez co nie wysusza skóry, a nawet delikatnie ją nawilża. Do tego bardzo delikatnie, ale bardzo ładnie pachnie. Produkt jest wydajny i bardzo dobrze się pieni. Cena również bardzo przystępna. Polecam!

Zalety:
- konsystencja,
- zapach,
- nie wysusza,
- dobrze się pieni,
- cena,
- dostępność.

Wady:
- brak!

Wspomnienie wakacji w Grecji

Jestem oczarowana tym produktem i bardzo żałuję, że większość jogurtowych wariantów wycofuje się powoli ze sklepowych półek. Ten żel podróżował ze mną w czasie urlopu w Grecji ;) i faktycznie, jego zapach przenosi do tamtych ciepłych dni i ma coś w sobie z naszych miejscowych śniadań, czyli musli z miodem i jogurtem.

Świetny żel pod prysznic

Zapach po prostu obłędny podczas kąpieli otula całe ciało. Przyjemna konsystencja która świetnie się rozprowadza i pieni, opakowanie wygodne i solidnie wykonane. Bardzo wydajny i nie drogi warto wypróbować.

Świetnie myje

Po kosmetyki Fa często sięgam, gdyż moja skóra je lubi. Migdałowy żel pod prysznic kupiłam zauroczona jego zapachem. Żel ma gęstawą konsystencję, bardzo się pieni i jest wydajny. Jest jedwabisty w dotyku, wręcz pieści moją skórę podczas kąpieli. Zawsze mam po nim gładką, elastyczna skórę, nawilżoną i nie podrażnioną.