Dabur, Vatika, Naturals Black Seed Complete Hair Care Shampoo (Szampon z czarnuszką)

Z myślą o włosach zniszczonych pozbawionych blasku. Szampon Vatika ma za zadanie dokładnie a zarazem delikatnie oczyścić włosy zniszczone, wymagające intensywnej regeneracji. Jest rozwiązaniem gdy włosy są zniszczone, łamliwe, pozbawione blasku. Dodaje włosom mocy. Czarnuszka jest ceniona od stuleci jest doskonałym antyoksydantem nazywana jest eliksirem młodości.

regenerujące
w butelce
100 – 250ml

Szampon z czarnuszką

Duet szampon i odżywkę z czarnuszką kupiłam do pielęgnacji moich farbowanych, przesuszonych i wypadających włosów. Czarnuszka ceniona jest w kosmetyce " bogata w kwasy tłuszczowe, kwas linolowy, witaminy A i E oraz mikroelementy. Dzięki takiej zawartości dobroczynnych substancji czarnuszka głęboko odżywia cebulki włosowe, pobudzając włosy do wzrostu, a także niweluje uszkodzenia struktury włosów".
W składzie SLS, ekstrakt z czarnuszki, ekstrakt z jeżyny, ekstrakt z liści henny oraz pantenhol.
Jest to szampon oczyszczający i stosuję go 1-2 razy w tygodniu, w działaniu jest delikatny, dobrze myje i oczyszcza nawet po stosowaniu wcierki. Pieni się obficie ale dobrze spłukuje.
Kolor szamponu jest niespotykany, perłowoszary o gęstej i kremowej konsystencji - co wpływa na wydajność.
Zapach jest przyjemny i delikatny, z nutką słodkości, trudny do opisania ale w porównaniu do zapachu wcierki to przyjemność w jego stosowaniu.
Po umyciu i wysuszeniu włosy są lśniące i dobrze się układają. Nie są splątane ale dodatkowo używam odżywki z tej serii. Szampon nadaje włosom objętości a tym samym nie przesusza włosów.
Opakowanie estetyczne i wygodne w użytkowaniu, zamknięcie na zatrzask.
Czy pomaga przeciw wypadaniu? włosy dobrze się rozczesują i widocznie jest ich mniej w odpływie wody. Ale stosuję dodatkowo suplement diety, myję także w innym duecie - piwnym, razem te moje działania dają pozytywny efekt.
Czy kupię ponownie - nie wiem, z dostępnością stacjonarnie kiepsko, zamówiłam w internetowej drogerii, cena też trochę wysoka a pojemność tylko 200 ml.

Nic specjalnego

Uwielbiam maskę z tej serii. Kupiłam więc szampon z nadzieją, że będzie równie dobry. Zawiodłam się. Pachnie przyjemnie, dobrze się pieni, włosy dobrze się rozczesują po nim, nawet bez użycia odżywki ale moje włosy po umyciu tym szamponem są oklapnięte, wyglądają jak tłuste, a koncowki przesuszone. Słaby produkt.

Swietny

Od miesiąca używam szamponu Vatika z czarnuszka i jestem zachwycona jego działaniem...

Plusy:
- cudowny zapach
- gęsta konsystencja
- cudowne działanie na moje zniszczone osłabione włosy pozbawione blasku
-wygodne opakowanie